Likumā definēs slēpto reklāmu 33

Lita Krone, LETA
Indra Sprance
Print Friendly, PDF & Email

Saeimas komisija ir atbalstījusi KNAB priekšlikumu ierakstīt likumā kas ir slēptā reklāma.

Lai arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieks Alvis Vilks Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē otrdien atzina, ka līdz šim tā arī nav izdevies atrast veidu, kā ierobežot slēpto reklāmu, KNAB sagatavojis tās definīciju, kas palīdzēs nodalīt slēpto aģitāciju no viedokļu paušanas vai citām žurnālistu izpausmēm.

Likumā plānots ierakstīt, ka par slēptu priekšvēlēšanu aģitāciju uzskatāma kādas politiskas organizācijas, politisko organizāciju apvienības vai arī kāda deputāta kandidāta reklamēšana vai pelšana, ja par to ir saņemta samaksa vai cita veida atlīdzība, bet tās apmaksātājs atbilstoši likuma noteikumiem nav norādīts.

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija pašlaik skata grozījumus likumā par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas un Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Komentāri (33)

replica rolex rings for men 11.04.2021. 10.54

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2010/04/13/likumaa-definees-sleepto-reklaamu/ […]

0
0
Atbildēt

0

circle of success 13.10.2019. 23.32

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2010/04/13/likumaa-definees-sleepto-reklaamu/ […]

0
0
Atbildēt

0

ievuliitis 13.04.2010. 14.30

Ja žurnālists saņem par rakstu atalgojumu, tad pie katra raksta, kur minēta kāda partija, apvienība vai deputāta kandidāts beigās ir jābūt atsaucei – “Par šo rakstu es saņemšu tik un tik no avīzes redakcijas, pēc nodokļu nomaksas”?

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu