Žurnāla IR abonements komplektā ar grāmatu TRAUKSMES ZVANS

Apraksts

Neatkarīgs nedēļas žurnāls par svarīgāko politikā, ekonomikā un kultūrā. Katru ceturtdienu — kompetenti viedokļi, nozīmīgi atklājumi, unikāli dzīvesstāsti un iedvesmojošas idejas, kas spēj mainīt pasauli. Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku Latvijā.

 

Īpašs piedāvājums mūsu abonentiem – iespēja iegādāties Džona Mikltvaita un Eidriana Vuldridža grāmatu Trauksmes zvans (The Wake-Up Call: Why the Pandemic Has Exposed the Weakness of the West, and How to Fix It by John Micklethwait and Adrian Wooldridge) par īpaši izdevīgu cenu komplektā ar žurnāla Ir abonemetu. Piegādāsim to ar Eksprespasts kurjeru līdz jūsu durvīm.

 

“Covid-19 pandēmija parādījusi, ka valdības lomai atkal ir izšķiroša nozīme. Krīzes apstākļos gudra un uzņēmīga vai nekompetenta un neizlēmīga valdība patiesībā ir starpība starp tās valsts pilsoņu dzīvību un nāvi. Šī grāmata ir gan kā atsvaidzinošs un provokatīvs mūsdienu politiskās vēstures rezumējums, gan kā modinātājzvans rietumvalstu līderiem un valdībām apzināties pandēmijas atsegto problēmu dziļumu un vēl lielākos izaicinājumus, ar ko Rietumu pasaule saskarsies, ja šīs problēmas netiks risinātas.”

 

Valdis Zoldners,

Zoldners izdevniecība redaktors

 

Grāmatas cena iekļauta abonēšanas maksā. Grāmatu skaits ir ierobežots.

No: 44.00

Notīrīt

SKU: Nav pieejams Kategorijas: