Infografika: Uz lielo pasākumu - ar jahtu • IR.lv

Infografika: Uz lielo pasākumu – ar jahtu

8
Zviedru vides aktīviste Grēta Tunberga uz jahtas klāja dodas ceļā uz Ņujorku. Foto: EPA/Scanpix

16 gadus vecā zviedru vides aktīviste Grēta Tunberga uz septembrī plānoto ANO klimata konferenci Ņujorkā trešdien devās ar jahtu, jo atsakās sēsties lidmašīnās, kas aiz sevis atstāj daudz izmešu.

Pusaudze kļuva slavena pērn, kad savā skolā izsludināja streiku, lai pievērstu uzmanību klimata izmaiņu problēmai. Šogad 15.martā īpašā protestu akcijā viņai pievienojās aptuveni 1,4 miljoni skolēnu 112 valstīs.

Trīs Norvēģijas parlamenta deputāti izvirzījuši Grētu Nobela miera prēmijai.

Komentāri (8)

Jānis Lakijs 16.08.2019. 13.03

Kārtējā pastardienas sekta.

+5
-1
Atbildēt

0

J.Biotops 16.08.2019. 09.53

Tumsonība izplešas.

+3
-2
Atbildēt

1

  andrejs > J.Biotops 16.08.2019. 21.23

  zaļie ir tikpat aptrakuši kā varavīkšņainie?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > andrejs 18.08.2019. 11.44

  ASV demokrātu partijas kropļi, kuri aicina aizliegt automašīnas un lidmašīnas, protams, pēc savas komunistu pārliecības, neatsakot to prieku sev, nav nekādi zaļie un pederasti nav nekādi liberāļi. Zaļais esmu es, jo man ir zero waste koncepcija. Visas manas pārtikas atliekas nonāk vai nu lauķu komposta kaudzēs, vai tiek izbarotas sliekām, katru veikala čeku, tējas paciņu, reklāmas bukletu, vai citu papīrīti, es lieku kaudzē un tas nonāk makulatūras konteinerā. tas pats ar stikliem, Pet pudelēm un tīru polietilēnu, kaut arī tie konteineri atrodas vismaz kilometra attālumā no manas mājas. Viss, ko nevar otreizēji izmantot, tiek nokurināts mana čoma pirts divkameru krāsnī, bez kvēpiem, CO un nesadegušiem ogļūdeņražiem. Izlietotām sapraudītēm, nagliņām, skrūvītēm un citiem dzelzīšiem man ir bleķa bundžiņa, bet šņabja pudeļu korķiem un alumīnija follijām alus bundžiņa.
  Zaļais esmu es, jo uzskatu, ka bargi jāsoda OIK afēristus, dēļ kuriem pastiprināti tiek izcirsti meži, kuriem, ņemot vērā lielo samaksu par katru kW/h, nav pat jānopūlas racionāli izmantot radušos siltumu, un tos, kuri viņiem OIK atļaujas notirgoja. Tie, kuri pēc sava saimnieka, Savicka, rīkojuma uzblieza ar dabasgāzi darbināmo TECII 2, kārtu, vispār aizlaižami biogāzē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 18.08.2019. 11.06

Zviedrijas komjaunieši pat neapjēdz vienkāršu lietu, ka melnā krāsa absorbē gaismu, pārvēršot to siltumā, tapēc ir jādara viss, lai Melno kontinentu izbalinātu, nevis vēl Eiropu padarītu par Āfriku. Katrs pabalstu migrants ir slogs ne tikai Eiropas valstu budžetiem, bet arī visas planētas ekoloģijai, jo katrs pabarotais badakāsis pēc 50 gadiem būs radījis 20 -30 badakāšu, kurus atkal būs jābaro. Es nevēlos ēst Kalifornijas slieku un gaļas mušu kāpuru proteīnu, lai merķeles, makroni, junkeri, dombrovski, tuski un citi eiropiešu ienaidnieki, Putina uzdevumā atvilktu uz Eiropu miljardu melnādaiņu,kurus mums būs jāpabaro.
Brauciens ar jahtu noteikti izmaksās dārgāk, nekā lidošana ar lidmašīnu, tapēc, ja nozombēta sikalka tiešām gribēja palīdzēt pasaulei, varēja uz Ņujorku doties peldus un pabarot haizivis.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu