
Jānis Dūklavs. Foto: Zane Bitere, LETA
Straume: Resoriskā pārbaude par kādas amatpersonas nedeklarētiem īpašumu ostā ir beigusies
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nolēmis nesākt kriminālprocesu par zemkopības ministra Jāņa Dūklava (ZZS), iespējams, nedeklarēto īpašumu Rīgas brīvostā, ziņo LETA.
KNAB priekšnieks Jēkabs Straume šodien "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijā, aizbildinoties ar likuma normām, atteicās nosaukt Dūklava vārdu, taču apliecināja, ka resoriskā pārbaude par žurnālā "Ir" publicēto informāciju, kas saistītas ar kādas amatpersonas nedeklarētiem īpašumu ostā, ir beigusies ar lēmumu atteikt sākt kriminālprocesu.
Vaicāts, vai tika konstatēts, ka Rīgas brīvostas īpašums nepieder personai, kura tika vērtēta pārbaudes laikā, Straume atbildēja, ka tika konstatēts, ka "informācija neapstiprinās".