Timurs un viņa komanda 2

Timura Tomsona. Foto — Valters Pelns
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Augumā un valodu zināšanās viņš pārspēj citus Latvijas kultūras iestāžu vadītājus, bet ne tikai tajā slēpjas Lielā dzintara direktora Timura Tomsona (33) izcilība. Tituls Gada liepājnieks piešķirts par prasmīgu koncertzāles vadību pandēmijas krīzes laikā. Elīnas Garančas 10. oktobra solokoncerts tikko saņēmis Lielo mūzikas balvu

Divus metrus un divus centimetrus garš, sportisks, izskatīgs. Timuram Tomsonam, sagaidot viesus uz Liepājas Lielā dzintara kāpnēm, grūti palikt nemanītam. Neilgi pirms tam, kad pandēmija rudenī slēdza durvis kultūras pasākumu vietām Latvijā, tiekoties ar Elīnas Garančas koncerta apmeklētājiem, viņš staroja priekā. «10. oktobrī no visu pasaules koncertzāļu direktoriem es biju vislaimīgākais,» Timurs apstiprināja Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijā. Lielā dzintara vadītājs kāpa uz operas skatuves, lai Garančas un skotu pianista Malkolma Martino vārdā par Liepājas performanci saņemtu apbalvojumu nominācijā Gada koncerts. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu