VIDEO: “Pussy Riot” jaunā dziesmā nopeļ Krievijas tiesu un cietumu sistēmu 3

Ieva Cielava
Print Friendly, PDF & Email

PussyRiot, no videoklipa "Chaika"

Krievu pankgrupa “Pussy Riot” izdevusi jaunu dziesmu, kurā nopeltaKrievijas tiesu un cietumu sistēma, vēsta britu laikraksts “The Guardian”.

Dziesmas “Čaika” trešdien izlaistajā videoklipā grupas dalībniece Nadežda Tolokoņņikova attēlo Krievijas ģenerālprokuroru Juriju Čaiku, kura ģimenes locekļus Kremļa kritiķa Alekseja Navaļnija Korupcijas apkarošanas fonds (KAF) apsūdzējis nopietnos korupcijas noziegumos, vesta LETA.

Bez Tolokoņņikovas videoklipā redzamas fona dejotājas zilās prokuroru uniformās, zelta maizes kukulis un Ļeņina memoriāls.

Dziesmā teikts, ka Kremlis izmanto ieslodzījumu kā līdzekli oponentu sodīšanai.

Tolokoņņikova norāda, ka darbs valdībā tiekot uzskatīts par veidu, kā vairot savu bagātību. “Valstij vienalga, kā dzīvo Krievijas pilsoņi. Viņiem vienalga par izglītību, dabas aizsardzību un zinātnes vai rūpniecības attīstīšanu,” viņa teica.

Tolokoņņikova sacīja, ka grupai neesot sagādājis grūtības iegādāties uniformas. “Vienīgā problēma bija izmēri,” viņa piebilda. “Mums tās bija sešus izmērus par lielu. Acīmredzot prokuroriem patīk labi paēst.”

Jaunajā video nav redzama Marija Aļohina, jo viņa no grupas aizgājusi, norādīja Tolokoņņikova. Taču abas sievietes joprojām kopā veido vietni “MediaZona”, kurā vēstīts par tieslietu sistēmu un apstākļiem Krievijas cietumos.

Navaļnija fonds apsūdzēja ģenerālprokurora dēlus, ka viņi pretlikumīgā ceļā ieguvuši milzu bagātības ar tēva pakļautībā esošo amatpersonu palīdzību.

Komentāri (3)

mūsu alus 20.04.2016. 08.45

ebenhemer un andrejesg! Šī ir viltus lapa. Nomainiet savas paroles īstajā IRā. Te informāciju zog.  Te var komentēt kaut vai ievadot Romas pāvesta e-mailu .Īstā ir šī lapa http://www.irlv.lv/

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 20.04.2016. 03.00

kāpēc tik vēlu?

0
0
Atbildēt

0

andrejsg 20.04.2016. 02.40

Nevarētu teikt, ka dziesma kā “mūzika” man patiktu.
Cita lieta- ka dāmas šādā veidā pievērš uzmanību nejēdzībām Krievijā. Un, lai to darītu, jābūt pietiekoši lielai drosmei. Par ko viņas arī cienu.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu