Patriotisms

Jānis Pipars, F64
Raimonds Lejnieks - Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Eirofani nesaprot, kas mums savienībā traucēs kopt savu nacionālo identitāti. Šie kosmopolīti nezin, ka nacionālo identitāti saglabāt un kopt var tikai visa tauta kopā, dzīvojot savā neatkarīgā zemē. Eiropa kultivē brīvu personu kustību savienības robežās. No šobrīdējiem 55% Latviešu liela daļa tad aizbrauks uz citām savienības valstīm laimi meklēt, bet šeit ieceļos līdzīgi klaidoņi, no citām valstīm. Pilna Rīga ar nēģeriem, turkiem, čigāniem, protams, arī tiem pašiem krieviem-tāda ir Latviešu tautas nākotne eiropas savienībā.

(R. Dzintars.2001.g.)

Par rietumiskās subkultūras izplatīšanu lielā mērā”jāpateicās” eiropas savienības paustajiem principiem.Latviešiem jāsaprot, ka eiropas savienība mums nav vajadzīga.Eiropas savienība nekādu drošību Latvijai nesniedz, bet uz eiropas savienību lien tautas nodevēji, gļēvuļi, muļķi, kolonisti, noziedznieki, un pedarasti, kuru tiesības rietumnieki noteikti aizstāvēs. (R. Dzintars 2001. gads)

Pēc vairāku stundu ilgām spraigām debatēm Latvijas Saeima ceturtdien 13. decembrī pirmajā lasījumā atbalstīja eiro ieviešanas likumu, iepriekš tam nosakot steidzamības statusu. (tostarp NACIONĀLĀ APVIENĪBA)
hmm…

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu