Baumanis vēl vērtē piedāvājumu kļūt par ministru 22

Foto: Dmitrijs Suļžics, F64
Print Friendly, PDF & Email

Straujuma oficiāli pieņem Circenes demisiju; ”Vienotība” gatavo citus kandidātus

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pirmdien parakstīja rīkojumu par veselības ministres Ingrīdas Circenes (V) demisiju, savukārt potenciālais kandidāts šim amatam – Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis – savu atbildi par iespēju kļūt par ministru varētu sniegt trešdien vai ceturtdien. Tā ziņo aģentūra LETA.

Straujuma žurnālistiem pēc koalīcijas padomes sēdes pirmdien pastāstīja, ka viņai bija saruna ar Baumani par konkrētajiem darbiem ministra amatā. Viņš iepazīsies ar nozares dokumentiem, tiksies ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Rinaldu Muciņu un tad sniegs savu atbildi.

Premjerministre solīja informēt, tiklīdz kandidāts būs piekritis piedāvājumam, un tas varētu būt šonedēļ – trešdien vai ceturtdien. Straujuma uzskata, ka būtu ļoti pozitīvi, ja cilvēks, kurš tagad uzņemsies veselības nozares vadību, to vēlētos turpināt darīt arī pēc vēlēšanām. Vienlaikus viņa uzsvēra, ka Baumanis šogad Saeimas vēlēšanās neplāno piedalīties, turklāt “Vienotība” jau ir apstiprinājusi kandidātu sarakstus.

Pagaidām veselības ministres pienākumus turpinās pildīt Straujuma. Taujāta par citiem iespējamiem risinājumiem, ja Baumanis atteiksies, valdības vadītāja atbildēja: “Es negribu runāt par plānu B, jo šobrīd tiek risināts plāns A.” Valdības vadītāja piebilda, ka koalīcijas partneriem ministra amata kandidāts pagaidām oficiāli nav piedāvāts.

LNT rīta raidījumā ”900 sekundes” Straujuma partijas biedrs Dzintars Zaķis pirmdien pauda, ka ”Vienotība” varētu uzrunāt jaunus kandidātus veselības ministra amatam, jo Baumanis nav devis atbildi, vai piekrīt uzņemties šos pienākumus. LETA vēsta – jau iepriekš izskanējis, ka Baumanis tomēr varētu atteikties no iespējas kļūt par veselības ministru, tomēr “Vienotība” turpina sarunas ar viņu, mēģinot panākt viņa piekrišanu. Kā ziņots, ilgstoši slimojošā un vairāku veselības aprūpes organizāciju pretestību reformām saņēmusī veselības ministre Ingrīda Circene 7.jūlijā iesniedza demisijas rakstut.

Komentāri (22)

home for sale 20.05.2021. 03.24

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2014/07/15/baumanis-vel-verte-piedavajumu-klut-par-ministru/ […]

0
0
Atbildēt

0

facebook old design 26.09.2020. 01.07

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2014/07/15/baumanis-vel-verte-piedavajumu-klut-par-ministru/ […]

0
0
Atbildēt

0

카지노사이트 09.02.2020. 01.31

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2014/07/15/baumanis-vel-verte-piedavajumu-klut-par-ministru/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu