Okupācijas muzejam nākamgad būs jauns vadītājs

35

Komentāri (35)

3td_biblio 30.07.2013. 14.20

Šis solās būt salīdzinoši progresīvs laikposms muzeja un pilsētas vēsturē, jo Nāgela kungs nav no tiem bāliņiem, kas visu mūžu savā sulā vārījušies. Muzejam, cita starpā, ir jāatrod jauna mājvieta (piemēram, Stabu ielas Stūra mājā),lai šokolādes tāfele, Kolchoznieku nams, nagla, līdz ar citām komunisma ēras lētajā reibonī tapušām triecienceltnēm, drīzāk pazustu ne tikai no viduslaiku vecpilsētas, bet arī no Jūgendstila Rīgas un Pārdaugavas ceriņiem.

0
-1
Atbildēt

0

Inese 30.07.2013. 12.19

Nāgela vecāki Latviju atstāja Otrā pasaules kara beigās 1944.gada rudenī
=======================

Pie vāciešiem bija sasmērējušies?

p.s. Nāgela bildi jau nu gan varēja ielikt ;)

http://www.laikraksts.com/raksti/foto/LL113/Velesanas-Melburna2.jpg

0
-4
Atbildēt

1

    Inese > Inese 31.07.2013. 00.37

    Paskatījos, uzvārds “Nāgels” sastopams “Tēvijā”, protams, neapgalvoju, ka tas ir kāds radinieks:

    Velte skolniekiem Ādolfa Hitler’a dzimšanas dienā

    Vakar, atzīmējot Lielvacijas Vadoņa dzimšanas dienu, visās Latvijas skolās notika svinīgi akti. Tajos skolu pārziņi un klašu audzinātāji skolniekus iepazīstināja ar Ādolfa Hitler’a dzīves gaitām, sevišķi izceļot viņa lielos nopelnus Eiropas tautu un mūsu zemes atbrīvošanā no žīdiski-boļševistiskā jūga.

    Svinīgajā aktā 2. Rīgas pilsētas ģimnāzijā bija klāt arī Rīgas pilsētas skolu padomnieks Thiedemann’s un Izglītības pārvaldes priekšnieks A. Nāgels.

    Šīs nozīmīgās dienas atmiņai Rīgas skolnieki saņēma arī velti — glītu, bagātīgi ilustrētu grāmatu «Ādolfs Hitler’s un bērni». Lauku skolu audzēkņi šo skaisto grāmatu saņems 1. maijā.

    “Tēvija” №91 (21.04.1942)

    0
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam