Ārskats nr. 67: Kāds būs nākamais Eiropas Parlaments; Zelenskis atlaidis Zalužniju; Karlsons uz jumta Maskavā • IR.lv

Ārskats nr. 67: Kāds būs nākamais Eiropas Parlaments; Zelenskis atlaidis Zalužniju; Karlsons uz jumta Maskavā

1
Aivars Ozoliņš

Ir iesniegti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu saraksti. Ir komentētājs Pauls Raudseps šajā raidījumā apkopo prognozes par spēku izkārtojumu parlamentā pēc vēlēšanām jūnijā un kopā ar komentētāju Aivaru Ozoliņu spriež, kā iespējamie galēji labējo populistu panākumi ietekmētu ES kopējo politiku. Vēl kolēģi analizē ASV prezidenta Baidena kārtējo mēģinājumu pārvarēt republikāņu pretestību palīdzībai Ukrainai un atbildi uz Irānas atbalstīto teroristu uzbrukumu ASV bāzei Jordānijā, Ukrainas prezidenta Zelenska lēmumu atlaist bruņoto spēku komandieri Zalužniju, Sinn Fein pārstāves Mišelas O’Nīlas kļūšanu par Ziemeļīrijas premjerministri, vēlēšanas Salvadorā, Takera Karlsona interviju ar Vladimiru Putinu.

Raidierakstā Ārskats Ir komentētāji Pauls Raudseps un Aivars Ozoliņš dalās pārdomās par ārpolitikas aktualitātēm un izceļ gan lielās, gan arī mazās ziņās pamanītas lietas, kuras Latvijā nevarētu notikt. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakciju — abonēt Ir.

Esam pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Ārskatu vienreizējā maksājumā (šeit) vai regulārā maksājumā (šeit).

Atcelt savu regulāro ziedojumu jebkurā brīdī varat šeit: billing.stripe.com

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2023

Komentāri (1)

Uldis.M42 11.02.2024. 19.26

Obamas – Sorosa administrācija nevarēja piedot Zalužnijam to, ka tai neizdevās piedalīties Putina parādē Kreščatikā vēl 2022 gadā. Nepietika klaunam ielikt par runas vīru (sievu), transvestītu, kas noteikti nevairos karavīru kaujas sparu, tam vajadzēja ielikt par virspavēlnieku krievu kara skolu beigušu krievu. Tas jau sāk atgādināt Latviju kur IeM un armijas augstākās amatpersonas ir krievi, kas kara gadījumā šaus karavītiem mugurā. ASV ir pārtraukusi ieroču piegādes, bet Zeļenskis vienalga turpina izlaizīt ģem-parķijas darboņu anālās vagīnas.
Lai man melīgie koprofāgi paskaidro, kas tās tādas par paketēm, vai higiēniskās, lai šķidrs sūds netecētu gar cisku. Ja “palīdzība Ukrainai” tad palīdzība Ukrainai, lai nebūtu atkal kad no 40 miljardiem “palīdzības Ukrainai” tai tika 7. Lai vecais pretīgais pedofīls padalās, cik no tās palīdzības saņems Hamas, cik Hesbola, cik tiks Irānai, cik LGBT kustībai, cik dzimuma maiņas operācijām bērniem un karavīriem.
Lai Ukraina nezaudētu karā, tai nepieciešams militārs apvērsums, Zalužnijam jāpārņem vara, bet klauns jāsoda par dzimtenes nodevību.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu