Dita Miska, Instagram konta Viss apnicis autore • IR.lv

Dita Miska, Instagram konta Viss apnicis autore

Dita Miska, Instagram konta Viss apnicis autore, saņemot gada balvas E-komercijas zvaigzne simpātiju balvu. «Nav ne veselīgi, ne vajadzīgi uztvert sevi ļoti nopietni. Kosmosa mērogā mēs visi esam tikai puteklīši,» smejas Dita. Foto no privātā arhīva
Marija Leskavniece

Kas ir sliktāk — noslīdējusi zeķe krosenē vai uzvilkt tīras drēbes un uzreiz saķēpāt? Ja arī jūs meklējat atbildi uz šiem un citiem eksistenciāliem jautājumiem, vērts ielūkoties dizaineres un komunikācijas speciālistes Ditas Miskas ironiskajā Instagram kontā Viss apnicis. Mājsēdes tumšākajos mēnešos kā skolas mājasdarbs tapušais projekts dod iespēju sociāli atbildīgi pagruzīties par dzīves nejēdzībām un pasmaidīt par sevi. «​​Ideja radās, pateicoties skolas projektam, bija uzdots mājasdarbs nospraust mērķi un to sasniegt. Man gāja grūti, jo tas bija tumšs Covid-19 laiks, visi mācījāmies attālināti, un man kādā brīdī jau bija apnicis domāt. Viss bija apnicis,» stāsta Dita. Tā radās ideja — izveidot platformu, kurā ne tikai viņa pati, bet arī kursabiedri varētu publiski pasūdzēties. Jo cik tad var sunīties tikai ģimenes vai skolas čatos. Pie reizes varbūt arī varētu publicēt kādu zīmējumu. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu