Grigule ar izstāšanos no LZS vēlējusies Kučinskim pavērt ceļu uz pievienošanos Eiropas Tautas partijai 17

Eiroparlamentāriete Iveta Grigule. Foto: Edijs Pālens, LETA.
Print Friendly, PDF & Email

Grigule turpināšot strādāt EP Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupā, vismaz pašlaik nepārstāvot nevienu Latvijas politisko partiju.

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) ar izstāšanos no Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vēlējusies Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) atbrīvot ceļu uz pievienošanos Eiropas Tautas partijai (ETP).

Politiķe aģentūrai LETA pauda cerību, ka viņas lēmums izstāties no LZS palīdzēs partijai un visai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) apvienībai, kas ir uzņēmusies atbildību par valsts vadību, “strauji atjaunot pazaudēto reitingu, kas nokritās pēc politiķu diskusijām par nodokļu likumdošanu, deputātu kvotām, sociālajām garantijām un citiem problemātiskajiem jautājumiem Latvijas tautsaimniecībā”.

“Nevēlos nevienam stāvēt ceļā, negribu arī būt šķērslis premjeram Kučinskim, kurš kā bijušais Tautas partijas biedrs jau kopš savas stāšanās amatā 2016. gada sākuma ir vēlējies pievienoties ETP grupai,” klāstīja politiķe.

Deputāte norādīja, ka EP darbojas Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupā, līdz ar to Kučinskim nebija iespējas realizēt savu ieceri. “Mēs abi pārstāvam vienu apvienību, un ETP grupa nepieļauj situācijas, kad deputāts no vienas partijas/apvienības EP ir kādā citā politiskajā grupā, bet ne ETP,” norādīja Grigule.

“Ar manu aiziešanu no LZS Kučinska kungam ceļš ir brīvs,” piebilda Grigule un norādīja, ka lēmums par aiziešanu pieņemts pēc pēdējo dienu diskusijām un vairāku partijas līderu un aktīvistu viedokļa uzklausīšanas.

Grigule turpināšot strādāt EP Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupā, vismaz pašlaik nepārstāvot nevienu Latvijas politisko partiju.

Jau vēstīts, ka lēmumu par izstāšanos no LZS Grigule aģentūrai LETA paziņoja vakar.

LZS vadītājs Augusts Brigmanis iepriekš apliecināja, ka no Grigules saņēmis īsziņu, kurā politiķe informējusi, ka savu iesniegumu par izstāšanos no LZS nosūtījusi partijas ģenerālsekretāram Artūram Graudiņam.

Jautāts, kā vērtē šādu EP deputātes rīcību, ņemot vērā izveidojušos situāciju pēc skandalozā EP balsojuma, Brigmanis aģentūrai LETA atzina, ka ir “noguris no visas šīs lietas” un patlaban nevēlas to komentēt.

Nākamā partijas valdes sēde notiks 17. februārī, kad būs jāapstiprina Grigules izstāšanās no LZS, pastāstīja Brigmanis.

Komentāri (17)

Baiba. 09.02.2017. 11.27

Neko vairs nesaprotu, ko Grigule cenšas mums iestāstīt. Kučinskis pa kluso ievēlēts Eiropas parlamentā, bet maskējas un strādā par premjeru Latvijā?

Kā var pievienoties kādai EP grupai, ja neesi ievēlēts?

Varbūt kāds gudrāks to var izskaidrot.

+1
0
Atbildēt

0

바카라사이트 24.01.2020. 01.11

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: ir.lv/2017/02/09/grigule-ar-izstasanos-no-lzs-velejusies-kucinskim-pavert-celu-uz-pievienosanos-eiropas-tautas-partijai/ […]

0
0
Atbildēt

0

rinķī apkārt 09.02.2017. 11.40

Nu gluži kā Žanna d’Arka, Grigule no brašas karotājas ir pārvērtusies par mocekli 🙂

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu