Kā jūs jūtaties? • IR.lv

Kā jūs jūtaties?

Zīmējums — Freepik
Debija Blūma, © The New York Times News Service

Pandēmijas laikā, kad daudzus cilvēkus moka nošķirtība un emocionālas problēmas, pat garīgās veselības speciālisti ķērušies pie virtuāliem rīkiem, ieskaitot tādu populāru un šķietami banālu mobilo lietotni kā TikTok. Tā viņi sasniedz stresa mocīto jaunāko paaudzi

Izskatās, ka šis būs darbiņš man,* — licencēta psihoterapeite Kortnija Treisija no Kalifornijas kustina koši sarkani krāsotās lūpas līdzi rindiņai no gandrīz 20 gadus vecas Eminema dziesmas. Viņa ir gatava atbildēt uz jautājumu, ko pirms tam pati izsūtīja saviem 1,5 miljoniem sekotāju sociālajā tīklā TikTok. «Vai jūs moka nemiers, atkarība, bērnības trauma, garastāvokļa svārstības un depresija?» Pirmajās trijās nedēļās pēc atbildes publicēšanas viņas kontā @the.truth.doctor tas noskatīts 400 tūkstošus reižu. Tas ir diezgan tipisks apmeklētāju skaits īsajām un ar popkultūru piesātinātajām terapeites Treisijas diskusijām par tādām tēmām kā psiholoģiskas traumas radīts nemiers vai emocionālās vardarbības pazīmes.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu