Judins gatavojas kandidēt Saeimas vēlēšanās “Vienotības” sarakstā 4

Saeimas deputāts Andrejs Judins. Foto: Evija Trifanova, LETA

Saeimas deputāts Andrejs Judins, kurš šīs Saeimas laikā ir paspējis pamest divas partijas – gan “Vienotību”, gan arī “Kustību “Par”” – ir gatavs startēt 13. Saeimas vēlēšanās no “Vienotības” saraksta, kuras vadība esot pieļāvusi šādu iespēju. “Domāju, ka mana pieredze var noderēt,” intervijā aģentūrai LETA teica Judins.

“Es domāju, ka kandidēšu. Runājot ar partijas “Vienotība” vadību, es sapratu, ka viņi varētu mani iekļaut savā deputātu kandidātu sarakstā. Es neplānoju atkal stāties partijā “Vienotība”, bet es turpinu strādāt Saeimā tās frakcijā. “Vienotības” frakcijā es vienmēr varēju balsot pēc sirdsapziņas,” pastāstīja Judins. No citu frakciju deputātiem Judins pat esot dzirdējis, ka “Vienotības” frakcija, viņuprāt, ir pārāk demokrātiska, pieļaujot deputātu brīvdomību.

“Es turpināšu strādāt frakcijā un, iespējams, kandidēšu 13. Saeimas vēlēšanās. Bet tas nav pašmērķis. Es zinu, ka arī ārpus Saeimas ir dzīve. Apsveru iespēju arī strādāt kā juristam. Esmu juridisko tiesību doktors, kas specializējies krimināltiesībās. Es veicu zinātniskos pētījumus, pasniedzu augstskolā krimināltiesības. Man ir ko darīt arī ārpus likumdošanas procesa,” teica Judins.

Patlaban viņš ir bezpartijisks “Vienotības” frakcijas deputāts. Judins atzīst, ka viņa redzējums par to, kādai jābūt “Vienotībai”, ne vienmēr sakrita ar partijas vadības redzējumu. “Iespējams, publiski tas ne vienmēr bija redzams, bet man bija cita vīzija, kā jāveido darbs partijā, kad es vēl pirms Edvarda Smiltēna kandidēju uz “Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatu,” atzina Judins.

Viņš uzskatījis, ka partijā jāveido demokrātiskāka vide. Pienācis brīdis, kad sapratis, ka situāciju partijā nevar mainīt.

“Es redzēju, ka manu viedokli bieži vien neņem vērā. Sapratu, ka ir jārīkojas citādi. Pērnā gada vasarā kopā ar domubiedru grupu nolēmām, ka nevaram turpmāk asociēties ar partiju “Vienotība”, ka ir jāveido cita politiskā partija. Varbūt tāpēc, ka mēs aizgājām, arī partijas biedri, kas sākotnēji bija noskaņoti mazāk skeptiski, saprata, ka “Vienotībai” ir problēmas, ka ir jārīkojas un jādara citādāk. Aiziešana no “Vienotības” nebija patīkamākais mirklis manā dzīvē. Bet mūsu aiziešana daudziem citiem partijas biedriem, kam arī bija šaubas, palīdzēja noformulēt savu viedokli un rīkoties. Izmaiņas, kas notika “Vienotībā”, notika arī pateicoties mūsu rīcībai,” ir pārliecināts Judins.

Viņš uzskata, ka “Vienotība” būs pārstāvēta 13. Saeimā. Par tās mandātu skaitu esot grūti spriest. “Strādājot frakcijā, es redzu, ka “Vienotība” ir mainījusies, arī atmosfēra frakcijā ir cita. Deputātu apņēmība kaut ko darīt ir lielāka. Bet jāņem vērā arī tas, ka “Vienotības” zīmogs daudziem cilvēkiem rada ne sevišķi labas asociācijas. Jautājums ir – vai “Vienotība” spēs pierādīt ne tikai saviem biedriem, bet arī vēlētājiem, ka ir mainījusies,” rezumē Judins.

Komentāri (4)

gustaps 04.04.2018. 12.39

Laiks izmētāt akmeņus un laiks salasīt.
Pēc visām drastiskām turbulencēm straume ieņem sev atbilstošu dabisko plūdumu.

Laba zīme. Vienotībai jāatdzimst.

+3
-1
Atbildēt

0

QAnon 04.04.2018. 09.52

Pazudušais dēls, uts latviešu kažokā, nolēma atgriezties mātes klēpī.

0
-5
Atbildēt

1

  Antons > altinyildiz 04.04.2018. 11.21

  “uts latviešu kažokā”-
  Haloperidolu ieņemt neesi aizmirsis, izskatās pēc murgiem un halucinācijām?

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Antons 04.04.2018. 12.06

  Tas mēsls, kuram vairs nav vairāk tiesību maitāt mūsu mīļās planētas gaisu, kā Dombrovskim un Zatleram, mūsu krietnā režisora, Latvijas patriota, Edvīna Šnores, definēto “uts latviešu kažokā” uzmēroja uz sevis. Lai tagad valkā vesels kopā ar fašistiskiem izdzimteņiem, staļinistiem: Ždanoku, Korenu, Gapoņenko, Giļmanu un pārējiem civilizācijas monstriem.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu