Slaveno grupu biznesā • IR.lv

Slaveno grupu biznesā

Guna Zučika, SIA Every Little Thing dibinātāja un vadītāja. Foto — Reinis Hofmanis
Anda Burve-Rozīte

Mūzikas menedžmenta un konsultāciju uzņēmuma Every Little Thing izveidotāja Guna Zučika industrijā strādā jau 25 gadus un veiksmīgi izvedusi pasaulē vairākas latviešu grupas, kā arī izveidojusi sadarbību ar industrijas milzi Sony Music Entertainment

Rokmūzikas pasaules aizskatuves maģisko atmosfēru Guna Zučika ieraudzīja jau pusaudzes gados — bija 90. gadu vidus, un Alūksnes pusē uzaugusī Guna sāka mācīties Rīgā, izveidoja Prāta vētras fanu klubu. Tas bija viens no pirmajiem, ja tā var sacīt, rietumnieciskajiem fanu klubiem Latvijā, par meiteni rakstīja žurnāls jauniešiem Draugs. Drīz izrādījās, ka Guna nav vienkārši aizrautīga mūzikas klausītāja un domubiedru apvienotāja — viņas organizatores talants deva iespēju kļūt par jaunās un slavenās latviešu grupas Prāta vētra komandas spēlētāju. Tieši viņas laikā Prāta vētra slēdza starptautiskus līgumus un izcīnīja slavu ārpus Latvijas robežām. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu