Nilu Muižnieku EP cilvēktiesību komisāra amatā nomainīs bosniete Mijatoviča • IR.lv

Nilu Muižnieku EP cilvēktiesību komisāra amatā nomainīs bosniete Mijatoviča

5
Duņa Mijatoviča. Foto: Evija Trifanova, LETA

Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja (EPPA) trešdien par Eiropas Padomes cilvēktiesību komisāri izraudzījusies bijušo Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas pārstāvi vārda brīvības jautājumos Duņu Mijatoviču. “Komisāre ievēlēta uz sešiem gadiem, mandāts sāksies 1.aprīlī,” pavēstīja EPPA.

Par Bosnijas un Hercegovinas mediju tiesību eksperti Mijatoviču nobalsojuši 107 deputāti. EPPA ziņotājs Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedumu izpildes jautājumos francūzis Pjērs Īvs le Borns saņēma 103 balsis.

Balsošanas pirmajā kārtā otrdien nevienam no kandidātiem neizdevās izcīnīt uzvarai nepieciešamo balsu vairākumu. Balsošanā trešdien uzvarēja kandidāte, kas saņēma lielāko balsu skaitu.

Līdz šim Eiropas Padomes cilvēktiesību komisāra amatā sešus gadus atradās Latvijas pārstāvis Nils Muižnieks.

Sociālajā tīklā Twitter Muižnieks apsveic Mijatoviču ar augsto amatu un norāda, ka viņa būs ceturtā EP cilvēktiesību komisāre.

Komentāri (5)

andrejs 25.01.2018. 12.12

sliktāk jau nebūs.

0
0
Atbildēt

0

tonijs 24.01.2018. 21.31

31. marts, 2016, 20:01
Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pārstāve mediju brīvības jautājumos Dunja Mijatoviča ceturtdien, 31.martā ir lūgusi Latvijas ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam („Vienotība”) vairāk informācijas par to, kāpēc šonedēļ slēgta sputniknews.lv vietne Latvijā, ziņo organizācija.
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/edso-prasa-paskaidrojumus-par-sputniknews.lv-slegsanu-latvija.a176037/

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > tonijs 25.01.2018. 10.06

  smieklīgi – lai neteiktu tragiski – valsts akciju sabiedrība LATTELECOM – mums pārdod tikai un vienīgi sasodīto krievu propagandu – nu tagad naciķi skries ar kargou rokā – ai redz kā mūs Eiropa nesaprot, ai redz kā Eiropa grib mūs russificēt , kamēr neesmu nevienu sūda patriotu no NA dzirdējusi pieprasam pārtraukt valsts īstenoto latviešu rusiifikāciju

  un galvenajam russifikatoram gulbim , cik es esmu SARATUSI IR PATI LIELĀKĀ ALGA LATVIJĀ – skaisti dzīvot neaizliegsi, ko citu man teikt – maukas sasodītie !

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  tonijs > Dusma 25.01.2018. 14.06

  Nu Tu taču nelasi, ko es rakstu. Es jau pirms kāda laika ieliku, ka Gulbim nav lielākā alga- lielākā ir Airbaltic šefam Gausam. Gulbim ir otra lielākā:
  Telekomunikāciju uzņēmuma “Lattelecom” valdes priekšsēdētāja Jura Gulbja atalgojums 2016.gadā bija 313 242 eiro. 2015.gadā Gulbja alga bija 503 825 eiro, bet 2014.gadā – 392 029 eiro.
  http://jauns.lv/raksts/bizness/237638-lattelecom-sefa-gulbja-atalgojums-pern-sarucis-par-teju-200-000-eiro

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Vahamurka > Dusma 25.01.2018. 14.21

  Lattelecom pilnībā ir oligarhu rokās,NA tur neko nevar padarīt:
  Madara Briede 2. aprīlis, 2014
  Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) uzskata, ka patlaban pret Latviju tiek vērsts informatīvais karš un Kremļa kontrolētie televīzijas kanāli veic spēcīgu propagandu, tāpēc ir jāstiprina Latvijā veidotais televīzijas saturs, sevišķi ziņu, informatīvie un analītiskie raidījumi, taču konkrētajā situācijā notiekot pretējais. “Uzņēmums ar 51% valsts kapitāla daļu, nespējot rast kompromisu, veicina nacionālās informatīvās telpas sašaurināšanos. Tāpēc ir jāizvērtē, vai “Lattelecom” patiesi rīkojas valsts interesēs,” uzsver Mūrniece, norādot, ka nepieciešams atkārtoti sēsties pie sarunu galda, jo jautājums aktuāls arī nacionālās drošības kontekstā.http://www.la.lv/cenu-kara-zaude-skatitaji/

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu