
"TVNET" direktors Ivars Bauls. Foto: Evija Trifanova, LETA
Portāls "Apollo" tiks saglabāts kā atsevišķs medijs
Igauņu mediju grupai piederošais SIA "TV Net" no somu kapitāla SIA "Sanoma Latvia" iegādājies interneta ziņu un izklaides portālu "Apollo.lv" ar mērķi kļūt par nozīmīgāko ziņu avotu Latvijas interneta mediju vidū, biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja uzņēmuma valdes loceklis Ivars Bauls.
Portāls "Apollo" tiks saglabāts kā atsevišķs medijs un strukturāla vienība, un "Apollo" darbinieki turpinās strādāt SIA "TV Net". Pirkuma mērķis, kā norādīja Bauls, ir kļūt par nozīmīgāko ziņu avotu Latvijas interneta mediju vidū. Darījuma summa netiek atklāta.
Portāla "Apollo" vadība komentārus par notikušo darījumu pagaidām nesniedz.
"Tvnet" un "Apollo" auditorijas kopā sasniedzot vislielāko ziņu portālu lietotāju skaitu, kas par 21 000 unikālo lietotāju mēnesī (pēc šā gada februāra datiem) pārsniedz konkurējošā portāla "Delfi" auditoriju, atsaucoties uz pētījumu kompānijas "Gemius Audience" datiem, norādīja Bauls.