Žesti nepalīdzēs 2

Jeļena Gavrilova. Zīmējums — Ernests Kļaviņš
Anda Burve-Rozīte

VNĪ valdes locekle Jeļena Gavrilova uzskata, ka JRT ēku Lāčplēša ielā var pabeigt līdz jaunās sezonas sākumam rudenī. Taču tas notiks, ja būvnieks labu juristu vietā noalgos labus finansistus un atrisinās savas problēmas

Tuvējā veikaliņā konfekšu Maska diemžēl nav. Pirms intervijas ar Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) valdes locekli Jeļenu Gavrilovu tas šķita piemērots saldums pie kafijas, lai runātu par Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskā vadītāja Alvja Hermaņa izraisīto skandālu par teātra pārbūves kavēšanos. Runāties bistro pie sautējuma un maizes zupas ar putukrējumu šķita neiederīgi: Hermaņa leģendārajam Revidentam, Latviešu stāstiem un citām izrādēm par cilvēka ikdienu un psiholoģisko stāvokli varbūt atbilstoši, bet viņa dvēseliskajām sāpēm, izvērstām 18. janvāra feisbuka ierakstā par būvniecības ķibelēm (tās režisoram atņem vēlmi iestudēt jaunas izrādes), — pārāk raupji. Tāpēc sarunai izvēlējāmies VNĪ biroja ēku Mežaparkā. Es palūdzu biroja darbiniecei baltu kafiju, Jeļena Gavrilova — melnu un priekšā uz galda novietoja vairākas A4 lapas ar komentāriem un skaitļiem.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu