“Ryanair” atlaiž pilotu, kurš publiski apšaubījis lidmašīnu drošību 19

Foto: Elmārs Rudzītis, F64
Print Friendly, PDF & Email

Britu TV programmā paustas bažas par aviokompānijas degvielas politiku

Zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” atlaidusi pilotu Džonu Gosu, kurš piedalījās britu telekanāla “Channel 4” dokumentālajā programmā “Dispatches”, raisot bažas par “Ryanair” degvielas politiku, vēsta aģentūras LETA-AFP. “Ryanair” informēja, ka juristiem dots rīkojums sākt tiesvedību pret pilotu.

Lidsabiedrība norādījusi, ka Gosa dalība programmā ir pretrunā ar “Ryanair” iepriekš rakstiski doto apstiprinājumu, ka viņam nav nekādu šaubu par drošību lidsabiedrībā, un tādēļ pieņemts lēmums viņi nekavējoties atlaist. “Mēs gatavojamies labot Gosa kunga apmelojošos apgalvojumus tiesā, bet šo jautājumu tālāk nekomentēsim,” paziņoja “Ryanair” preses pārstāvis.

“Dispatches” ziņoja par trim gadījumiem, kad “Ryanair” piloti izsludinājuši trauksmi zema degvielas līmeņa dēļ. Programmā tika citēti piloti no apvienības “Ryanair Pilot Group”.

Lidsabiedrība skaidro, ka programmā atspoguļotos incidentus izraisījuši slikti laikapstākļi un “Ryanair” lidmašīnas pilnībā atbilst Eiropas Savienības (ES) regulām. “Ryanair” apgalvo, ka “Ryanair Pilot Group” izveidojuši nevis lidsabiedrības piloti, bet arodbiedrības, kas “Ryanair” nemaz nav pārstāvētas.

Komentāri (19)

sex 18.09.2020. 12.32

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: ir.lv/2013/08/16/ryanair-atlaiz-pilotu-kurs-publiski-apsaubijis-lidmasinu-drosibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/2013/08/16/ryanair-atlaiz-pilotu-kurs-publiski-apsaubijis-lidmasinu-drosibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

corn hole boards for sale 07.11.2019. 07.04

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: ir.lv/2013/08/16/ryanair-atlaiz-pilotu-kurs-publiski-apsaubijis-lidmasinu-drosibu/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu