Ātrāki par internetu

Mārtiņš Zirnītis, projektu vadītājs, un Rems Grinšteins,SIA Registration līdzīpašnieks. Foto — Edmunds Brencis
Ieva Alberte

Uzņēmums Registration.lv pirms trim gadiem izveidoja digitālo platformu, kurā var reģistrēties pasākumiem un konferencēm, un pie ieejas vairs nav jānīkst garā rindā

Esam nedaudz satraukušies, intervijas nav mūsu ikdiena. Tā saka Rems Grinšteins, viens no uzņēmuma līdzīpašniekiem. Nav tā, ka uz biroju nenāktu viesi vai Rems nesarunātos ar svešiem cilvēkiem, taču šī ir viņu pirmā publicitāte, jo SIA Registration.lv pastāv tikai trešo gadu. Uzņēmuma darbinieki radījuši tiešsaistes sistēmu, kas palīdz izveidot reģistrāciju dažādiem pasākumiem. «Ejot uz konferenci, parasti stāvam rindās. Mums ir digitāls risinājums, kā cilvēkus apkalpot ātri, lai nav jādrūzmējas,» skaidro Grinšteins un aicina uz sarunu telpā, kur strādā viņa kolēģi. Gan tāpēc, ka komandas darbs ir tas, kas vislabāk raksturo uzņēmumu, gan tāpēc, ka lielāku telpu mazītiņajā birojā Teikā nav. Uzņēmuma struktūra ir samērā vienkārša, un arī mājaslapā uzreiz nevar saprast, kurš tad te ir galvenais. Sarunas laikā top skaidrs, ka īpašnieki ir Rems Grinšteins un Jānis Upmanis. Abi ikdienas darbā ir iesaistīti tikpat daudz, kā IT izstrādes komandas vadītājs Krišjānis Cers un projektu vadītāji Līga Trule un Mārtiņš Zirnītis.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu