Zviedrijas finanšu ministra vizīte Latvijā ir atlikta 15

Zviedrijas finanšu ministrs Anderss Borgs. Avots: AFP/LETA

Dombrovska birojs saspringtā grafika dēļ piedāvājis vizīti organizēt pēc vēlēšanām

Zviedrijas finanšu ministra Andersa Borga vizīte ir uz laiku atcelta premjera Valda Dombrovska aizņemtības dēļ, Ir.lv pavēstījusi premjerministra preses sekretāre Līga Krapāne. Viņa arī informēja, ka informāciju par vizītes iespēju premjera birojs saņēmis piektdien.

Aģentūra LETA trešdien vēstīja, ka atlikta šonedēļ Latvijā plānotā Zviedrijas finanšu ministra vizīte. Atsaucoties uz nesenu sarunu ar Ārlietu ministru Aivi Roni, aģentūras informācijas avots stāstīja, ka Ronis ir sašutis par vizītes atcelšanu. Ministrs esot paudis neizpratni, ka iekšpolitika Dombrovskim tuvo cilvēku izpratnē "dominē pār ilgtermiņa interesēm ārpolitikā un ekonomikā".

Ārlietu ministrija atteikusies komentēt šo jautājumu, norādot, ka nekādu komentāru nebūs.

Viens no Zviedrijas finanšu ministra preses sekretāriem Markuss Šjēkvists telefonsarunā ar biznesa portālu "Nozare.lv" teicis, ka viņam neesot nekādas informācijas par Borga paredzēto vizīti Latvijā. Sīkāka informācija par to jāprasa Latvijas pusei.

Iepriekš ārlietu ministrs Aivis Ronis kritizējis Zviedrijas valdību par solidaritātes trūkumu Latvijas finanšu krīzes situācijā.

Komentāri (15)

mxblack 29.09.2010. 17.50

Tas ir loģiski, jo Dombrovskis ne tikai vada šo valdību, bet kanditē arī vēlēšanās kā premjerministra kandidāts. Viņam tagad tiešām ir ļoti liela slodze un to tikai aklais, vai ļaunprātīgi aklais neredzētu.

+6
-1
Atbildēt

0

100cm to 129cm 3ft3 4ft2 01.09.2021. 17.45

… [Trackback]

[…] There you will find 46189 additional Info on that Topic: ir.lv/2010/09/29/parcelta-zviedrijas-finansu-ministra-vizite/ […]

0
0
Atbildēt

0

en iyi bahis siteleri 19.05.2021. 01.45

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2010/09/29/parcelta-zviedrijas-finansu-ministra-vizite/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu