Latvijas Universitātes vadība un tās izcilība (papild.) 36

Komentāri (36)

andrejs 08.08.2019. 14.28

Ārī pašreizējais premjerministrs Krišjānis Kariņš, kurš pabeidzis vienu no izcilākām pasaules augstskolām kā zinātņu doktors, pirms kāda laika “neizturēja konkursu”
——————————
Kurā no zinātņu jomām viņš ir tāds doktors pēc 20 politikā un pirms tam it kā biznesā pavadītiem gadiem?
Cik “publikāciju” beidzamajos gados par doktora tēmu un kāds ir viņa H indekss?

+3
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > andrejs 08.08.2019. 16.07

  Esi iecietīgs! Kā Vienotības biedram viņa sniegumam nav jābūt augstākam, kā paraolimpiešiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Urga 08.08.2019. 08.33

> Margarita Krauca97
“Visvairāk satrauc Baibas Brokas kompetences līmenis pret atalgojumu. Vai kādam par to nevajadzētu nest atbildību? Kas noteica viņas algu, kad pieņēma darbā un kas viņu pieņēma darbā?”
Būtiski piebilst par 1/2 slodzi. Tātad pilnas slodzes alga 60684 X 2. Pat rektora alga nobāl,
nerunājot par prezidentu un premjeru. (Universitātes vadībai nedrīkst būt sevis nolemtas algas, kas daudzkārt pārsniedz profesoru algas, kuri LU atnes visu slavu un godu! U.G.)

Vienkārši aizdomājos par nākotnes pensijām, kuras pienāksies visiem pēdējā laika tūkstošniekiem a la B.Broka. Manuprāt neviena nekontrolētas orģijas! Pie tam vārdos visi par nabadzības plaisas mazināšanu. OECD tiek ignorēts. Galu galā par TAISNĪGUMU ir runa.
No kura laika pensionārs ar 19000 Eur pensiju to saņem. Lūdzu izrēķiniet, vai tie jau nav miljoni?
Pensiju giesti ir citās attīstītās un turīgās valstīs, tikai ne Latvijā. Politiķi to ignorē. Kādas būs nākotnes pensijas?
Un lūdzu nestāstiet, ka valstī nav naudas!

+7
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Urga 08.08.2019. 10.39

  19 000 pensija ir Solncevas ieliktnim, Zaharjinam, kurš kopā ar Dombrovski un tā laika ekonomikas ministru izvazāja LM aktīvus daudzu miljonu apmērā, kamēr drosmīgie un talantīgie TV3 žurnālisti to neatklāja sabiedrībai raidījumā “Nekā personīga”. Interesanti cik tas bankrotējušais morālais kroplis, Savicka apteksne, saņem Briselē par darbošanos pret eiropiešiem?

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 08.08.2019. 15.01

  un ko naciķi par šito shēmu dabūja – es domāju to zaharnija shēmu – pastāsti taču visu – bešā taču nepalikāt – ko tik kautrīgs, ka pusvārdā aprāvies

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 08.08.2019. 16.16

  Labi zini, ka čeka visas kriminālās sfēras bija “taisnīgi” sadalījusi Vienotības un SC starpā. Ja kas, Putina kuce, Zatlers, rija saslaukas un uzlaizīja mērces paliekas no Zaharjina dzīru galda. https://pietiek.com/raksti/miljona_latu_gada_alga__liepajas_metalurga__saimniekam_zaharjinam_bijusi_ierasta
  Viens no komentāriem šai sakarā: “ALLA 20.03.2013. 09:27
  Sevišķi pretīgi izskatās bļodlaižas Zatlera piedalīšanās Zaharjina jubilejā. Lūk, Lembergs esot oligarhs, bet Zaharjins nē. Kāda starpība, to Zatlers var paskaidrot? Kāda ir RP sarkano līniju būtība un vai tās atbalsta RP ierindas biedri?”

  0
  -3
  Atbildēt

  0

vvilums 07.08.2019. 20.02

Vāvuļotāji un apšaubāmas reputācijas darboņi vada LU.

+2
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > vvilums 08.08.2019. 15.01

  te nu gan tev jāpiekrīt – svētas patiesības vārdi !

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.08.2019. 15.32

jādomā tācu , ka baltais tēvs parādnieks ir ieradies KNAB un sirds lūdzis , lai tikai ļoti rūpīgi izmeklē Baibas Brokas lietu, ka nepalaiž kaut ko garām

Tikko tācu KNAB paziņoja, ka ir likumīgi un tiesiski pareizi , kad politiķi ierodas pie amatpersonām un sirsnīgā vienkāršā sarunā lūdzas ievērot likumus un būt godīgiem ….

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.08.2019. 15.02

es domāju, ka viena milzīga nelaime un pamats tautas iznīcībai ir intleiģences absolūti maucīgā būtība

gan tie, kuri atklāti sevi ļauj uzpirkt un tad turpina kliegt – zagļi -ķeriet tos

gan tie, kuri kā viens otrs komponists, kurš spēja nopirkt tiesu savas dzīvesbiedres nevainībai sludina, ka izvairoties no kritiskiem cilvēkiem – tā esot nelaime – ka jāpaļaujoties vien uz to Kungu –

Jā – uz Kungu jāpaļaujas , bet nevar Jēzu To Kungu ļaunprātīgi izmantot – pati litruģija nosaka, ka tu nožēlo grēkus un vairs negrēko , nevis nožēlo grēkus un posies jauniem un ja tev ir dots, tad tev jādalās – un runa nav par naudu – bet par cilvēcisko atbildību – būt solidāram

Melbārde nolasīja savu ziņojumu par ministres amatā paveikto – neviens !!! – uzsveru , ka neviens pats neiebilda tiem meliem – atklātiem un ciniskiem

Kaut vai tā pati simtgades nauda un Nacionālās bibliotēkas Somijā un Latvijā

Kaut vai tas, ka sabiedriskie mediji – demokrātijas pamats ir būtībā iznīcināti – tie ir vienīgi NA kremļa slepeno mēŗķu īstenošanas rupors palicis – ja mums būtu inteliģence nevis tikai tukšmuldoņas un mūsu naudas aprijēji -= tad vismaz kāds par sabiedrisko mediju iznīcināšanu publiski pašausminātos – bet pat tā mums nav

tā kā tā –

Akadēmiskā vide, tās cilvēki ir daļa no mums un mums ir tiesības gaidīt, ka tie būs labāki un tīrāki kā mēs – zemes bērni, bet ak vai ……

+2
0
Atbildēt

2

  andrejs > Drosma 08.08.2019. 14.15

  Kaut vai tā pati {…} Nacionālās bibliotēkas Somijā un Latvijā
  ———————
  Kas ir ar tām bibliotēkām?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > andrejs 08.08.2019. 15.04

  Kaut kur jau rakstīju – paskaties – Helsinkos – puse Somijas sēž savā Heslsinku biblitēkā – īsta Gaismas pils – mūsējā – tukša , netīra – vakar braucu ar 3.busu uz jūru – skatos – tā mūsu bibliotēka tik netīra , ka vienkāŗši kauns, bet kad nācu no ramšteina – skatījos , cik tuvu LNB pamatiem iet iela, pa kuru katru dienu brauc desmitiem smagu kravu uz to pašu Bolderāju

  Un tad – tie cipari – man slinkums meklēt – cik mūsējā maksā , ar visām piemaksā un pēcmaksām un cik Helsinkos

  Kā mums no simtgades 65 miljoniem palika vien piķis uz puļķa – kamēŗ somiem – redz – tāda pils , ka no tās majās negribas iet

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Drosma 08.08.2019. 16.26

  Pie mūsu biblotēkas savu roku pielika Pabrika, Štokenberga un Straujumas parķijas biedrene, kura seksuāli izmantoja arhitektu Sīli, ūsainā Ļenka Ģemakova. Ļaunas mēles melš, ka pēc noslēgtā līguma ar čekistiem, kas bija par 30 miljoniem dārgāks, nekā piedāvāja konkurenti, viņa nopirkusi sev dzīvokli Parīzē.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 08.08.2019. 16.35

  visu zini nelieti – kas ko iekāroja, kas dabūja, kas nē un ko dabūja – kā jau čekists – vella bērns sasodītais – noklusēi, ka NA par visu tai LNB lēma – un tagad ķepu uz koncertzāles projekta uzlikuši un nu gaida kāds būs tirgus piedāvājums –

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.08.2019. 14.52

Es domāju, ka mēs latvieši esam īpaša nācija, ar īpašu mentalitāti un ka cerēt, ka nu lūk, mums izdosies sagraut sistēmu , kura ir slikta un pat kaitnieciska ir vienkārši nenopietni.

Tad uzreiz pirmais jautājums ir – kuri būs tie mēs? FB viens LU pasniedzējs rakstīja, ka aiziet no darba LU , jo nespēj tur turpināt darbu tās nomācošās ( es teiktu čekistiskās )gaisotnes dēļ. Tātad – plinte krūmos un špudūks.

Tad otrais – ko tieši grasāmies sagraut? Vai cilvēka verdzisko, alaktīgo, savtīgo domāšanu un rīcību var tā vienkārši sagraut?

Tad trešais – ko liksim vietā? Nu viens Gruntmanis, nu vel otrs un trešais – bet kur atbalsts viņiem? Viņi spēs vieni pret sistēmu?

Ceturtais – kuri būs licēji …

Un tā varētu turpināt gari un plaši.

Mana vissvētākā pārliecība ir tā, ka problēmas būtība ir visdziļākā un tā ir latviešu nācijas sakropļotā sirds un dvēsele un prāts.
Vai mums ir sabiedrību vienojošas vērtības?
Kādas tās ir?

Kas notiek ar mūsu inteliģenci?
Kā jūs visi vērtējiet to, ka čekas kalpi klaudzinātāji turpina pārstāvēt latviešu sirdis un dvēseles?
Tikko šorīt Līga Peišina amzierīgi runājās un jokoja par čekistiem , cik tie sirsnīgi cilvēki bijuši – ar Ēriku Hānbergu. Kāds tur ģenerālis BRUNO ŠTEINRIKS ja nemaldos Kārlim Sebrim uzdāvinājis kucīti – hi hi hi cik mīļi tas bijis.

Šitā mīļi tērzēt par tiem asinsuņiem …. manu vectēvu nomocīja, mana omīte nomira kā svētā mocele dzīvi nedzīvojusi – kamēr šodien par valsts naudu maukas siekalojas un medojas ap tiem asinsuniem ….

tad uz kādām pārmaiņām cerēt ?

ja gribi būt tīrs, tad ir jāmazgājas , nepietiek ar tīras ārzmenieku dāvinātas vešiņas uzvilkšanu

+2
0
Atbildēt

0

Renn 07.08.2019. 13.36

Esmu LU studente un patriote, un man ir žēl, ka universitātē šajā rakstā aprakstītais vispār ir iespējams! Mācībspēki ir pelnījuši daudz vairāk kā to, ko universitāte viņiem atmet, nekā piramīdas augšgalā ērti iesakņojušies darbonīši.

+3
-1
Atbildēt

0

Margarita Krauca97 07.08.2019. 12.51

Visvairāk satrauc Baibas Brokas kompetences līmenis pret atalgojumu. Vai kādam par to nevajadzētu nest atbildību? Kas noteica viņas algu, kad pieņēma darbā un kas viņu pieņēma darbā?

+11
0
Atbildēt

2

  altinyildiz > Margarita Krauca97 07.08.2019. 13.42

  Vēl tikai iztrūka jautājums, kur Broka juristes diplomu nopirkusi. Prieks, ka katra ķēkša var noteikt jurista kompetences līmeni.
  Vai Latvijas Sociāldemokrātisko Strādnieku partija nevada čekas mūdzis, Jaņis Ģiņevičs, slepkavnieka tēvs, kurš Laventa bankā izputināja “Latvijas aviolīnijas” nekustamos īpašumus, kurš piedalījās valsts nozagšanas megaafērā “Zelta tilts” un pārējās, kopā ar Bojāru, Kreitusu, Dolgopolovu, Ludvigu u.c.?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Margarita Krauca97 07.08.2019. 15.10

  nē – mani tas ne satrauca , ne pārsteidza – jo neba nu naciķu bārbaliņa kāds izņēmums

  Tas, kas mani satrauc, ka vieni tiesiski sargāti bandīti – jo nesodīti, tiek padzīti, ka likumos izmaiņas nav un nebūs un vietā nāk citi
  Nu bārbaliņai nepaveicās. Tam ka viņu nocēla no trases, jo kāroja tikt par rīgas mēri , tam ticu tikai tai gadījumā, ja nocēlēji bija paši naciķi – tā ir viņu kremļa taktika – sist savējos , pamest gaļu lielgabalam, lai tad var būt upuri un stāvēt malā , kad nav jāuzņemas atbildība, bet pozīcijas ir gana spēcīgas, lai tirgotos

  Izvērtējiet NA darbus

  Mani vairāk satrauc, ka Austrumu slimnīcā tam vadītājam Eglītis vai – viņam vel palielinaja algu, kamēr mediji ziņoja, ka slimnīcai parādi aug un pakalpojumu skaits mazinās un ir nepieejams – maksas medicīna mums – nodokļu maksātājiem, kamēr politiķiem – iespēja kļut par miljonāriem – nevis strādājot , bet tiesiski – likumīgi un tikumīgi zogot

  0
  0
  Atbildēt

  0

jurists 07.08.2019. 12.34

Lai arī augtstākās izglītības sistēmā ir problēmas, vēršanās pret Muižnieku ir tendencioza. Bez tam, runājot par citējamību ārvalstu žurnālos, sociālajās zinātnēs, atšķirībā no eksakatajām, tas nav vienkārši izdarāms. Kam gan Eiropā (pasaulē) interesētu, piemēram, pašreizējās ministres diezgan primitīvie un maznozīmīgie pētījumi? Sk: Šuplinskashttps://www.rta.lv/uploads/source/pzs/13/faili/4/6/CV_I_Šuplinska.pdf
Ministres pašreizējā tendenciozā plosīšanās pret Latvijas Universitāti tās 100 gades priekšvakarā godu viņai nedara. Rektors otrajā kārtā ir ievēlēts likumīgi, ministrijas NKVD 🙂 piekasīšanās un jaunas vēlēšanas vēl vairāk sašķeltu Universitātes docētājus un studentus.
Nenoliedzami, ka Brokas atalgojums u.c. t.s. rektora vietnieku (nejaukt ar prorektoriem!) atalgojums ir nokaitinājis daudzus profesorus, kuriem atalgojums noteikts 2x mazāks. Taču LU Broku pēc viņas aizturēšanas saskaņā ar likumu atlaist nebija tiesīga. Nav jau zināms, vai visa Brokas lieta neizčākstēs, vismaz pagaidām izskatās, ka KNAB nekā vairāk par ziedojumu federācijai nevar atrast. Tad, ja LU būtu viņu atlaidusi, Brokai pa šiem izmeklēšanas un tiesvedības gadiem, kas velkas gadiem ilgi, būtu jāizmaksā ievērojama kompensācija.
Disaporas profesora Gruntmaņa aizvainojums publikāciju padara ļoti subjektīvu.

+2
-6
Atbildēt

2

  Kamielis > jurists 07.08.2019. 13.04

  Es gan redzēju nevis autora vēršanos pret Muižnieku, bet gan pret sistēmu kopumā. Ticiet man, tur (tai sistēmai) ir problēmas, bet vai šī ir īstā vieta, kur to apspriest, šaubos. Parakstos zem katras autora tēzes par mūsu augstskolu provinciālismu un”pazīšanās” sistēmu, lai tikai neielaistu nevienu svešu un citādi domājošu.
  Man arī diemžēl nav atbildes kā cīnīties ar šo sistēmu.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > jurists 07.08.2019. 13.30

  Visas federācijas saņem ziedojumus un tad, jādomā, cik lietām vajadzētu būt ierosinātām. Biatlona federācija nav Brokas kundzes privātais kantoris, kā Lukstiņa “bezpeļņas” CSDD, kur kā melnā caurumā pazūd miljoni, kuru iekasēšanai Saeimas prātu izkūkojušie tantuki un vecie pedofīli izdomā aizvien jaunus, autovadītājus represējošus noteikumus. Par čekas projekta, Jaunās Komparķijas, ministri, vietā ir: “kā maizi ēd, tā dziesmu dzied”. “Subjektīvu” vietā es teiktu tendenciozu, kas jau velk uz paskvilu.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

altinyildiz 07.08.2019. 11.44

Ļeņins teica, ka jāsagrābj pasts, telegrāfs un stacija, viņa sekotājiem, Jaunai Komparķijai, vajag vēl arī radio, TV un Universitāti.

+1
-4
Atbildēt

1

  altinyildiz > altinyildiz 07.08.2019. 12.19

  Autoram
  “Visam paralēli noris Baibas Brokas kundzes sāga, kurai valsts atteica pieeju valsts noslēpumam”
  —————-
  Valsts, tas nav čekas sūdumaiss, kas dzīvo no off-shore (vienu reizi var minēt, kam tas pieder) īrētā dzīvoklī, kur pazuda vērtīgi dokumenti, kas dalījis pielaides čekistiem un to rokaspuišiem, krievu militāristiem un to atvasēm, čekas un tās kontrolēto firmu “stipendiātiem”, tā ir latviešu zeme un krietnie latvieši.
  .
  Ko gan gaidīt no Universitātes vadības, ja valsti 8 gadus vadīja kolorado lentenis, čekas un bandītu kājslauķis, Savicka rokaspuisis, alkatīgs un stulbs nekustamo īpašumu darbonis, kurš nobankrotēja un sekas, pāri par miljonu lielo parādu, uzkrāva uz sabiedrības pleciem? Muižnieka kungs vēl ir daudz par labu priekš jums.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > altinyildiz 08.08.2019. 14.21

  kurai valsts atteica pieeju valsts noslēpumam”
  ———————-
  Laikam vienīgie, kuriem nebija problēmu ar pieeju valsts noslēpumiem, bija JV un JKP ministriem, Visu pārējo partiju ministri kaut kā tādi neuzticami. Interesanti – kāpēc?

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > andrejs 08.08.2019. 15.06

  vai nekauņa – prasi kremlim lielāku naudu. lai variet labāk noslēpties – jūsu prettaustiskie darbi taču kā īlens no maisa laukā
  kauna nav vēl brīnīties –

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > andrejs 08.08.2019. 16.46

  Trešam Krievijas FSB projektam, Par(OIK), arī nebija problēmu. Nekāds brīnums, ka čekas mūdzis, Abrenes dāvinātājs, žoga ap Brīvības pieminekli licējs, Pabriks, tika par NATO valsts aizsardzības ministru.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.08.2019. 11.00

”Ministru kabinetam, ja vien sevi uzskatām par Eiropas, nevis Vidusāzijas valsti, būtu jābalso pret rektoru, kura apzinātas vai neapzinātas darbības jeb bezdarbības rezultātā tas viss ir noticis.”-

NU NEVARU NOCIESTIES – NU KĀDA NOZĪME, KO MĒS UZSKATAM UN KĀ IZSAKAMIES – TIK PAKLAUSIETIES, KAD POLITIĶI TIEK PIE RUNĀŠANAS – VILKU NO MEŽA IZMULDĒS , KUR NU VĒL ĀFRIKAS BANĀNVALSTI PAR EIROPAS DEMOKRĀTIJU NEIZTAISĪS

Kaut vai nodokļu reforma un vid, oik, izlaupītā un būtībā paralizētā medicīnas nozare , ai nu labi –

cepti gaiļi neknābā – ja ar samierināsieties kungs, tad arī veselīgāk dzīvosiet –

ja Bordānam izdosies muižnieka nocelšanu no trases ietirgot no citām partijām pret kaut ko – tad jā – tad varbūt , bet ne jau kādi citādi

+3
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Drosma 07.08.2019. 11.01

  mana sazvērestības teorija ir tāda ka veinotība oik saglabāšanu NA ietirgo pret koncertzāles projekta atdošanu oligarham šķēlem – ar galiem ūdenī – nu neticu, ka partijnieki pēkšņi attaptos, ka tauta izmirst un ka šie tie bendes un ka davai – pārtraucam to – nu nē – naiva esmu , bet ne tik ļoti

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Drosma 07.08.2019. 12.01

  Bordāns man kā ačgārns pH indikators (lakmusa papīrs). Ja tas rāda, ka vide skāba, tā noteikti būs sārmaina. Partijas, kas pieņēma Pilsonības likuma “0” variantu, atstāja valstī 100 000 Krievijas militārpersonu + to ģimeņu locekļus, kas apdāvināja nelegālos imigrantus, fašistiskos iebrucējus, ar dzīvokļiem, atstājot uz ielas latviešus, kuri dzīvoja denacionalizētos namos, kuri valsts mantu desmitiem miljardu vērtībā izdalīja komuņjagām, čekistiem un bandītiem, kas demonstratīvi pēc kremļa rīkojuma uzspridzināja vērtīgo militāro objektu, Skrundas lokatoru, lai tas netiktu NATO, bet atstāja krievu fašistu: civiliedzīvotāju masu slepkavu, sadistu, marodieru, vecenīšu un zīdaiņu izvarotāju slavinošo istukanu Karātavu laukumā, utt. pārstāvis nav pelnījis būt ne tikai politikā, bet vispār.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.08.2019. 10.52

“LU noraidošā attieksme pret diasporas profesoriem un pasniedzējiem ir šokējoša.” – mani atkal pārsteidz autora naivums. Tā ir mūžveca patiesība, ka bez sakariem nekur nekas nedarbojas.

Nu es esmu komentāru huligāns, bet pirms par tādu kļuvu,pirms gadiem 20 meklēju darbu ar salīdzinoši labu, arī ārzemēs papildinātu izglītību. Visās intervijās mani slavēja un es kā ciema muļķīte ticēju , bet realitātē pat atteikumu nevienu pašu nesaņēmu. Nesaukšu konkrētus cilvēkus un darabvietas , bet – tas zemiskais bija tas, ka vārdos man teica – jūs esiet ideāli piemērota šim amatam, kārtojam lietas – nesiet dokumentus, bet kad es no mazpilsētas ierados ar saviem dokumentiem – man lika gaidīt.

Pat atcerēties negribu – cik latviski zemiski tas bija.
Tagad mans berns ieguva izglītību vienā no pasaules prestižākajām universitātēm, ar starptautisku pieredzi un kā mēdz teikt – apgriezieniem. Vienā no ministrijām viņai piedāvāja darbu par 320 eur.

Lūk, tāpēc Gruntmaņa kunga situāciju es saprotu vienkārši perfekti – vārdos mums saka vienu, darbos – citu.

Neesmu pati mēģinājusi – bet – dzīve liecina, ka jebkuras durvis atvērsies, jebkurš noziegums tiks attaisnots, ja kļūsiet par kādas partijas biedru – pat nav svarīgi VIENOTĪBA, SASKAŅA, NA, VAI ZZS – visās ir bandīti un visi paliek nesodīti un kā saka – grozās godā un lepnībā

Tāda ir dzīves realitāte

+6
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > Drosma 07.08.2019. 10.53

  nesiet dokumentus, bet kad es no mazpilsētas ierados ar saviem dokumentiem – man lika gaidīt – un , protams, ka nekad neko nesagaidīju – tik ziņu, ka oieņemta jau cita darbiniece – kā dzīve vēlāk rādīja – ar aizmuguri vai sakariem

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Drosma 07.08.2019. 11.46

  “Vienā no ministrijām viņai piedāvāja darbu par 320 eur.”
  —————-
  Varbūt tas bija apkopējas darbs uz pusslodzi? Cik zinu, valsts iestādēs maksā vismaz minimālo.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 08.08.2019. 15.07

  slikti zini – ja neesi parādnieks vai parādnieka brālis – vai vismaz baibiņa – tad redz , ka nemaksā

  vēl te ironizē …

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 08.08.2019. 16.56

  Es saprotu, ka esmu slikts tāpēc, ka esmu latvietis, tāpēc, ka manas prioritātes ir ģimene, tuvākie radi, mana tauta un mana rase, ne otrādi un neesmu fekāliju stumdītājs, kā tevis savēlētie kropļi, tomēr runa bija par atalgojumu ministrijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 08.08.2019. 17.29

  nesāc tik plēst kreklu skrāpēt sevi un skriet gar Brīvības pieminekli kliegdams un brēkdams
  kāds tu latvietis – ja tu būtu latvietis, tad mani cienītu – kremļa nopirkts mērkaķis , cilvēknīdējs – spogulī uz sevi paskaties – kauns par tevi pat neredzot tevi

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: