Četras Rīgas domē ievēlētās “latviskās partijas” vienojušās opozīcijā strādāt kopā 22

Foto: riga.lv

Par kopēju darbību vienojas Nacionālā apvienība, LRA/LA, JKP un ”Vienotība”

Visu četru Rīgas domē iekļuvušo “latvisko sarakstu” pārstāvji vienojušies galvaspilsētas domes opozīcijā strādāt kopā, vēsta aģentūra LETA. Latvijas Reģionu apvienības/”Latvijas attīstībai” (LRA/LA) Rīgas vēlēšanu saraksta līderis Mārtiņš Bondars un nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas vēlēšanu saraksta līdere Baiba Broka aģentūrai LETA apstiprināja, ka šāda vienošanās panākta, ceturtdien tiekoties pārstāvjiem no LRA/LA, VL-TB/LNNK, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) un “Vienotības”.

“Sanācām kopā un sākām domāt, kā iespējams opozīcijai darboties kopā. Domāju, ka rīdzinieku mandāts ir liels un būs nopietni jāstrādā visiem kopā. Atsevišķi pa vienai frakcijai mēs neko neizdarīsim, bet visi kopā mēs būsim gana spēcīga un konstruktīva opozīcija,” aģentūrai LETA pauda Broka.

Viņa norādīja, ka tikšanās mērķis bija iepazīstināt ar Rīgas domes darbu un dalīties pieredzē, kā dome strādā. Tas bijis nepieciešams tāpēc, ka jau nākamnedēļ varētu notikt domes jaunā sasaukuma pirmā sēde.

Broka gan neapstiprināja neoficiāli izskanējušās ziņas, ka “latvisko sarakstu” mēra amata kandidāts varētu būt Bondars, bet par viņa vietnieku varētu tikt virzīts JKP dibinātājs Jānis Bordāns. To neapstiprināja arī Bondars. Broka norādīja, ka šie un citi jautājumi vēl tiks lemti, tomēr partijas vienojušās, ka par to vajadzētu sākt domāt iespējami drīzāk, jo pirmā domes sēde ir ļoti stratēģiska.

“Šobrīd par neko tādu mēs konkrēti nevienojāmies. Kādas personālijas un kādos amatos būs, tas mums vēl ir apdomāšanās jautājums,” piebilda Broka.

Kā ziņots, tā sauktie “latviskie saraksti” Rīgas domes vēlēšanās ieguva 28 no kopumā 60 deputātu mandātiem, tādējādi nespējot apsteigt sarakstu, kurā apvienojušās pašreizējās galvaspilsētas varas partijas – “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai”. LRA/LA un JKP saraksti Rīgas domē ieguva katrs pa deviņiem deputātu mandātiem, nacionālā apvienība VL-TB/LNNK – sešus, bet “Vienotība” – četrus.

Komentāri (22)

J.Biotops 16.06.2017. 14.54

Miljons odu varot nožmiegt bulli, bet no četrām utēm pat dundurs nesanāk. Un ja vēl tās četras makten kašķīgas…

“…Šobrīd par neko tādu mēs konkrēti nevienojāmies. Kādas personālijas un kādos amatos būs, tas mums vēl ir apdomāšanās jautājums,” piebilda Broka….”

Ar ko gan vēl lai sāktu, ja ne ar krēslu-dibenu komplektāciju. Būs pavisam jautri, ja valdošiem ienāks prātā kādu pagrabstāva kabinetu atmest dažam lielākam gribētājam.

+2
-1
Atbildēt

4

    basta > J.Biotops 18.06.2017. 14.03

    to andrejs

    Neesi naivs! Pat ja Vienotība un JKP arī būtu pret Ušmeriku, vienalga tas viens var pieņemt visus lēmumus. Viņu varu var ierobežot tikai pragmātisks, uz latvisku Latviju noskaņots vēlētājs, Saeimas vēlēšanās, dakšu revolūcija, jeb CIP, kas zagļus un kremļa maukas nogādātu Guantanamo cietumā, specoperācija.

    0
    0
    Atbildēt

    0

    andrejs > J.Biotops 16.06.2017. 15.41

    Cik man zināms, tad Domes ierindas deputāti saņem grašus, Vai varbūt tagad ir kkas mainījies…

    +1
    -1
    Atbildēt

    0

    J.Biotops > J.Biotops 16.06.2017. 14.59

    andrej – protams, ka labāk, ja vien runa būtu par strādāšanu.

    +2
    -1
    Atbildēt

    0

    andrejs > J.Biotops 16.06.2017. 14.56

    labāk kopā, nevis atsevišķi.

    +2
    0
    Atbildēt

    0

안전놀이터 15.01.2020. 07.50

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: ir.lv/2017/06/16/cetras-rigas-dome-ieveletas-latviskas-partijas-vienojusas-opozicija-stradat-kopa/ […]

0
0
Atbildēt

0

scam 09.10.2019. 00.20

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: ir.lv/2017/06/16/cetras-rigas-dome-ieveletas-latviskas-partijas-vienojusas-opozicija-stradat-kopa/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu