fbpx

Mūrniece neatgriezīsies Saeimā 11

Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Ministre apgalvo, ka šādi pauž respektu Zatlera lēmumam rosināt Saeimas atlaišanu

Iekšlietu ministre Linda Mūriece (JL, “Vienotība”) pēc savu pilnvaru beigām 6.jūnijā ir nolēmusi neņemt atpakaļ savu deputātes mandātu un nelūgt Saeimu apstiprināt viņu par deputāti, vēsta aģentūra LETA.

Kā aģentūrai LETA sacīja Mūrniece, viņa šādā veidā pauž respektu prezidenta lēmumam rosināt atlaist Saeimu, jo uzskata, ka deputāta zvēresta došana Saeimai, par kuru ir rosināta atlaišanas procedūra, nebūtu loģiska. Par savu viedokli viņa ir informējusi gan Valsts prezidentu Valdi Zatleru, gan premjeru Valdi Dombrovski (JL, “Vienotība”).

Mūrniece arī apšauba iespēju, ka pie šīs Saeimas būtu iespējams apstiprināt nākamo iekšlietu ministru, un izteica pieņēmumu, ka premjerministrs iekšlietu ministra amatā varētu iecelt pienākumu izpildītāju.

Jau ziņots, ka 21.februārī Dombrovskis pieņēma Mūrnieces demisiju, tomēr tika panākta vienošanās, ka Mūrniece vēl paliks amatā vairākus mēnešus – līdz 6.jūnijam, lai pabeigtu iesāktos darbus.

Dombrovskis iekšlietu ministra amata kandidātu solīja nosaukt maija beigās. Pēc premjera teiktā, apspriesti tiekot dažādi kandidāti, esot runāts arī ar “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāju Dzintaru Zaķi. Premjers domā, ka viņš varētu būt nopietns kandidāts, jo esot viens no “Vienotības” vadošajiem politiķiem, tomēr viņš esot vairāk specializējies tautsaimniecības, nevis iekšlietu jautājumos, turklāt pats neesot izrādījis lielu interesi par šī amata ieņemšanu.

Mūrniece kā iespējamos pēctečus savā amatā minējusi gan Zaķi un Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāju Ainaru Latkovski (“Vienotība”), gan bijušo Valsts policijas priekšnieku Valdi Voinu un bijušo Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vadītāju ģenerāli Ainaru Penci.

Komentāri (11)

메이저놀이터 25.01.2020. 05.01

… [Trackback]

[…] Here you will find 9022 more Information to that Topic: ir.lv/2011/05/30/murniece-neatgriezisies-saeima/ […]

0
0
Atbildēt

0

google ads agency 22.01.2020. 04.05

… [Trackback]

[…] Here you can find 18269 more Information on that Topic: ir.lv/2011/05/30/murniece-neatgriezisies-saeima/ […]

0
0
Atbildēt

0

dang ky tai khoan m88 16.12.2019. 12.58

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2011/05/30/murniece-neatgriezisies-saeima/ […]

0
0
Atbildēt

0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu