VIDEO: Modes dizainere Gunta Nagle Kārsavā: “Kamēr būs cilvēki, būs pilsētas un lauki” 1

Modes dizainere Gunta Nagle. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

“Patīkamais ir tas, ka varu nodrošināt sevi ar darbu un klienti gaida rindā. Spēju samaksāt visus nodokļus un telpu īri kā godīgs latvietis – neko neapkrāpjot un neapšmaucot,” saka modes dizainere Gunta Nagle Kārsavā.

“Dzīve ir kā bumerangs – viss nāk atpakaļ. Kā teikts latviešu sakāmvārdā: “Dots devējam atdodas”. Mēs dzīvojam Latgalē un esam latgalieši. Pārsvarā mēs labi sadzīvojam, esam labsirdīgi un viesmīlīgi pret pārējiem,” raksturo Gunta.

“Pēdējos gados Kārsava ir ļoti mainījusies. Pilsētā attīstās uzņēmējdarbība un mainās arī tās vizuālais tēls. Attīstās ne tikai Kārsava, bet viss reģions – Rēzekne, Ludza, Balvi. Kamēr būs cilvēki, būs pilsētas un būs lauki,” ir pārliecināta Gunta.

“Ja cilvēki skatītos nedaudz plašāk, vairāk strādātu, vairāk domātu par savu, nevis citu laimi, vairāk risinātu savas problēmas, nevis citu problēmas, visi cilvēki būtu daudz laimīgāki un vairāk virzītos uz priekšu. Dzīvot katram savu dzīvi – tāds ir novēlējums.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Komentāri (1)

Sskaisle 30.07.2018. 08.46

nu nav jau tie cilvēki – nu nav – valsts varas elite ir izdarījusi maksimālo , lai cilvēki šeit nebūtu
visas varas partijas un viņu apkalpojošā nomenklatūra – paskaties ka dzīvo –

kurš brauks atpakaļ uz šito bandītu paradīzi ?

paskaties – atver jebkuru mediju , vai noej pa Rīgas galveno ielu – tur visas kā civēka sejā ierakstīts ….

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu