Radars Latvijā • IR.lv

Radars Latvijā 6

Nedēļas notikumi Latvijā

Latvijā šonedēļ ar īpašu transporta kuģi ieradās 12 ASV tanki un bruņumašīnas, kas stiprinās Latvijas un pārējo Baltijas valstu drošību. ASV karavīri Latvijā plāno ierasties marta beigās. ASV sākušas 3000 karavīru izvietošanu Baltijas valstīs, lai tur piedalītos vērienīgos manevros. Operācija Atlantic Resolve, kuras ietvaros notika militārās tehnikas piegāde, iecerēta, lai Latvijai, Lietuvai un Igaunijai apliecinātu alianses atbalstu.

Šogad pieaugusi interese par iesaistīšanos zemessardzē. Pirmajos divos mēnešos zemessardzē uzņemti 338 pilsoņi. Pērn, kad arī bija pieaugoša interese par iestāšanos šajā organizācijā, gada laikā zemessardzei pievienojās 812 pilsoņi.

25 000 eiro 16.marta pasākumiem Latvijā piešķīris Krievijā izveidotais tautiešu atbalsta un tiesību aizsardzības fonds, informē Drošības policija (DP). Līdzekļi piešķirti Beļģijā bāzētai nevalstiskai organizācijai, starp kuras dibinātājiem ir Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka un kustības Latvija bez nacisma koordinators Josifs Korens, tā noslēgusi līgumu ar kādu organizāciju Latvijā par dažādu pasākumu rīkošanu. Ždanoka noliedza, ka ir saņēmusi finansējumu no Krievijas.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, lūdzam autorizēties ar savu epastu vai sociālā tīkla kontu:


Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Iepriekšējais raksts

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu