Jūtūberis no Rīgas

Foto — Lauris Aizupietis un no personīgā arhīva
Ieva Puķe

Ierodoties Amerikā, biju pietiekami jauns, lai labi iemācītos angļu valodu, bet arī pietiekami vecs, lai atcerētos dzīvi Latvijā, saka TEDx Riga dalībnieks Captain Disillusion. Viņam paveicies būt klāt arī YouTube pirmsākumos un jau 12 gadus veiksmīgi tur darboties

Video koplietošanas platformas YouTube sensācija, kā pagājušās nedēļas TEDx Riga rīkotāji bija pieteikuši Alanu Melikdžanjanu (Alan Melikdjanian), klātienē izrādās viens no pieklājīgākajiem un pieticīgākajiem cilvēkiem, ko pēdējā laikā nācies satikt. Ne mazāko zvaigžņu slimības pazīmju, kaut gan virtuālajā vidē Alans spējis savākt auditoriju, kas tuvojas Latvijas iedzīvotāju skaitam. Captain Disillusion, kā viņš sevi sauc interneta video, «atkodē» dažādus kino izmantotus efektus vai ilūzijas. TEDx Riga uzmanību piesaistīja fakts, ka YouTube video veidotājs 1980. gadā ir dzimis Latvijā, šeit nodzīvojis līdz 13 gadu vecumam.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu