Lauma un Juris Buši, Sēņu medniekiem autori

Viena no domām, taisot lapu, bija noskaidrot, kur sēnes aug. Ne jau, lai koordinātas publicē, bet apmēram pasaka, stāsta Juris Bušs, kurš kopā ar sievu Laumu administrē forumu sēņotājiem. «Tomēr, dabīgi, neviens latvietis jau nedalīsies ar savu sēņu vietu!» Foto — Ieva Salmane
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Feisbukā jau bija Latvijas sēņotāju grupa, taču tur darba valoda pārsvarā bija krievu, un profilā rēgojās cariskās Krievijas simbolika, divgalvainais ērglis, atceras Juris Bušs. «Mans darbs ir saistīts ar militāro sfēru, taču neiešu stāties tādā grupā.» Pagājušajā vasarā viņš izveidoja savu forumu Sēņu medniekiem. Interneta vidē gan viņš pazīstams kā Juris Bravo. Pirmais pasē rakstītā uzvārda burts «b» NATO fonētiskajā alfabētā tiekot atšifrēts kā «bravo», to izmanto, piemēram, izrunājot uzvārdu pa burtiem radiosakaros. «Būtu arī vārdu nomainījis, bet «j» šifrējas kā «Džuljeta»,» iesmejas Juris.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu