Piepūstais skaistums

Laura Keršule.
Foto no personīgā arhīva

Laura Keršule. Foto no personīgā arhīva

Baloni nav tikai sarkani un zaļi cirka rotājumi, tie var būt arī eleganta svētku dekorācija — tāds ir Helium dizaina balonu salona un radošās studijas vadītājas Lauras Keršules mērķis

Kā radās ideja par baloniem?
Mani vienmēr urdījusi doma, ka vēlos atrast kaut ko savu. Ideju bija daudz, sākot no somiņām līdz rotām, bet ar to jau pilns Kalnciema kvartāla tirdziņš — būtu grūti radīt ko unikālu. Tad internetā uzdūros turku izcelsmes amerikāņu mākslinieces Jihanas Zencirli balonu kompozīcijām. Sapratu — nav, ko kavēties, jālec iekšā šajā aktualitātē.

Kā paiet jūsu diena?
No rīta vedu bērnus uz bērnudārzu un pēc tam dodos uz studiju. Arī dienās, kad nedekorējam kādu pasākumu, darba ir pilnas rokas, tiek gatavoti nākamie pasūtījumi. Sestdienas parasti tiek veltītas darbam, jo tad notiek daudz pasākumu. Lielu daļu laika «apēd» komunikācija, saziņa ar klientiem e-pastos un sociālajos tīklos. Dažkārt nepieciešams apmainīties pat ar 20 vēstulēm, līdz top skaidrs pasūtījums. Pati menedžēju Helium profilu Instagram. Tur mūs pamana, tur ir visa Helium «sāls», kāpēc cilvēki iegādājas balonu kompozīcijas. Lai tās labi izskatītos kristību, dzimšanas dienu un citās bildēs.

Jaunākajā žurnālā