Ar datoru zem palmām

Ilze Vītola
Print Friendly, PDF & Email

Ceļot apkārt pasaulei un strādāt virtuālajā vidē, — tāds ir digitālo nomadu dzīvesveids. Linda Nezduļkina un Kristaps Baskers, bloga Travel Lit autori, šādi dzīvo jau gadu

Doma par digitālo nomadismu mūs vilināja jau sen. Kurš gan nevēlētos redzēt pasauli un būt sev priekšnieks?! Taču lūzuma punkts notika pērnā gada vasarā, kad nesen bijām absolvējuši bakalaura studijas Hāgas Universitātē Nīderlandē. Es (Linda) — Eiropas un starptautiskajās tiesībās, Kristaps — starptautiskajā biznesa vadībā. Paralēli studijām bijām sākuši strādāt. Tā, sēžot katrs savā birojā, kādu dienu viens otram WhatsApp sūkstījāmies, cik ļoti mums nepatīk šāda «no deviņiem līdz pieciem» ikdiena. Sapratām, ka tā vairs nevaram: uzrakstījām atlūgumu, lauzām īres līgumu un devāmies ceļā. Aplēsām, ka mūsu iekrājumi ir pietiekami, lai gadu ceļotu. Skaļi spriedām, ka pēc tam atgriezīsimies Nīderlandē, sāksim maģistra studijas, taču patiesībā klusībā bijām vienojušies, ka darīsim visu, lai neatgrieztos birojā.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu