Eduards Kristons, Pippa Cafe saimnieks

Pippa ir punduršpica šķirnes suņu meitene, un viņas vārdā Eduards Kristons nosaucis kafejnīcu Brīvības ielā. Pippa ir pareizā izmēra suns šai vietai, jo mazā kafejnīca ir tikai 14 kvadrātmetru liela. Foto — Gatis Rozenfelds, Picture Agency
Ieva Alberte

Saldi smaržo vafeles, un dzindzina ledus gabali aukstajā augļu limonādē. Taču kafejnīcā nav brīvu vietu. Es piesēžu uz kaut kā apaļa un balta. Saimnieks smaidot norāda, ka tā ir miskaste, un veikli atrod krēslu. Tikai 14 kvadrātmetru nelielajā kafejnīcā ir ļoti jauki: pie letes sēž omīte ar mazmeitu un pasūta tapas, krēslos — medicīnas studentes pilda studiju darbus. Blakus viņām — ģimene ar zīdaini. «Te ir ļoti laba kafija!» saka tētis Kārlis, kurš uz Pippu Brīvības ielā brauc no Mežaparka. Pippa Cafe atrodas netālu no Cēsu ielas, nebūt ne pašā Rīgas centrā, tā darbojas tikai kā kafijas vieta un piecos vakarā tiek slēgta. Agri no rītiem Eduardam ir visvairāk darba, jo pēc kafijas nāk cilvēki no tuvējiem birojiem. Pippu iecienījušas arī divas aktrises: Dārta Daneviča un Agnese Cīrule. Novērtējot, ka var ienākt ar suņiem un ir laba kafija. Eduards stāsta, ka kafijas ik pa laikam mainās. Nesen bijušas pieejamas tādas augstvērtīgas šķirnes kā Panamas Geisha Alpes un dažādas Cup of Excellence kafijas.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu