VIDEO: Mēbeļu audzētājs Uldis Šmits par Covid-19 laiku

Uldis Šmits ar dzīvesbiedri. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Ja tu esi sapņojis par vienradzi, bet tev ir tikai zirgs, izdomā, kā viņam piemontēt ragu – būs vienradzis!” aicina mēbeļu audzētājs Uldis Šmits, kurš pandēmijas laikā kopā ar ģimeni uzsācis koka mēbeļu audzēšanu.

“Mana dzīve Covid laikā kļuva mierīgāka un lēnāka. Atlika vairāk laika apsēsties, padzert kafiju un mierīgi padomāt par dzīvi. Tas viss sakrita ar pārmaiņu laiku, kad biju meklējumos, ko darīt tālāk,” stāsta Uldis.

“Tas ir ļoti interesanti – dzīvot līdzi laika ritumam, ko Dievs ir radījis. Mēs esam atkarīgi no tā, cik ātri aug koks, cik ātri izplaukst puķe, cik ātri aug zāle. Mums ir jādzīvo ar to saskaņā. Nav jau īsti, kur skriet. Ir jādzīvo līdzi tam, kas mums ir, kas ir radīts un dots,” uzsver Uldis.

“Es iesaku uz lietām paskatīties citādāk – no citas puses, iedomāties, iztēloties; skatīties uz lietām radoši, nezaudēt prieku, nezaudēt savas iekšējās vērtības un darboties.”

TUESI.LV veido iedvesmojošus video stāstus par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu īsteno biedrība NEXT ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība NEXT.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu