Labklājības ministrijas dati liecina, ka gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju saskārušies ar kādu no diskriminācijas veidiem – dzimuma, vecuma, reliģiskās piederības u.c.
Par ko Rīgas vadītājiem bija jālauza galva pirms 400 gadiem? To palīdz uzzināt vecie Rīgas rātes protokoli, kuri tagad ir digitalizēti un pieejami pētniecībai visā pasaulē
Apklususi balss, kas vienmēr aicināja rūpēties par dzīves pabērniem — dienu pēc Kristus augšāmcelšanās svētkiem mūžībā devies pāvests Francisks
Digitālajā nedēļā Latvijā tika aizvadīti vairāk nekā 250 pasākumu, tās laikā Nodarbinātības valsts aģentūras veiktā aptauja atklāj, ka tikai 25% respondentu vērtē savas digitālās prasmes kā augstas, kas norāda uz nepieciešamību proaktīvi piedāvāt risinājumus digitālo prasmju trūkumam.
Izrādās, ar domu spēku var vadīt sacīkšu mašīnu un pūst ziepju burbuļus. Veiksmīgais Latvijas jaunuzņēmējs Uldis Leiterts stāsta par savu jaunāko izaicinājumu — darbu kompānijā Emotiv
Jaunuzņēmumu mentors un investors Dens Taiers uzskata, ka mūsdienu sarežģītajā pasaulē biznesa veiksmi veido izcila komanda, noderīga tehnoloģija un spēja piesaistīt uzmanību
Mākslīgā intelekta izstrāde Latvijai varētu dot iespēju audzēt ekonomisko konkurētspēju. Vai tam ir piemērota vide, un ko vēl vajadzētu uzlabot?
Ar mākslīgā intelekta risinājumiem bagātinātās projektu vadības sistēmas neļauj dzīvot ilūzijās par pasūtījuma realizēšanai nepieciešamo laiku
Dzīvojam laikmetā, kad vakardien rakstītais rīt jau var būt bezcerīgi novecojis.
Efektīva komunikācija starp pacientiem un medicīnas personālu veicina pacientu uzticību veselības aprūpes iestādei, kas savukārt uzlabo ārstēšanās pieredzi un apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem.
Raksts, protams, nav par tādu tiesību jaunradi, kur jaunas normas radījis mākslīgais intelekts, bet par tiesiskās sistēmas pārkārtojumiem, kas ieviesti mākslīgā intelekta attīstības paātrinājuma labad. Nupat, 6. martā, Saeima otrajā un galīgajā lasījumā ar steidzamību pieņēma Mākslīgā intelekta centra likumu. Likuma nosaukums precizēts deputāta Andreja Ceļapītera un Saeimas Juridiskā biroja redakcijā, jo Ministru kabinets pērngad, 3. decembra sēdē to formulēja kā Mākslīgā intelekta attīstības likumu. Tātad likuma jauninājums ir jauna tiesību subjekta – Mākslīgā intelekta centra (Centra) izveidošana.
Līdz šim jaunuzņēmumu vide Latvijā ir bijusi dinamiska un daudzsološa. Dati liecina, ka Latvijas jaunuzņēmumi nodokļos valsts budžetā gadā iemaksā vairāk nekā 70 miljonus eiro, tomēr par spīti stiprajām pusēm ir arī virkne izaicinājumu.
Ja vēl neesi reģistrējies, ir.lv reģistrējies šeit vai ienāc spiežot uz sociālo mediju ikonām zemāk.
Aizmirsi paroli?
Ja jau esi reģistrējies, pievienojies šeit.
Piekrītu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Privātuma politikai
Piekrītu saņemt izdevniecības jaunumus un satura vēstkopas.
Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi %email%, tika nosūtīts apstiprinājuma kods.
Ievadiet kodu
Lūdzi ievadiet saņemto kodu, lai apstiprinātu e-pasta adresi.Mirkli pacietības, lūdzu. Visbiežāk šis kods jums atnāks uz e-pastu uzreiz, tomēr var būt gadījumi, kad tas aizņem vairākas minūtes.
Lūdzu pārbaudiet e-pastu un pārliecinieties, ka ierakstījāt kodu pareizi.Nepieciešamības gadījumā pieprasiet jaunu kodu.
Kļūda. Mēģinat vēlreiz.
Paroles maiņa sekmīga!