Raimonds Pauls: Nevajag pārāk paniku celt 1

Komponists Raimonds Pauls. Foto: Reinis Hofmanis
Print Friendly, PDF & Email

Komponistam Raimondam Paulam, kurš šogad svinēs 85 gadu jubileju, Covid-19 pandēmijas dēļ sevišķi žēl atceltā koncerta ar Elīnu Garanču, kam vajadzēja būt 12. janvārī. Garanča to bija speciāli ieplānojusi. Atcelta arī programma ar Ojāra Vācieša dzejupie kuras Pauls strādājis ar aktieri Andri Keišu. Tomēr intervijā Ir Pauls ir optimists. Viņš arī saprot, ko nozīmē atcelti visi Ziemassvētku un Jaungada koncerti tiem māksliniekiem, kuri “dzīvoja tikai no naudiņas, ko saņēma par koncertiem”. Tas ir ļoti sāpīgs sitiens.

Par pašreizējo Covid-19 vīrusa radīto krīzes situāciju Pauls saka, ka “nevajag pārāk paniku celt”. Pauls atgādina, ka katru gadu potējamies pret gripu, mums ir ļoti labi ārsti, labi ķirurgi. Tomēr viņšs nevar saprast, “kāpēc līdz šai dienai medicīnas sistēmu nevar savest kārtībā. Tāpat kā izglītības sistēmu. Cik ilgi var muļļāties! Mainās ministri, viens par otru ģeniālāks, bet jēgas nav”.

Komponists uzskata, ka ne tikai mūzikā ir vajadzīgi talanti, bet arī politikā. “Nevar mētāties ar tukšām, samākslotām frāzītēm. Es mīlu improvizāciju uz skatuves, arī pats atļaujos kaut ko pateikt. Kādreiz izdodas, kādreiz ne. Improvizācijai jābūt arī, kad tu runā svarīgas valsts runas. Ar ironiju, lai tu vari pasmaidīt, nevis tikai klausīties par kaut kādu nereālu izaugsmi. Tā nekur nav redzama. Ko es nekādīgi nevaru pieņemt — kāpēc mana dzimtene joprojām atrodas Eiropas valstu pēdējās vietās? Kādam par to būtu jādomā.”

Vairāk lasiet žurnālā Ir šeit.

Ja vēlaties abonēt žurnālu Ir, spiediet šeit.

Komentāri (1)

Susan Benson 13.01.2021. 14.28

Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: ([email protected]) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa – jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums – saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme – laba procentu likme.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa – jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: [email protected]
WhatsApp: +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu