«Saliekam visu pa plauktiņiem»

Eva Fadejeva, uzņēmuma īpašniece. Otrs uzņēmuma īpašnieks ir Sandis Kolomenskis. Foto no uzņēmuma arhīva
Gunita Nagle
Print Friendly, PDF & Email

Kad Eva Fadejeva pirms 15 gadiem nopirka RIX Technologies, tas bija mazs uzņēmums, kas nenesa peļņu. Viņa spēja izveidot respektablu IT kompāniju, kas veido milzīgas informācijas sistēmas tūkstošiem lietotāju

Daudzi no mums ir lietojuši RIX Technologies informācijas sistēmas, par to pat nenojaušot. Šī uzņēmuma izstrādāto izmanto daudzās ministrijās un to pārraudzības iestādēs, lielākajos uzņēmumos, Valsts ieņēmumu dienestā, augstskolās, slimnīcās, muzejos, arhīvos. Ikviens, kurš izmantojis Iedzīvotāju reģistra datus, ir bijis RIX Technologies izstrādātajā sistēmā. Arī vēlētāju reģistra informācijas sistēmu Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām veidoja RIX Technologies. Uzņēmuma izstrādātajās sistēmās strādā tūkstošiem lietotāju vienlaikus. Par to, ka darbs izdarīts labi, liecina sešas platīna peles — Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas balvas par labākajiem IT risinājumiem.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu