“Ryanair” atlaiž pilotu, kurš publiski apšaubījis lidmašīnu drošību 7

Foto: Elmārs Rudzītis, F64
Print Friendly, PDF & Email

Britu TV programmā paustas bažas par aviokompānijas degvielas politiku

Zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” atlaidusi pilotu Džonu Gosu, kurš piedalījās britu telekanāla “Channel 4” dokumentālajā programmā “Dispatches”, raisot bažas par “Ryanair” degvielas politiku, vēsta aģentūras LETA-AFP. “Ryanair” informēja, ka juristiem dots rīkojums sākt tiesvedību pret pilotu.

Lidsabiedrība norādījusi, ka Gosa dalība programmā ir pretrunā ar “Ryanair” iepriekš rakstiski doto apstiprinājumu, ka viņam nav nekādu šaubu par drošību lidsabiedrībā, un tādēļ pieņemts lēmums viņi nekavējoties atlaist. “Mēs gatavojamies labot Gosa kunga apmelojošos apgalvojumus tiesā, bet šo jautājumu tālāk nekomentēsim,” paziņoja “Ryanair” preses pārstāvis.

“Dispatches” ziņoja par trim gadījumiem, kad “Ryanair” piloti izsludinājuši trauksmi zema degvielas līmeņa dēļ. Programmā tika citēti piloti no apvienības “Ryanair Pilot Group”.

Lidsabiedrība skaidro, ka programmā atspoguļotos incidentus izraisījuši slikti laikapstākļi un “Ryanair” lidmašīnas pilnībā atbilst Eiropas Savienības (ES) regulām. “Ryanair” apgalvo, ka “Ryanair Pilot Group” izveidojuši nevis lidsabiedrības piloti, bet arodbiedrības, kas “Ryanair” nemaz nav pārstāvētas.

Komentāri (7)

Eleonora Maisaka 16.08.2013. 10.36

Snoudens

0
-1
Atbildēt

0

Inese 16.08.2013. 11.49

Un ar ko šī “ziņa” ir svarīgāka par Alvja Hermaņa apjūsmotās “elites” pārstāvja Roberta Ķīļa ālēšanos dzērumā?

0
-2
Atbildēt

5

  Inese > Inese 16.08.2013. 12.09

  Citāts:

  “Latvija varētu pieņemt, ka vēlēšanās drīkst piedalīties tikai cilvēki ar augstāko izglītību un tikai tie, kas maksā nodokļus. ”

  Alus alkoholiķis Ķīlis pilnībā atbilst šiem kritērijiem 😉

  Lūk arī, iespējams, morālais kroplis (devis pavēli 3 kaķu iznīcināšanai – kā liecina viszinošie interneta komentētāji) Hermanis pats:

  http://img.youtube.com/vi/KKQaKbpSLBw/0.jpg

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Ojārs > Inese 16.08.2013. 14.25

  Robert.
  Uzreiz piebildīšu, ka Hermaņa izteicieni par lumpeņiem (un visa tā intervija kopumā) nekādā veidā nav uzskatāmi par kādas nebūt elites apjūsmošanu, ar tādiem vispārinājumiem varat nemaz nemēģināt argumentēt un iet ķert muļķus citur.
  ——————–
  Arī piebildīšu, ka IR un daži citi mediji apzināti novirzīja disputu uz lumpeņu tēmu, lai gan Hermanis intervijā runāja par kaut citu – ka nav pieļaujams dēļ kkādiem pabalstiem nodot Latvijas likteni neookupantu rokās.
  Robert, izcila ir Normunda Naumaņa replika Dienā “Rīga smird”par Hermaņa rakstu

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Inese > Inese 16.08.2013. 18.27

  Protams, bez pakalpīgā geja Naumaņa skaidrojuma intervija “vienkāršiem prātiem” nav saprotama 😉 Tik tāds sīkums – Hermanis nupat atzinās, ka pats nejēdz, ko tajā intervijā vispār sarunājis 😉

  0
  0
  Atbildēt

  0

  grislits > Inese 16.08.2013. 13.56

  Es tak teicu, ka lumpeņu intervija neko nepierāda un ar tiem argumentiem vari nestartēt.

  No kura laika 21. gadsimtā augstākā izglītība un nodokļu maksāšana ir kas elitārs vai rada piederību kādai nebūt elitei?

  Kā redzams, atbildi sniegt nevari (jo meloji), tātad nodarbojies tikai ar pašizdomātu vispārinājumu izmantošanu savā propagandā, vēloties kaut kā nebūt Hermani sasaistīt ar Ķīli un parādīt Hermani nelabā gaismā.

  Ķīlis tak vispār ir SC2 atbalstītājs, ko ta savējo gribi pamest zem riteņiem? Vai tādēļ, ka joprojām nav iestājies tai SC2?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  grislits > Inese 16.08.2013. 12.01

  1) Kad un kurā vietā (datums, atsauce, links, cits avots) Hermanis būtu apjūsmojis kādu eliti?
  2) Kad un kurā vietā (datums, atsauce, links, cits avots) Hermanis būtu apjūsmojis Ķīli?
  3) Ja nu gadījumā kaut ko no minētā Hermanis tomēr ir apjūsmojis (kaut gan neesmu fiksējis to), tad kur parādās, ka elitē būtu ieskaitāms arī Ķīlis?

  Uzreiz piebildīšu, ka Hermaņa izteicieni par lumpeņiem (un visa tā intervija kopumā) nekādā veidā nav uzskatāmi par kādas nebūt elites apjūsmošanu, ar tādiem vispārinājumiem varat nemaz nemēģināt argumentēt un iet ķert muļķus citur.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu