Pirmās ražas laiks 2

Sporta pils dārzu idejas autore Renāte Lagzdiņa. Foto — Kristīne Madjare
Monta Kaiva Konovalova, speciāli Ir

Šoruden Sporta pils dārzos zum bišu stropi un izauguši tomāti, burkāni, arbūziņi, piparmētras un pat tabakas lapas. Tam pa vidu uzplaukusi arī draudzība dārznieku kopienā

Ir vēls vakars, bet dārznieki pēc garas darbadienas aizvien vēl dodas rušināties pa zemi bijušās Sporta pils teritorijā. Daudziem šī bijusi pirmā pieredze ar savu mikrodārziņu. Tāpēc lepnums par ražu, ko izdevies paglābt no vasaras svelmes, ir liels. «Nebiju vēl līdz galam noticējusi, ka šī iecere vispār var īstenoties, bet tagad te ir dārznieki, ūdens, elektrība, lampiņas, un viss koncepts no sapņa ir piepildījies realitātē,» stāsta projekta vadītāja un Sporta pils dārzu idejas autore Renāte Lagzdiņa. «Izņemot to, ka mums nav šķūnīšu, ko mēs sākotnēji gribējām, mēs esam izdarījuši visu, ko vēlējāmies.» Renāte ir apņēmības pilna īstenot arī citas idejas, jo Sporta pils dārziem vēl priekšā divas sezonas.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu