Liepnieks iekūlies miljonu parādos 27

Jurģis Liepnieks. Foto: Edijs Pālens, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Pats viņš pieļauj, ka drīz varētu izsludināt maksātnespēju

Portāla „Puaro.lv” vadītājs un bijušais Tautas partijas dibinātāja Andra Šķēles sabiedrisko attiecību kampaņu veidotājs Jurģis Liepnieks esot nonācis lielos mīnusos – „par vairākiem miljoniem” eiro, varbūt pat latu. To žurnālam „Ir” teica Liepnieks.

Lai arī kopš šā gada sākuma Liepnieks vada uzņēmēja Bislana Abdulmuslimova uzņēmumu koncerna „AB Holding” padomi, intervijā „Ir” stāsta, ka viņš esot „tipisks latviešu idiots”, kurš esot aizrāvies ar nekustamo īpašumu darījumiem, kam sekojušas neveiksmes. „Principā es neizslēdzu iespēju, ka man nāksies pasludināt maksātnespēju visai drīz,” saka Liepnieks.

Tomēr viņš nevēlas ne atklāt savu saistību lielumu, ne aizdevēju vārdus, ne arī tos darījumus, kuri Liepniekam nesuši zaudējumus. Viņš vienīgi apliecina, ka ņēmis kredītus, kuri pēc „Parex” bankas sadalīšanas atrodas „slikto kredītu” portfelī, ko tagad apsaimnieko banka „Reverta”.

Liepnieks žurnālam atzīst arī, ka nodarbojies ar akciju tirdzniecību, kas gan neesot bijis finansiāli nozīmīgi.

Uz jautājumu par pērn izveidotā portāla „Puaro.lv” finansējumu, Liepnieks nevēlas atklāt ne naudas devēju projektam, ne naudas daudzumu, tikai teic, ka tie neesot saistīti ar politiku. Arī portāla oficiālais īpašnieks „Freedomlab” saskaņā ar „Lursoft” datiem nav iesniedzis gada pārskatu, tāpēc finansējums paliek miglā tīts.

Toties izmaiņas gada sākumā notikušas portāla īpašnieku struktūrā – „Freedomlab” iepriekš pilnībā piederēja Liepnieka dzīvesbiedrei Ilzei Elizabetei Dzerkalei, bet kopš marta beigām puse daļu pieder Abdulmuslimova dzīvesbiedrei Rozai Džamaldajevai.

Vairāk par „polittehnologiem” Liepnieku, Titavu un Rajevski lasiet žurnālā „Ir”.

 

Komentāri (27)

silvija_vitina 12.07.2012. 09.50

“polittehnologs” pēdiņās. Precīzi un tieši. Mums visus šos 20 gadus ir bijuši visādi “politiķi”, “padomnieki” un “eksperti” pēdiņās, kuru veiksmes stāsta pamatā ir iespēja pastrebties no sabiedriskās naudiņas. Agrāk vai vēlāk visa viņu gudrība no iekšām iznāk uz āru. Žēl, ka drīzāk vēlu, nevis agri, un žēl, ka sabiedrība ir tik iecietīga pret šiem pseidodarboņiem. Šai ziņā vislielākais akmens metams tieši mēdijiem, kuri regulāri publicē šo niecību viedokļus. Dulevskas “uzbrauciens” LR1 varbūt bija neprofesionāls no funkcionara viedokļa, bet būtībā viņa pateica to, kas mums, sabiedrībai, bija jāliek manīt – cieņu zaudējuša politiķa/polittehnologa/eksperta utt. vieta ir miskastē. Par šiem lai interesējas tiesībsargājošās iestādes (ja ir par ko). Ja nē – dzīvo aizmirstībā.

+15
-4
Atbildēt

1

  enjoy > silvija_vitina 12.07.2012. 11.12

  Šo “tehnologu” reklāmai ir arī savi plusi-viņi izdomā, ka tiešām spēj kaut ko tehnoloģizēt, iedomājās, jo sabiedrība neko nemācās, tādēļ uztaisa puaro. lv. Ja īsās intervijās var aizslēpties aiz daudz gudriem vārdiņiem, tad Puaro visa amoralitāte un muļķība, es pat teiktu -primitivitāte, parādījās kā uz delnas.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

emb_riga 12.07.2012. 09.04

Bagātība nemazina mantkārību.Kas sliktā veidā iegūts,to sliktā veidā arī nodzīvo.

+7
-2
Atbildēt

1

  Signija Aizpuriete > emb_riga 12.07.2012. 11.22

  ——–
  Mantkārība (alkatība) ir esošās sociāli-ekonomiskās sistēmas DZINĒJSPĒKS, kas arī tagad iedvesmos tūkstošus un tūkstošus iet dziļāk Rietumu ‘džungļos’ pa liepnieku 1990-os gados izcirsto taciņu:

  http://www.youtube.com/watch?v=PF_iorX_MAw&feature=related

  GEKKO: Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms — greed for life, for money, for love, knowledge — has marked the upward surge of mankind. And greed — you mark my words — will not only save Teldar Paper, but that other malfunctioning corporation called the USA.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Edgars Sējējs 12.07.2012. 09.57

Pēc visiem žanra noteikumiem,tagad katram vajadzētu pieiet un iespert J.Liepniekam. Es darīšu citādāk.
Katrs cilvēks,kā man šķiet,dzīvē izdara kaut ko tādu,lai nebūtu veltīgi dzīvojis. Nu labi,ne katrs. Liepnieks arī ko tādu ir izdarījis. Es te domāju grāmatas,kuras izdeva “Liepnieks&Rītups”. Tas ir darbs,kas liek viņam piedot daudz ko. Ja nu gadījumā kāds Liepnieku satiek personīgi – pasakiet,lūdzu,ka vismaz vienam cilvēkam (man) tas ir bijis ārkārtīgi nozīmīgi.Zinu,ka neesmu vienīgais.Par to – paldies no visas sirds! Par pārējo – gan jau ka citi pateiks ko domā.

+8
-6
Atbildēt

6

  Signija Aizpuriete > Edgars Sējējs 12.07.2012. 11.03

  ——-
  10x ”Paldies” teiksim 23.augustā tiem veterāniem, kas 1987.g.23.augustā sāka cīņu par iespēju dzīvot sistēmā, kuru visu par brīvi pirkt un pārdot!

  100x ”Paldies” tiem gudrajiem onkuļiem un tantēm, kas 1991.g.21.augustā atcēla PSRS Kriminālkodeksu un visus likumus – arī LPSR 1978.g. Pamatlikuma
  (Konstitūcijas) 11. pantu:

  ‘(..)Zeme, tās dzīles, ūdeņi un meži ir vienīgi valsts īpašumā ‘

  Saules mūžu 4. maija režīmam! 1000x ”Paldies” amerikanizācijas procesa īstenotājiem Latvijā – īpaši ”tipiskajiem latviešu idiotiem”!

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  janazakovica > Edgars Sējējs 12.07.2012. 11.25

  nevis iespert bet kartigi nospardiit…vecaas deribas laikos vinu vnk nometatu ar akmeniem

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  dro > Edgars Sējējs 12.07.2012. 10.03

  štempels . Jā, štempel, Hitlers likvidēja bezdarbu un uzbūvēja lieliskas autostrādes. Pateicības izteikšanu viņam atstāju Tavā kompetencē:)

  +9
  -4
  Atbildēt

  0

  dro > Edgars Sējējs 12.07.2012. 10.45

  destra. Hitlers nevis aplauza, bet deva iespēju paplašināt Staļina impēriju. Saki paldies Hitleram par Latvijas okupācijas 50 gadiem:)

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > Edgars Sējējs 12.07.2012. 10.22

  …pat VALSTS radio dod tādiem vārdu un pat dēvē viņus par ekspertiem. Un IR vēl nosauc Duļevsku par komisāri. :)))
  ___________________

  Acīmredzot kundze kādreiz kaut ko labu teikusi par NA:)

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  astra_ozo > Edgars Sējējs 12.07.2012. 10.16

  Kurš iesaka spert Liepniekam. Manuprāt doma ir skaidra – cilvēkiem, kas bijuši cieši saistīti ar ne parāk godīgiem politiķiem, vajadzētu paiet maliņā un paklusēt (ja pats neprotas, tad mediji ar savu ignoranci to varētu bez problēmām nodrošināt). Diemžēl pie mums tas nenotiek un pat VALSTS radio dod tādiem vārdu un pat dēvē viņus par ekspertiem.
  Un IR vēl nosauc Duļevsku par komisāri. :)))

  +10
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu