Pasaules kausa finālā tiksies Spānija un Nīderlande • IR.lv

Pasaules kausa finālā tiksies Spānija un Nīderlande

14
EPA/LETA

Uzvarot Vāciju, Spānija pirmo reizi vēsturē iekļūst Pasaules kausa izcīņas finālā

Pasaules kausa izcīņas finālā trešdien pirmo reizi tās vēsturē iekļuva pašreizējā Eiropas čempionvienība Spānija, kas pusfināla mačā ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Vācijas futbolistus, ziņo LETA. Vienīgos vārtus guva aizsargs Karless Pujols.

Spānija vārtus guva spēles 73.minūtē, kad pēc stūra sitiena izspēles uzbrukumam sekmīgi pieslēdzās Pujols, kurš ar galvu raidīja bumbu Vācijas izlases vārtos. Mača pēdējās minūtēs Vācijas izlase izmisīgi centās atspēlēties, taču Spānijas futbolisti precīzi spēlēja aizsardzībā un apturēja visus pretinieku uzbrukumus, līdz ar to nosargājot minimālo pārsvaru līdz pat spēles beigām.

Esam jau vēstījuši, ka pirmajā pusfināla spēlē otrdien Nīderlandes izlase ar 3:2 pārspēja Urugvaju. Sestdien Vācijas izlase ar Urugvaju aizvadīs maču par trešo vietu, bet lielais fināls starp Spāniju un Nīderlandi notiks svētdien. Abi šie mači sāksies plkst.21.30 pēc Latvijas laika.

.

Komentāri (14)

itommy_ 07.07.2010. 23.46

Es ieteiktu tai zivij pielikt uz nakti apsardzi, lai kāds neizvārītu zupā.

+4
-1
Atbildēt

0

Jânis Bankoviès 08.07.2010. 19.47

Ka tik spāņiem nesanāk kā hercogam Albam ar Orānijas Vilhelmu, Holende čempioni!!!