Uz mīļu vietu • IR.lv

Uz mīļu vietu

Franču draugi puiku brīdinājuši, ka Latvijā nav futbola, bet ir gan — Rafaels ar savu velosipēdu regulāri brauc uz treniņiem Liepājas Futbola skolā. Foto — Ieva Salmane
Gunita Nagle

Astoņus gadus Nora dzīvoja vīra Kristofa dzimtenē Francijā, bet tā arī neatrada darbu, kas ļautu viņai profesionāli pilnveidoties. Tāpēc Kristofs ierosināja — braucam uz Latviju!

Kristofs un Nora kopā ar abu dēlu Rafaelu Latvijā atgriezās šovasar. Ne tik daudz aiz ilgām pēc mājām. Kristofs Ferebēfs (Ferreboeuf) ir francūzis, arī piecgadīgajam Rafaelam mazliet skumji, jo mīļie vecvecāki, tāpat kā kalni un pirmie draugi, palika Francijā. Bet Nora Ferebēfa ir latviete, kurai astoņu gadu laikā šajā valstī tā arī neizdevās izveidot tik interesantu profesionālo dzīvi, kāda tā bija Latvijā. Lai Nora nenonīktu, ģimene pēc ilgām pārdomām nolēma no Provansas pilsētiņas Lakanurgas (La Canourgue) pārcelties uz Liepāju. Vienkārši tas nebija, un ne visi viņus sagaidīja atplestām rokām. Taču Ferebēfi ir pārliecināti — būs labi!

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu