Vaškevičs ar Vilkasti reģistrē mantas šķirtību 5

Vladimirs Vaškevičs. Foto: Rūta Kalmuka, F64
Print Friendly, PDF & Email

Atkārtotas laulības un mantas šķirtība var būt saistītas ar kriminālprocesu pret Vaškeviču

No amata atstādinātais Finanšu ministrijas ierēdnis Vladimirs Vaškevičs un viņa sieva Ināra Vilkaste reģistrējuši visas mantas šķirtību, liecina publikācija piektdien oficiālajā laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

Ir.lv jau ziņoja, ka Vaškevičs jūlijā atkal devās laulībā ar savu šķirto sievu miljonāri Vilkasti. Svinības esot notikušas šaurā abu laulāto draugu un uzticības personu lokā.

Pēc drošu, bet neoficiālu avotu atzītā, abu atkalapvienošanās ceremonija notikusi Jelgavā, Dzirnavu ielā 1, kur atrodas Jelgavas Vissvētākās Dievmātes aizmigšanas pareizticīgo baznīca.

Vaškeviča atkārtotas laulības ar šķirto sievu neoficiāli tiek saistītas ar KNAB rosināto kriminālprocesu. Laulāšanās fakts atbilstoši likumdošanai ļautu Vilkastei atteikties sniegt jebkādas liecības pret savu vīru. 

KNAB darbinieki 31.janvāra vakarā Vaškeviču aizturēja kriminālprocesā par kukuļdošanu lielā apmērā. Vairāk nekā 50 000 eiro (35 000 latu) kukulis dots Valsts ieņēmuma dienesta (VID) amatpersonai, lai tā pienācīgi neveiktu amata pienākumus kontrabandas apkarošanā, nodokļu nomaksas kontrolē un nekonstatētu pārkāpumus attiecībā pret konkrētām personām. Medijos rakstīts, ka Vaškevičs varētu būt kontrabandas piesedzējs ar iesauku Sports vai Futbols, tomēr šādas runas tā arī palikušas runas, jo juridisku pierādījumu tam nav. 

Šonedēļ prokuratūra nolēmusi Vaškeviču saukt pie kriminālatbildības par kukuļdošanu. Kā informēja Ģenerālprokuratūras preses pārstāve Laura Pakalne, Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors Arvis Miglāns, izvērtējot lietā savāktos pierādījumus, atzinis tos par pietiekamiem.

 

Komentāri (5)

mary75 12.08.2011. 10.30

Un Latvijas likumi atļauj tik atklātā un nekaunīgā veidā izvairīties no liecību sniegšanas un atbildības ar mantu, noformējot visu to jau kriminālprocesa laikā?
Tiešām iejūtīgi likumi attiecībā pret blēžiem un korupcionāriem, kur vēl tiem tāda paradīze.

+6
-1
Atbildēt

3

  piziks > mary75 12.08.2011. 13.28

  Ino, BET Tev politiski simpātiskie likumdevēju spēki Saeimā/līdzšinējā KOALĪCIJĀ?! Kurš tad apsūdzamajiem to likumu paradīzi ir radījies un kas atbildīgs, ka paradīzi nepiederošiem ieejai un izmantošanai neaizslēdza?!
  Vai tik tie nav arī Vienotības politiski un juridiski nepdarītie un vispār nedarītie darbi/NEDARBI. Un, ja kāds kaut ko nav darījis, varbūt kādam tā nedarīšana bijusi izdevīga, Ino? 🙂

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  Janka, Janic > mary75 12.08.2011. 15.15

  to Optiskais :muļķiibas miiliit , ne jau valdiiba pieņem likumus , bet gan peerkamaa saeima , likumus samuļaajušas Šķeeles , Lembes un Šlesera kabataspartijas , peec vajadziibas piepeerkot balsis no atsevišķaam partijaam

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  anita_meistere > mary75 12.08.2011. 11.16

  paši zagļi sev raksta likumus! par ko tu brīnies?

  +4
  0
  Atbildēt

  0

kdaljajev 12.08.2011. 16.11

Normāla lieta.Ja bijušajiem Parex īpašniekiem katru mēnesi ieripo makā 200000 tūkst ls,tad Vilkastes siltumnīcu lauks un Vaškevica kurpju kolekcija tāds nieks vien ir.Ņemot vērā mūsu tiesu gliemežu gaitu savu spriedumu šis jaukais pāris savas dzīves laikā diez vai sagaidīs.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu