VIDEO: Kustību māksliniece Kristīne Brīniņa par Covid-19 krīzi

Kustību māksliniece Kristīne Brīniņa. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par kustību mākslinieci Kristīni Brīniņu, kura Covid pandēmijas laikā, sadarbībā ar ārvalstu māksliniekiem, īstenojusi starptautisku tiešsaistes mākslas projektu.

“Es šo laiku uztveru kā gavēni. Ir vajadzīgs kaut kāds brīdis, kad mēs esam vieni, kad mēs visi apklustam un ieklausāmies sevī,” uzskata Kristīne.

“Arī šajā pandēmijas laikā ir iespēja veidot darbus un sadarbības. Es turpinu strādāt pie idejām un projektiem, bet esmu mazliet uzmanīga, lai tajā troksnī vēl nepaaugstinātu frekvenci, bet dotu balansu,” uzsver Kristīne.

“Vienīgais, kas mums dod spēku, ir mīlestība un rūpes, un nepārtraukta vērtību izvērtēšana. Katru dienu uzdot jautājumu: “Kas man ir svarīgi?” Nest atbildību pret sevi un apkārtesošajiem, nebaidīties arī atkāpties un apstāties. Nekur nekas nepazudīs,” ir pārliecināta Kristīne.

“Ja mēs aiztaisītu acis un neredzētu visus ārējos kairinājumus, mēs saprastu, ka ļoti daudz lietu, kas mums ir apkārt, nav vajadzīgas. Es ļoti gribētu, ka mēs kā sabiedrība būtu spējīgi nekrist panikā tad, kad mums ir ierobežojumi, ka mēs nestrīdētos un būtu spējīgi vienoties. Es ticu, ka mēs to varam.”

TUESI.LV Covid-19 ir iedvesmojoši video stāsti par radošajiem cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies jaunajiem apstākļiem un Covid-19 izraisīto krīzi spējuši izmantot kā iespēju. TUESI.LV Covid-19 video stāstus veido biedrība NEXT sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu