“Vienotības” reitings nokrities līdz vēsturiski zemākajam līmenim 125

''Vienotības'' pārstāvji koalīcijas padomē. Foto: Edijs Pālens, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Augustā SKDS aptaujā līderi aizvien ”Saskaņa” un ZZS

Augustā partijas “Vienotība” reitings nokrities līdz vēsturiski zemākajai atzīmei, bet līderos aizvien ir partija “Saskaņa” un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma”, atsaucoties uz socioloģisko pētījumu centra SKDS datiem, vēsta aģentūra LETA.

Ja rīt notiktu Saeimas vēlēšanas, par ZZS un “Saskaņu” balsotu 18% pilsoņu. Salīdzinājumā ar jūliju ZZS un “Saskaņa” kāpinājušas savus reitingus, jo jūlijā ZZS reitings bija 17,5%, bet “Saskaņas” – 17,8%.

Nākamā ir Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK ar 9,3% atbalstu. Arī šīs partijas reitings, salīdzinot ar jūliju, ir nedaudz pieaudzis. Artusa Kaimiņa partijas “KPV LV” reitings pēdējos divos mēnešos ir krities un augustā bija 5,3%.

Vissliktāk augustā klājies partijai “Vienotība”, kuras reitings nokrities līdz vēsturiski zemākajam līmenim – 4,2%. Salīdzinājumā ar jūliju kritums ir ievērojams – par 2,1 procentpunktu. Aptaujas dati liecina, ka augustā par Latvijas Reģionu apvienību balsotu 2,9%, par partiju “No sirds Latvijai” – 2,5% vēlētāju.

Komentāri (125)

veesumS 26.08.2016. 00.10

…ir tikai loģiski, ja skatītājs no Latvijas sabiedriskās televīzijas galvenā ziņu raidījuma “Panorāma” sagaida objektīvu un patiesu informāciju…diemžēl, LTV ziņu dienesta attieksme ir pavirša…nejauši vai…tomēr apzināti?…

…LTV apgalvo, ka pētījumu pasūtījusi sabiedriskā televīzija…tādā gadījumā paliek atklāts jautājums – SKDS televīzijai nesniedza pilnu informāciju vai televīzijas darbinieki izdomāja manipulēt ar sniegto informāciju?…

…kādam šķita nieks – neminēt datus, kad aptauja tika veikta (laika periods), bet – tas pēc pēdējiem notikumiem ir svarīgi, jo atklātu, kā respondentus ietekmē politiskie notikumi…LTV to noklusēja…informācija ir nepilnīga, jo netika uzrādīti respondentu %, kuri savu izvēli nav izdarījuši (nebija atbildes), kā arī respondentu %, cik respondentu vēlēšanās nepiedalītos…līdz ar to tiek noklusēts pēc kādas metodikas partiju reitingi tika aprēķināti – no respondentu skaita (1000 balsstiesīgie)…vai…procenti rēķināti no izvēli izdarījušo skaita…tam ir nozīme, jo maina gala rezultātu…

…kāpēc sabiedriskā televīzija nolēmusi muļķot savu skatītāju – ir vēl viens neatbildēts jautājums…

P.S. …atkārtošos, bet tomēr piebildīšu – nav runa par kādas konkrētas partijas reitingu, bet to, kā ar paviršu un nepilnīgu informāciju tiek ietekmēti cilvēku prāti…

+16
-9
Atbildēt

2

  moonlight > veesumS 26.08.2016. 00.40

  zanE …

  …informācija ir nepilnīga, jo netika uzrādīti respondentu %, kuri savu izvēli nav izdarījuši (nebija atbildes), kā arī respondentu %, cik respondentu vēlēšanās nepiedalītos..

  Bla bla bla bla… Tā kā starp respondentiem noteikti bija arī nelegālie imigranti, kuri nepiedalās vēlēšanās, jādomā, ka SC un to sugasbrāļu, Vienotības, reitingi iznākuši augstāki, kā ir patiesībā.

  +5
  -11
  Atbildēt

  0

  Normunds > veesumS 26.08.2016. 06.39

  Dzirdēji, ko teica Baidens? Korupcija pēc Vienotības 7 gadu valdīšanas ir sazēlusi tā, ka pat tur, aiz dīķa, Demokrātu partijai kož acīs sūra smaka.

  +9
  -13
  Atbildēt

  0

Ivars 26.08.2016. 10.19

Vienotības pagrimuma cēloņi, manuprāt, ir daudz dziļāki par sīkpolitiskajām intrigām, ūjināšanu un pārāk vēlu apmeklētu stilistu:) Mazliet paplašināšu zviedru ekonomista Tino Sanandaji izteikto domu. Visā Rietumu pasaulē aizvien plašāku politiskās elites daļu veido “Davosas cilvēki”, kas vairāk izjūt piederību citu valstu elites cilvēkiem, nevis saviem vēlētājiem un viņu problēmām. Rezultātā tiek īstenota uz pārnacionālu ideju strāvojumiem balstīta politika, piemēram, imigrācijas politika, kas ir atrauta no nācijas interesēm un vēlētāju izteiktas gribas. Atbilde ir aizvien lielāks reprezentatīvās demokrātijas institūciju leģitimitātes zudums tautas acīs, un tam sekojoši protesta balsojumi kā Brexit, Donalda Trampa reālās izredzes iegūt ASV prezidenta amatu u.c. politikās norises Eiropā un ASV. Šī ir draudīga problēma ne tikai vēl vienai pa skuju taku aizejošai partijai, bet reprezentatīvās demokrātijas sistēmai kā tādai.

+11
-5
Atbildēt

13

  Ēriks > Ivars 26.08.2016. 11.36

  Pasaule tāpat no sevis nemainās,to kāds maina.Domā,ka ir tik viegli uzspiest cilvēkiem nevēlamas pārmaiņas un cilvēki nemaz nepretosies?

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > Ivars 26.08.2016. 23.42

  >lno

  Jums brīvo laiku vajadzētu veltīt latviešu valodas apguvei. Kulturālu uzvedību vairs nepaspēsiet apgūt.

  +3
  -6
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Ivars 26.08.2016. 11.24

  demogoģiska runa , maču pikču

  Manai omei – vienai ar diviem bērniem un vīru -tautas ienaidnieku ar nezināmu likteni, padvara uzlika nodot pienu un gaļu un izcirst mežu . Es ar savu prātu nespēju saprast kā viņa to dabūja gatavu, bet laikam taču dabūja, jo dzīva palika.

  Tikai … kad es ierados šai pasaulē, viņa bija fiziski salauzta- deformētām rokām un kājām , slimu sirdi un stīvu muguru. Lūk, viņa bija spiesta pierakstīties dzīvošanai pie dēla Rīgā, jo vietējie mazpilsētas ārsti viņai pateica , ka viņa ir tik slima, ka nav, ko ārstēt – jāmirist nost un tad mana onkuļa draugi ārsti Rīgā viņu izārstēja.

  Bet tu man gribi stāstīt, ka padlaikos viss bija na haļavu un nkreņķi nekādi. Nevajag muldēt.

  Tie paši čekisti un viņu pakalpiņi arī dzīvoja zaļi, kamēr tādi represētie tā arī dzīvoja kā represētie.

  Ko cilvēki grib šodien – pēc 50 padomju okupācijas necilvēcīgajiem gadiem, cerēja taču, ka brīvā Latvijā būs dzīvošana godīgākā un taisnīgākā sabiedrībā.

  Izstāsti man – kur ir tas godīgums un taisnīgums ?

  Kur ? Mani bērni ir ārzemēs , cik simti tūkstoši latviešu neredz kā izaug viņu bērni un mazbērni , jo tie ir izkaistīti pa pasuli

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > Ivars 26.08.2016. 12.11

  >Ivars

  Esi piemirsis par kolonijām, kuru pēcteči likumīgi ieradās Eiropas valstīs un dzīvo tur trešajā paaudzē. Kāpēc arī pie viņiem integrācija klibo, varbūt jāmeklē izskaidrojums kolonistu un tiem pakļauto attiecībās.

  Ja Eiropas savienības valstīm nav vienota stingra bēgļu politika, haoss turpināsies. Vairāk sliecos domāt, bēgļu bari pagājušā gadā bija ārēja trešā spēka radīti. Dienvidvalstis tos izlaida cauri savai teritorijai kā siseņu barus, līdzi padodot arī savējos. Balkānu valstu iedzīvotāji sastādīja lielu daļu bēgļu skaita.

  +7
  -8
  Atbildēt

  0

  maču-pikču > Ivars 26.08.2016. 11.14

  Atļaušos nepiekrist. Cilvēks ieprogrammēts stabilam dzīves ritmam, neko nemainot lēnām rullēt uz priekšu. No dzimšanas līdz kapam. Padomijas laiki to garantēja, kāds cits domāja viņa vietā. Apnika viens darbs, pārgāji citā, brauci pa plašo savienību, izmantoji atpūtas namus un sanatorijas, par medicīnas pakalpojumu pieejamību nebija jādomā, izglītība bez maksas, bērnudārzus un dzīvokļus darba vietas nodrošināja. Vienīgais trūkums – neļāva riet. Cik tad daudz bija to gribētāju riet?

  Kas šodien mainījies? Padomju cilvēks nolikts izvēles priekšā, kuru grūti izdarīt, pašam jādomā un pašam jāuzņemas atbildība. Gala rezultātā – negribu tādu valsti un iekārtu, gribu atgriezties pagātnē. Tāda ir visu socbloka valstu nelaime. Par padomju republikām nemaz nerunājot. Nostaļģija bija pēc Ulmaņlaikiem, kaut padomju cilvēka paaudze dzīvoja tikai uz mītiem, tas pats ir šodien – labie un drošie padomju laiki.

  Ļeņina baļķa nesēju skaits pieauga attālinoties no fakta. Šodienas brīvības cīnītāju skaits pieaug tādā pašā proporcijā.

  Rietumvalstīs uzvar konservatīvie, jo nosacīti noslēgtā telpa, kādā tie dzīvoja gadu desmitiem, tiem neradīja apdraudējumu. Eiropas savienības paplašināšanās bija pirmais apdraudējums ar brīvā darba spēka kustību, šodien nākuši klāt bēgļi.

  Visiem ilgas pēc atgriešanos dzemdē, tad nevienu organismu nekas neapdraudēja. Realitāte ir skarba, pasaule mainās, kļūst dinamiska, pie sentēvu metodēm atgriešanās vairs nav iespējama. Populistiem pļaujas laiks.

  +6
  -6
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Ivars 26.08.2016. 10.34

  vispār Tu arī proti dzelt …

  Jā un par to, ka visā pasaulē nauda un vara arvien vairāk koncentrējas dažu cilvēku rokās – par to jau šķiet raksta visi un visur.

  Man jau Vienotība šķiet prasti – iz grjazi v kņjazi , kādi nu Davosas cilvēki – oligarhu un čekistu pakalpiņi

  Bet vispār – lasu Velbeka pakļaušanās – nav mans autors un tomēr …viņš izcili labi parāda to fragmentēto garāmplūstošo realitāti , kurā dzīvo nogurušais Rietumu cilvēks

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Ivars 26.08.2016. 13.00

  es domāju,ka ES bēgļu politika ir skaidrojama ar vēl daudziem citiem apstākļiem.

  Izlasīju tādu informāciju,ka, piemēram, Zviedrija ir viena no lielākajām ieroču eksportētāj -valstīm pasaulē. Man par to nebija un nav ne nojausmas. Bet ja tas ir tā, man ir daudz vieglāk saprast zviedru “vainas apziņu” – respektīvi – zviedru politiķu sponsorus un politikas virzītājus.

  Tad otra lieta – mana svēta pārliecība ir, ka ASV ir ļoti ieinteresētas, ka ES novājinās politiski un ekonomiski, jo bēgļu miljoni šķeļ ES gan vienādi , gan otrādi. Visu lēto pārtiku un popkultūru visās tās nozīmēs varēs ērti eksportēt uz ES. TIe bēgļu miljoni būs jāēdina, jāuztur. Darba nav, ekonomika stagnē, jo arī Latvijā visu vārda tiešā nozīmē aprij čekisti un ar tiem saistītie …

  Kas ir islams – paklausīgie, pakļāvīgie – pavisam cits vēstījums kā Kristum …

  Tad vēl – mana doma ir, ka cilvēkus padzen no “naftas ” zemēm – Irāka, Lībija, tagad Sīrija. Domāju, ka kā labi saka Ivars – Davosas cilvēki ļoti gribētu iztīrīt no vietējiem valdniekiem arī Irānu – pagaidām tas neizdodas. Bet – resursi uz šīs planētas samazinās un tad … es pat ar prātu aptvert nevaru, cik miljardus par naftu saņem pavisam maza saujiņa vīriņu …. tam ir savas konsekvences

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  lno > Ivars 26.08.2016. 11.21

  Ivars. Labs:)

  +9
  -6
  Atbildēt

  0

  lno > Ivars 26.08.2016. 18.02

  Izrādās maču-pikču dzīvojusi Leiputrijā: “Apnika viens darbs, pārgāji citā, brauci pa plašo savienību, izmantoji atpūtas namus un sanatorijas, par medicīnas pakalpojumu pieejamību nebija jādomā, izglītība bez maksas, bērnudārzus un dzīvokļus darba vietas nodrošināja.”

  ______________________

  Varbūt tev atgādināt, kad Krievijā atcēla kolhozu dzimtbūšanu? 60. gadu beigās. Uzbekistānā bērnu darbu izmanto vēl tagad, bet Rašidova laikā tā bija īsta verdzība. Es uz dienvidiem pirmo aizbraucu 42 gadu vecumā, dzīvokli 1. rindā gaidīju 10 gadus, vienmēr kādam atbraukušajam vajadzēja vairāk…Mūsu pārvaldes strādnieks dzīvoja kopmītnes istabiņā, kura bija pārdalīta ar palagu – vienā pusē pāris ar 2 bērniem, otrā mūsējais ar sievu un slimo tēvu, kurš tur arī nomira…Jā, slimības lapu varēja dabūt bez maksas, bet par nopietnāku operāciju pie laba ārsta 250 rbļ.. Izglītību gan varēja iegūt bez maksas, bet atkarībā no vecāku biogrāfijas profesiju nevarēja brīvi izvēlēties un pēc beigšanas 3 gadus bija jāatstrādā nozīmētā vietā. Manus kursa biedrus pēc tehnikuma beigšanas 18 gadu vecumā aizsūtīja uz Kazahstānu un Krieviju. Kā bija ar produktiem, apģērbiem, apaviem, auto, audio, video? Bez blata nevarēja nopirkt ne mēbeles, ne normālu radio, magnetafonu, nerunājot par medikamentiem.

  Tātad tie, kuriem nepatika totalitārā iekārta, bija rējēji?

  Par tādu kretīnu kā maču-pička no Šķēles var dabūt labu prēmiju:):):)

  +9
  -6
  Atbildēt

  0

  Ivars > Ivars 26.08.2016. 11.41

  maču-pikču, bēgļi nav nākuši klāt tikai šodien, bet pievienojušies trijās paaudzēs uzkrātai imigrantu masai. Tu paskaties, pie kādām diskusijām šajā laika posmā Rietumeiropā ir aizbīdījies Overtona logs, un novērtē, cik maz vairs atlicis līdz vispārējai Šaria likuma prasību ieviešanai. Jāsaka vai paldies Islāma Valsts konsekventajai sekošanai viņu reliģijā ietvertajai ideoloģijai, jo vēl dažas islamizācijas desmitgades, izmantojot vardes lēnas uzvārīšanas metodi, un eiropieši dzīvos Tuvajiem Austrumiem un Ziemeļāfrikai līdzīgā sociālajā vidē.

  +10
  -3
  Atbildēt

  0

  Ivars > Ivars 26.08.2016. 12.41

  Kopš kolonijas kļuva par neatkarīgām valstīm, nav nekāda leģitīma iemesla atvērt robežas plaša mēroga imigrācijai izņemot vēlētāju izteiktu gribu savā zemē radīt multietnisku, multikulturālu sabiedrību. Lai nu paliek briti un francūži un kas tur vēl ne. Zviedriem nekad nav bijušas kolonija citā kontinentā, nekad nav bijusi verdzības iekārta ar vergu un vergturu etnisku nošķirumu, nekad nav bijusi pat dzimtbūšana, bet intelektuālā un politiskā elite, uzspiežot vainas sajūtu sabiedrībai un karinot rasisma birku, izmanto no postkoloniālajām studijām patapinātu retoriku. T.i. rietumu pasaulē notiekošais nav kaut kādas neizbēgamas koloniālisma sekas bet vispārēja sabiedriskās domas virzīšana etniski viendabīgu tautu un to kultūras iznīcināšanas virzienā.

  +11
  -4
  Atbildēt

  0

  Ivars > Ivars 26.08.2016. 12.59

  Kā nu nav? Dublinas vienošanās jeb regula nr. 604/2013 paredz kārtību, kam jāuzņem patvēruma pieprasītāji. Ja kāda atsevišķa valsts vadītāja grib demonstrēt morālo pārākumu un aicina neierobežotu imigrantu skaitu uz savu valsti, un netiekot galā, Eiropas Komisija ignorē šo regulu un plāno imigrantu kvotas utt., tā ir nodevīga rīcība un Eiropas Savienības sabrukuma sākums

  Bēgļu problēmai ir vienkāršs risinājums, piemērojot principu, ka nelikumīga rīcība nevar radīt likumīgas sekas. To sekmīgi īstenojusi Austrālija, un neviens valstī nelegāli iekļuvis imigrants nevar iegūt patvērumu. T.i. vienīgais ceļš ir bēgļu nometnē gaidīt patvēruma pieprasījuma izskatīšanu un saņemt iebraukšanas vīzu.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  Ivars > Ivars 26.08.2016. 11.24

  Protams, izņemot dažus “Briseles cilvēkus” Vienotības darboņiem līdz Davosas cilvēku līmenim, vulgāri izsakoties, ir kā cūkai Mēnesim, bet pārnacionālo, tostarp Sorosa virzīto ideju ietekme, ir ļoti ievērojama. Pārredzamā nākotnē pēc dažām desmitgadēm šo ideju destruktīvais spēks radīs daudz nopietnākas briesmas, nekā citu partiju radīti stratēģiski apdraudējumi. Būs interesanti apskatīties Alvja Hermaņa interpretāciju par Velbeka “Pakļaušanos”.

  +13
  -1
  Atbildēt

  0

Baiba. 26.08.2016. 08.19

ES arī gribu zināt, kad abas aptaujas tika veiktas, pirms ZZS demonstrēšanas sabiedrībai, kurš īsti Latvijā nosaka politisko kursu vai pēc. Tas atklātu kāds ir iedzīvotāju noskaņojums, uz kuru pusi tā vēlas, lai Ušakovs un Lembergs mūs ved. Kāpēc tas ir noslepenots? Sabiedrisko mediju arī kāds jau nopircis un ietekmē?

+9
-4
Atbildēt

20

  moonlight > Baiba. 26.08.2016. 10.10

  Baiba

  Mēģinot aizskart sieviešu kārtas komentētājas

  Labi vēl švabra, ka nepieteicies uz dāmas statusu!

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  moonlight > Baiba. 26.08.2016. 10.23

  Baiba

  Paši esat vainīgi, tādu iespaidu par sevi esat radījuši.

  Nūdistu pludmalē guļ džeks un uz sava daikta ir uzlicis platmali. Iet garām vecene un saka:

  – kungi dāmu klātbūtnē vienmēr paceļ cepuri.

  viņš atbild:

  – dāmu klātbūtnē man cepure vienmēr pati paceļās.

  Kam interesē, mistkastniece, kāds tavs iespaids?

  +1
  -9
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 08.52

  Neuzskatu sievietes pašsaprotami par garīgiem invalīdiem. Saņemieties!

  +3
  -11
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 08.32

  Skaisle zin – arī pērkama.

  +3
  -10
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 10.54

  Ir tā, ka manām sievietēm ētikas kodekss nav iedzīts “ar mietu”, kas citām liktos pašsaprotami, bet bezrezultatīvi.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 11.39

  Zin. Un arī zanE zin, ka mans viedoklis ir: MELI IR MUĻĶU GUDRĪBA. Tagad arī TU zināsi. Ja būs nepieciešams atkārtošu speciāli Baibiņai, kura melīgos un mazāk melīgus dala pēc dzimumiem.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  moonlight > Baiba. 26.08.2016. 13.13

  Baiba

  Īsts vīrietis publiski netaisnojas, kādas viņam krutās sievietes. Sievietes? Daudzskaitlī?

  Par sievietēm neviens vīrietis netaisnojas, ar tām pamatoti lepojas. Uz vīriešu fona nožēlojami izskatās čekistu piesmietais izdzimtenis, kolorado lentenis, Dombrovskis, ar savu padzīvojušu slimnieku kopēju un zilo draudziņu, Junkeru.

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  moonlight > Baiba. 26.08.2016. 13.07

  dzeris49

  Vai tu, slimais mērgļi, kopā ar citām dabas kļūdām, koprofāgiem: Streipu, Rinkēviču, maču-pičku, centrum, heinrihu, būtu tie vīrieši?

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 13.19

  Baibiņ, Muļķu mierinājums ir CERĪBA.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  Valdis Eiserts > Baiba. 26.08.2016. 10.27

  Baibiņ, SAŅEMIETIES nozīmē savos publiskajos melos nelietot nekrietnāko formu – BLEFS. Manā tuvumā esošās sievietes tādu neatļaujas. Tāpēc dabīgi, ka mani kaitina portāla pieķēzīšana.

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Baiba. 26.08.2016. 08.29

  Baiba, piedod, beidz ar savu naivumu. Nu kā Tu nesaproti, ka nekādas aptaujas veiktas netiek. Nu tiešām – Tu kāda ārzemju latviete vai augstdzimušo jaunavu biedrības viceprezidente? Tu dzīvo Latvijā – čekistu kontrolētā valstī un ar tādiem sīkumiem kā sabiedrības aptauja neviens nenodabojas – ir nauda, ir pasūtījums, ir pārdevējs.

  Ja man teiktu, ka aptauja ir 5 minūšu darbs pa telefonu un vēl otru 5 min darbs izsūtot ziņas medijiem – es tam noticētu uz sitienu, bet neteiks jau

  Nevajag arī – paši zinam, paši visu saprotam

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > Baiba. 26.08.2016. 12.57

  Baiba, nu nevajag jau tik ļauni!

  Nosaukt kādu par Parādnieka un Rasnača sekotāju vai salīdzināt kādu ar šīm būtnēm – pēc manām domām, vīrietim lielāks apvainojums būt nevar, ja viņš, protams, ir vīrietis, nevis kāds “nekatras dzimtas” pārstāvis, kas sūdz savas sievas tiesā par to, ka tās pret viņu vardarbīgi izturas, sit pa kājstarpi, utt., kaut, no otras puses, gan Parādnieks, gan Rasnačs ir tipiski savas partijas pārstāvji un pat līderi, tizlākie no tizlajiem.

  Nevarētu iedomāties, ka tāda “savdabīga”, bailīga, nekompetenta un vadāma būtne kā Rasnačs varētu būt TM kādā citā valstī.

  Eiserts, tomēr, nav pelnījis salīdzinājumu ar šiem te NA pārstāvjiem, neviens cilvēks nav to pelnījis.

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Baiba. 26.08.2016. 21.19

  >eiserts

  Tad tas ir Tavs mierinājums?

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Baiba. 26.08.2016. 10.19

  Baiba – Tu gan proti izteikties tik tieši un konkrēti, ka man elpa aizrāvās.

  Svēti un pareizi vārdi. Paldies.

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Baiba. 26.08.2016. 12.01

  >eiserts

  Nelocieties! Meli ir muļķu mierinājums. Jūs nupat apstiprinājāt, ka esi gļēvs vīrietītis, kurš mēģina pašapliecināties. Vismaz komentāros. Īsts vīrietis publiski netaisnojas, kādas viņam krutās sievietes. Sievietes? Daudzskaitlī? Tad jau esat arī jāklis, Parādnieka un Rasnača sekotājs! Karma, eisert, karma. Kurai sievietei gan tāds lupatiņš vajadzīgs, padzina viena, padzina otra un trešā arī?

  Labi, negribēju līdz Jūsu līmenim nolaisties, bet kādam Jūsu iedomības ragi bija jāaplauž.

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Baiba. 26.08.2016. 10.11

  >eiserts

  Ja kādam vajag saņemties, tad tas esat Jūs ar Jums līdzīgo kompāniju. Jūsu avatari interesanti korelē ar Jūsu nicinošo attieksmi pret komentētājām sievietēm. Paskatīsimies:

  eiserts (jādomā, ka vīrietis) – baltais ronītis

  lno (arī itkā vīrietis) – pliks kaķis

  fretka (esot vīrietis) – sesks

  deģenerāli nepieminēsim, viņš visu laiku meklēšanās stadijā mainot nicname un avatarus, pats vēl nav sapratis vai vispār ir vīrietis.

  Tādas maigās dvēseles, kuras zem sievu tupelēm un vienīgais veids, kā atriebties par pāri darījumiem – aizslēpjoties aiz dzīvnieciņiem, anonīmi izkliegt savas dvēseles mokas.

  Gandrīz piemirsu andreju, bet viņi ar lno kā vienas olšūnas dvīņi, tāpēc andrejam pat avatars nav vajadzīgs.

  Paši esat vainīgi, tādu iespaidu par sevi esat radījuši.

  +8
  -4
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Baiba. 26.08.2016. 10.43

  nu nez – tas manas sievietes to neatļaujas izklausās slikti , vai varētu būt, ka viņas vēl daudz ko neatļaujas, jo esi varmācīgs? Eisertiņ, pastāsti mums – kā ir

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Baiba. 26.08.2016. 10.59

  bet eisertiņ, Tavas sievietes ir informētas , ka tu IR komentāros tu man skraidi pakaļ un centies visādi man iekost un iesist un saraut aiz matiem, vispār visādi pāri nodarīt , viņas zin par tavu virtuālo nodarbošanos ar citām sievietēm?

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > Baiba. 26.08.2016. 08.37

  vispirms samaksā eisertiņ un tad sāc kladzināt

  +6
  -1
  Atbildēt

  0

  Baiba. > Baiba. 26.08.2016. 08.43

  >eiserts

  Mēģinot aizskart sieviešu kārtas komentētājas Jūs kompensējat savus mazvērtības kompleksus? Jūs šeit neesat vienīgais, bet tas nevairo ne Jūsu drosmi, ne vīrišķību. Izskatās nožēlojami.

  +11
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu