Sudraba: redzu daudz kopīga ar Lembergu 177

Komentāri (177)

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: ir.lv/2011/05/20/sudraba-redzu-daudz-kopiga-ar-lembergu/ […]

0
0
Atbildēt

0

메이저안전놀이터 04.10.2019. 11.10

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2011/05/20/sudraba-redzu-daudz-kopiga-ar-lembergu/ […]

0
0
Atbildēt

0

http://ugunglany.pl/ 25.09.2019. 20.06

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: ir.lv/2011/05/20/sudraba-redzu-daudz-kopiga-ar-lembergu/ […]

0
0
Atbildēt

0

fitnessolympic.pl/ 06.08.2019. 21.40

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2011/05/20/sudraba-redzu-daudz-kopiga-ar-lembergu/ […]

0
0
Atbildēt

0

바카라사이트 25.07.2019. 23.32

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: ir.lv/2011/05/20/sudraba-redzu-daudz-kopiga-ar-lembergu/ […]

0
0
Atbildēt

0

ml 23.05.2011. 10.32

“Cik saprotu tad Sudrabas kundzei ir pilnīgi vienalga, kāda starptautiskā reputācija ir Lembergam?” … jā, es arī par šo padomāju.
Kaut kā dīvaini izklausās. Manuprāt “meiteni atsēdināja”, lai pa labam paiet maliņā.
Jo pēc pašreizējās likumdošanas nu nevaram mēs – tauta – vēlēt prezidentu, bet gaidīt vēl 4 gadus, manuprāt Latvija vairs nevar atļauties. Vai tas ir pamudinājums vākt parakstus par tautas vēlētu prezidentu? Vai būs no kā savākt, ja liela daļa izbraukusi ekonomiskajā emigrācijā?

+2
0
Atbildēt

0

Dina Repša 23.05.2011. 07.49

Faktiski ir jādzird intervija, jo raksta rindkopās ir pretrunas.
Starp citu – daži mani paziņas, kas strādājuši vai strādā “pie Lemberga”, saka līdzīgas lietas – viss ir pakārtots rezultātam. Var patikt vai nepatikt Aivars, bet sevi es neuzskatu par cilvēku, kam šādi būtu melojams.
Otrs – “teorētiski” ikviens no mums var būt lielisks valsts Prezidents vai uzņemt vēl labāku “Ezera sonātes” versiju par esošo…

+1
-2
Atbildēt

0

valdis 23.05.2011. 07.04

Pirms četriem gadiem aizvainojums par prezidenta kandidāta izvēlēšanas procedūru bija tik liels, ka žurnālistu uzbrukums likās pelnīts. Bet vakar De facto, gluži pretēji, izraisīja iebildumus par žurnālistu viedokli. Vismaz G.Sloga atzina, ka V.Zatlers pašreizējā Latvijas situācijā ir piemērotākais kandidāts, bet D.Arājas viedoklis, nomelnojot V.Zatleru, lēja ūdeni uz dzirnavām, kas ir visai apšaubāmas. Ko tad D.Arāja redz kā nākamo prezidentu? Vai A.Bērziņu? Un tālāk? I.Nagles sižets “strādāja” kaut kādā virzienā, tikai kādā?

+2
0
Atbildēt

1

  piziks > valdis 23.05.2011. 10.46

  Urga, Nagles (?)/De Facto sižets bija prasta haltūra, kur nekādu zemtekstu nebija un nav! Paņēma žigli un ķesīša pēc arhīvos skandalozi vēsturisko ietrakstu: ar Slogas atbildēm paveicās, bet Arāja šoreiz bija pavirša, vienkārši vai nu nekoncentrējās, vai tikpat paviršs/nemērķtiecīgs bija jautājums: montāža to īsti saprast neļāva. Tai De Facto sižetā meklēt nopietnus viedokļus diez vai vērts: Arāja tika parādīta tā, it kā tagadējās situācijas vērtējuma viņai nebūtu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

valdis 22.05.2011. 17.05

Tieši tā, tas ir traģikomiski. Rakstniekam Z.Skujiņam paldies. Visi tiekam pielīdzināti tām sievelēm no Ventspils. Ja sieviņas aiz sajūsmas pildīja savu misiju, tad visu sabiedrību pielīdzināt viņām, tas ir par traku. Liels kauns, kas ar mums notiek. Vajadzētu tribīni, kur savu attieksmi paust. Neklusēt.

+5
0
Atbildēt

3

  Signija Aizpuriete > valdis 22.05.2011. 18.12

  ——-
  ‘Paldies’ par procesa gaitas nosaukšanu par traģikomisku? Var jau, taču der atcerēties, ka 1988.g. jūnijā notikušā Radošo savienību plēnuma pamatmotīvs bija apdraudējums latviešu tautas pastāvēšanai (S.Ēlerte ‘Atmodas vārda’ http://www.diena.lv/lat/politics/viedokli/atmodas-varda)
  Vai tik tagad pēc Tautas skaitīšanas 2011 datu apkopošanas, nebūs jāsecina tas pats, kas pirms 23 gadiem?

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  piziks > valdis 23.05.2011. 11.03

  Edge_indran! 2011. gada tautas skaitīšana pārvēršas par bleķi! Viens no iemesliem valdības un finansu ministrijas neprofesionālais darbs. Pietika LNT TOP 10 marta beigās parādīt FM VID neatlaidību, prasot maksāt valsts nepelnītus un nesamērīgus nodokļus no ārpus Latvijas strādājošajiem, lai reaģētu ārstrādnieku Latvijā palikušie radi: kā vakar rādīja TV (De Facto? Nekā Personīga?) šejienieši bailēs no līdzīgiem stulbumiem tautskaitītājiem nu fleitē uz nebēdu un diez vai ar šiem datiem rēķināties būs nopietni. Muļķīgo nodokļu prasīšanu it kā attapās Ilze Viņķele SOLĪT labot, bet bija jau par vēlu: Vienotības kadri nemācēja sagatvaoties tautas skaitīšanai, iepriekš novēršot informatīvi traumējošu bumbu sprāgšanu. Neko daudz jau nevajadzēja, laikus pamainīt pāris teikumus Iedzīvotāju ienākuma likumā un nesacerēties, ka ārpusnieki ķeselēs nesīs naudu, nevis vienkārši piedraudēs pat no pilsonības atteikties, ja tāds terors tiks turpināts… 🙂

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > valdis 23.05.2011. 13.33

  —-
  ”Tikai bizness – nekā personīga” – mazāk emociju, ja kādam sanāk ‘bleķis’. Galu galā jau Valsts Kontrole noskaidros un paziņos par piešķirto līdzekļu izlietojumu. Varbūt tad plašsaziņas līdzekļos kāds ‘pašūmmēsies” – līdzīgi kā kaimiņos Lietuvā.
  http://www.ves.lv/article/173598

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Aleksejs Dimitrovs 22.05.2011. 14.54

Mani jau pagājušā gadā Ventspils Ginesa rekorda akcijā izbrīnīja šī draudzība:
Skatīt Ventas balsi 15.jūlijs 2010:

Neatkarīgo liecinieku liecībās būs jāapstiprina, ka Ginesa rekorda noteiktās vadlīnijas tikušas ievērotas… Katrs neatkarīgais liecinieks pasākumu vēros apmēram 2 stundas, bet pēc tam aprakstīs liecībā visu, ko šajā laikā ir novērojis.
Ventspils ir izvērtējusi un uzrunājusi iespējamos neatkarīgos lieciniekus, kuri ir sabiedrībā cienīti un uzticami cilvēki. Kā novērotāji savu dalību Ginesa rekorda uzstādīšanas mēģinājumā ir apstiprinājuši Valsts kontroliere Inguna Sudraba, komponists Raimonds Pauls… Ventspils pilsētas pašvaldība ir gandarīta, ka par neatkarīgo liecinieku Ginesa rekorda mēģinājumam piekritusi būt arī izdevniecības “Žurnāls Santa” galvenā redaktore Santa Dansberga – Anča. utt. http://www.ventasbalss.lv/photos/image/246/40#image

Tagad lietas kļūst skaidrākas, jo Ventspilī nekas nenotiek nejauši.

+7
0
Atbildēt

6

  —-
  Nekas nav nejauši – jau kopš 1988.gada jūnija. Turpinam vērot – un gaidīt brīdi, kad tāpat kā 1934.g.15.maijā, 1940.g.17.jūnijā, 1941.g.1.jūlijā, 1945.g.9.maijā,1990.g.4.maijā un 1991.g.21.augustā viss visiem būs skaidrāks par skaidru? Nasing spešal…latviskais mierīgums…
  – ‘Skujiņš: prezidenta vēlēšanas rāda, cik tālu esam no sākotnējiem ideāliem
  Prezidenta priekšvēlēšanu posmu vērtēju kā antidemokrātisku tirgu, to vairs nevar nopietni vērtēt, process kļuvis traģikomisks, portālam Diena.lv atzina rakstnieks Zigmunds Skujiņš.
  “Šim visam ar demokrātiju nav nekāda sakara. Tās vairs nav partijas, tās ir atsevišķu oligarhu grupas, kas savā starpā kārto rēķinus un tam ar Latviju nav nekāda sakara. Prezidenta priekšvēlēšanas parāda, cik tālu esam aizgājuši no sākotnējiem ideāliem un no tās struktūras, ko mēs visi gaidījām un uz ko cerējām. Tas ir redzams arī plašāk Eiropā,” norāda Z.Skujiņš.’
  http://www.diena.lv/lat/politics/hot/skujins-prezidenta-velesanas-rada-cik-talu-esam-no-sakotnejiem-idealiem

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  buchamona > Aleksejs Dimitrovs 22.05.2011. 18.05

  Nasing spešal…latviskais mierīgums…++++ jā, izskatās ka, pateicoties latviskajam mierīgumam, mums izdosies iziet no krīzes, nezaudējot savu neatkarību, kuru mēs, pateicoties latviskajam mierīgumam, atguvām Atmodas laikā.
  Par oligarhu partijām, protams, ka taisnība, tā pat kā ir taisnība, ka tieši šobrīd PLL un SC, ir ļoti nepieciešams panākt Dombrovska valdības krišanu. Sevišķi SC, kurš cerēja izmantot krīzi, lai sagrābtu varu Latvijā, bet ceru, ka, pateicoties latviskajam mierīgumam un veselajam saprātam, ne SC, ne PLL, nedz arī ZZS neizdosies izprovocēt cilvēkus uz neadekvātu rīcību.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  —-
  Par t.s. ”Sprīdīša sindromu” (laimes meklēšanu) der atcerēties, jo ne jau kāda viena partija ir izraisījusi – un ne jau kāda viena pati spēs mazināt un/vai būtiski samazināt latviešu aizceļošanu/emigrāciju.Cīņā par neatkarību un varu arī par cilvēka un sabiedrības stāvokli nevajadzētu aizmirst.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  buchamona > Aleksejs Dimitrovs 22.05.2011. 20.14

  ” Sprīdīša sindroms” paaudzei, kuras acu priekšā nokrita ” dzelzs aizkars” ir normāla situācija, ja runājam par emigrācijas pirmo vilni, par krīzes izraisīto otro vilni – pamatā ir vainīgas pat ne oligarhu partijas, bet tas pats ” dzelzs priekškars”, komandekonomika,kopīpašums un tā radītā morāle, kuras galvenais mērķis bija iznīcināt cilvēkā personību un tā vietā radīt domāt nespējīgu pūli . Oligarhu partiju elektorāts, tās ir tikai visa šitā sekas, bet sev par mierinājumu varam teikt, ka mēs vienīgie neesam tādi, tāda ir visa postpadomju pasaule vēl pagaidām.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  —–
  Nespējīgs pūlis? Atmodas, dziesmotās revolūcijas un barikāžu dalībnieki?! Skaisti jau ‘dzejo’ par vainīgajiem, taču problēmas jau pēdējo divdesmit gadu laikā tikai palielinās – nekur no patiesības un statistikas par depopulāciju, emigrāciju, bezdarbu, nabadzību, parādiem un korupciju neaizbēgt. Grozies, kā gribu – ”neuzsūksies”, nāksies maksāt pēc pilnas vēsturiskās atmaksas rēķina!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  buchamona > Aleksejs Dimitrovs 23.05.2011. 01.38

  Es esmu lasījis Tavus komentus un tādēļ ne visai ticu, ka Tu tiešām algsti pēc tā, lai pār Latviju nāktu reiz vēsturiskā atmaksa 🙂 Mētājies Tu ar skaistiem vārdiem tikai

  +3
  0
  Atbildēt

  0

agnesedzirne 22.05.2011. 11.36

Nebija problēmas strādāt ar Karginu un Krasovicki un nebūs ar Lembergu. Interesanta izvēle,ja saliek kopā ar vēlmi patiesi strādāt valsts labā.

+11
0
Atbildēt

2

  austrisv > agnesedzirne 22.05.2011. 14.55

  Stradāt kopā ar smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu un vēl slavēt viņu kā labu pašvaldības vadītāju, kaut zināms, ka Lembergs pa svietsmaizi paņēma LK un citus Ventspilī reģistrētos uzņēmumus, tas nav “godprātīgajai” Sudrabai nekāds šķērslis.
  Viņa jau zina, kam jāpielabinās un tad saņems labus valsts amatus un varēs dzīvot cepuri kuldama. Aprēkinātāja , lūk kas ir Sudraba. Viņa pagājušo gadu esot arī pagodinājusi Lembi tajos puķu svētkos- jau laikus locīja celīšus un muguriņu, lai saņemtu atbalstu, bet iekļūstot prezidenta krēslā droši vien atlaidīs Lembim grēkus.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  disassociative > agnesedzirne 22.05.2011. 17.42

  Zināms? Pierādīts? Notiesāts? Nē. Un Latvijā arī nekad netiks notiesāts. Kāpēc, man liekas, te nevienam nav jāpaskaidro. Ķēķis visos līmeņos. Svojakus neaiztiek.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

raimonds_bossltd 22.05.2011. 10.51

to Optiskais Tēmeklis
Ko nozīmē “ļāva necelt”? Vai tas jāsaprot, ka ļāva turēt tukšu valsts kasi? Akcīzes nodokļi degvielai spiež iedzīvotājus ekonomēt energoresursus, vairāk izmantot vietējos un nebarot krievijas militāri rūpniecisko komplektu, tādejādi ļaujot būtiski vēl ietaupīt uz izdevumiem aizsardzībai.

+7
-1
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 22.05.2011. 10.41

to edge_indran —–

4. maija, tā ir čekas pederastu, komuņagu, krievu armijnieku-izdzimteņu, sātanistu un zagļu republika. Latviešiem ir 18. novembra Republika.

+1
-4
Atbildēt

0

Signija Aizpuriete 22.05.2011. 10.01

—–
Virs KNAB un VK varas piramīdā vēl atrodas citas institūcijas, kas pēdējos divdesmit gadus arī ir pastrādājušas varen ražīgi. Tāpēc jau 21.augustā lielākā daļa Latvijas valsts pilsoņu ar lielu sajūsmu svinēs pilnīgas neatkarības pasludināšanas jubilejas svētkus, un pamatoti suminās savus vadītājus. Pateiksimies 21.augustā visiem varas nesējiem, kas vaigu sviedros strādājuši Saeimā, valsts pārvaldē un valdībās laika posmā no 1990.g. maija (I.Godmaņa vadībā) līdz pat 2011.g.augustam (V.Dombrovska). Saules mūžu 4.maija republikai!

+2
-4
Atbildēt

0

andris902 22.05.2011. 01.15

…interesants komentārs portālā “kasjauns.lv”…vai kāds to laiku atcerās?…droši vien Optiskais Tēmeklis – viņš bieži piemin 2002.gadu…

…”Šai profesionālajai tuvībai (ar Lembergu) jau ir vismaz desmit gadu veca vēsture. Atliek vien atcerēties tālo 2002.gadu un 2001.gada aizkavēto Phare līdzekļu kvotu dalīšanu pa Latvijas reģioniem. Bērziņa valdībai pietuvinātie speciālisti ļoti labi atceras šīs kundzes iespaidīgās aktivitātes, lai pārliecinātu Eiropas Komisijas ierēdņus sagatavot Latvijai dokumentu, ka netiks atbalstīts Latvijas reģionalizācijas process un naudas apsaimniekošana pa reģioniem. Faktiski sagraujot valsts varas decentralizācijas procesu un padarot pašvaldības par valsts pakalpiņiem. Kā interesēs? Viennozīmīgi dažu jaunhercogu interesēs, lai nepieļautu vienota uz pašvaldībām balstīta Kurzemes reģiona nostiprināšanos un vienotu tā teritoriālo attīstību, kura centrs, visticamākais, būtu bijis Kuldīga. Līdz ar to no šīm intrigām zaudēja gan Latgale, kan Vidzeme, gan Zemgale, gan Latvija kopumā. Šodienas tuvība atgādina ko līdzīgu ar potenciāli līdzīgām, joprojām centralizāciju vēl vairāk nostiprinošām sekām. Diez vai tas ir savietojams ar Valsts Kontrolei Satversmē un likumos noteikto pamatuzdevumu valsts pārvaldes procesā.”

+11
0
Atbildēt

5

  piziks > andris902 22.05.2011. 08.57

  ZanE, lielisks rūciens un īstās lietas atgādinājums īstajā reizē! Tieši par šo cūcību Sudrabenes un Hūtenieka saskanīgo tupeļu pārīti ir jādauza kā pelavu maisus. (Tāpat kā VD un AV par sakropļotajām akcīzēm un liekulīgo neizpratni, kā cīnīties ar inflāciju, ko paši pūš un kurina.) Un šos — Phare sakarībās — faktus gan der atgādināt visiem, kas uz Sudrabas PR uzrāvušies, un vismaz visu nākama nedēļu šo skeletu no Sudrabas skapja ķizināt visu iespējamo sofītu gaismās, lai S-Tantei uz ilgu laiku atsistu vēlmi uz P(rezident)-pili skatīties!

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  garausiitis > andris902 22.05.2011. 09.52

  Labu komentu esi izvilkusi Zane.
  Cik man atmiņā , tad savulaik FM Sudraba ar VD sastrīdējās, jo bija kaut ko sakavējusi saistībā ar saskaņošanām priekš stāšanās ES. Domāju FM kadri gan jau atcerēsies. Bet kutelīgs jautājums paliek par Sudrabas un Veisa nokļūšanu Parex sistēmā.
  OT – par akcīzēm piekrītu , vienīgais benzīnu grūtāk iedabūt pa kreiso valstī.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 22.05.2011. 10.01

  …nu ko, gudrie prāti,pasērfosim pa atmiņu kambariem un palīdzēsim žurnālistiem šo lietu pacelt…tas ir ļoti nopietni!…

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  garausiitis > andris902 22.05.2011. 10.14

  Zane – nav laika meklēt netā, bet tikko bij uzrakstīts labi par to ,ka uzticēties mēdijiem un neuzticēties politiķiem Latvijā ir vienkārši stulbi, jo mēdiji pēc būtības pieder politiķiem un to neatkarība ir mīts.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > andris902 22.05.2011. 10.17

  Klusais, Tu vari izskaidrot VD un AV/Vienotības nostāju degvielu akcīzēs?
  Es tur redzu no bāleliņu komunistiem mantoto muguras kumpumu, gļēvo iztapību. Par kaitējumu, ko ekonomikai izdarīs šis stulbums, Dombrovski un Vilku derētu smagi notiesāt. Neesmu drošs, ka tas kaitējums, smalkos zaudējumu miljonos sarēķinot, nebūs lielāks par Lemberga nodarītajām skādēm, — ES/Brisele Latvijai vēl 2 (divus, propisju) gadus ļāva degvielu akcīzes necelt! Kur Vienotības pārējie ekonoMistiskie prāti?!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

bebiekste 22.05.2011. 00.18

Kas taisa revīzijas VAS “Latvenergo”?
VK mājas lapas infromācija vēsta, ka VAS “Latvenergo” pēdējo revīziju piedzīvojusi 2003. gadā. Toties esam piedzīvojuši vairākus tarifu kāpumus, pamatojoties uz izmaksu pieaugumu. Kurš ir skatījis izmaksu pamatotību un līdzekļu izmantošanu “Latvenergo”, iepirkumus?
Kariņš aicināja 2005. gadā veikt neatkarīgu iekšējo revīziju saistībā ar iepirkumiem, bet tiešām neko svaigu man atrast neizdodas.

+10
0
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 21.05.2011. 23.50

to kents
Antverpenes uzplaukumam netraucēja promaskaviski izdzimteņi un līdzīgi pidari.

+5
-2
Atbildēt

0

www.vecamate.lv 21.05.2011. 23.30

Lemberga prasmīgais saimnieciskums Sudarbai asprātīgi sanācis 🙂 Ja ne hūtes piezīšanās no 90.gadiem, tad Ventspils iespējams būtu Antverpenes līmenī,nevis provinciāla, iebiedēta mazpilsētiņa ar tukšām trubām un mafiozu termināļiem. Toties bruģis ,jā, smuks.Bet,pat arī to liekot ķipars uzsildīja savas prasmīgās rociņas 🙂

+12
-1
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 21.05.2011. 23.08

to Kurmītis
“lai beidzot sāktu izvest valsti no šī purva, kurā grimstam jau 20 gadus …. ”

Tad jau viņai būtu jāsāk tīrīšana ar čekas pederastiem, komuņagām, krievu armijniekiem un sātanistu sektantiem.

+4
-2
Atbildēt

0

bebiekste 21.05.2011. 23.08

Jenoti, draudziņ, jenoti.

+8
0
Atbildēt

0

ilmisimo 21.05.2011. 21.32

ja atmetam visas valuodas un nevaluodas, visus” Nost!” un “Lai dzīvuo! tad paliek:
puika….
…Sudrabas veiksme bija atrasties amatā, kur varēja pilnīgi netraucēti norādīt uz nebūšanām. Taču ne reizes neesmu dzirdējis no viņas kaut vienu jēdzīgu ieteikumu.
Politiķi ne tādi un valdība ne tāda. Sudrabu pašu amatā laikam marsieši ielika. 😀

+11
-2
Atbildēt

0

disassociative 21.05.2011. 21.29

Vispār jau šis cepiens ir veltīgs. Sudraba nebūs prezidente, Zatlers arī ne un kaut kāds mistiskais Bērziņš arī ne. Patiesais prezidenta kandidāts ar visu pozitīvo balsojumu parādīsies uz skatuves pēdējā brīdī. Un man liekas, ka es zinu, kurš tas būs.

+1
-2
Atbildēt

1

Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 17.46

Ak, jā. Un par Krieviju. Fakts, ka viņai nav šīberis priekšā aizkritis un, ka viņa spēj komunicēt ar mūsu Austrumu kaimiņu bez kompleksiem, okupācijas fakta pieminēšanas katra teikuma galā un bez acīs spļaušanas un sadarboties tur un tad, kur un kad tas ir izdevīgi MUMS, manā uztverē ir nevis trūkums (kā te vairumam jenotu klaķierīšu), bet gan tieši otrādi – priekšrocība.
Jo tieši to – attiecību sakārtošanu ar Krieviju es gaidīju un cerēju no Zatlera. Pēc Vīķītes tā bija faktiski viņa VIENĪGĀ misija un vienīgais darbības lauks, kurā viņš varēja viņu pārspļaut … Un tieši tas – šī darba neizdarīšana manā uztverē, ir arī galvenais iemesls, kāpēc Zatlers savu Mūža Iespēju Prezidenta amatā nav izmantojis. Tagad jādod vieta citam …

+3
-10
Atbildēt

2

  Līga Lētiņa > Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 18.48

  tā gan nebija vienīgā viņa iespēja. manuprāt, arī ne pati lielākā.
  veselības aprūpē puisis varēja izvērsties. nez kāpēc tas nenotika. ekonomikā, izglītībā līda iekšā , kā apmāts. medicīna – gandrīz tabu.
  attiecībās ar krieviju – viņš neko neizdarīja tāpēc , ka ir lupata. viņa lielākā problēma visus gadus bija aizbēgt no zoo, un kļūt visu mīlētam. valsts viņam pie … . taisnība vien bija tekstam lidmašīnā.

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  >> Marthas_father

  Piekrītu.
  Tā varētu būt arī mana viedokļa “izvērstā” versija.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

ilzep16 21.05.2011. 17.45

Jaunā frizūra un mundieris piedod vecišķumu.Trūkst enerģijas un elegances.Cauri laužas pašapmierinātība un viltība.Pazūd gudrība.Kundzei jāturpina eksperimentēt ar citu matu krāsu un matu griezumu, jāatrod cita līmeņa stiliste.

Kas piestāv VK vadītājai, neder valsts pirmai lēdijai 😉

+9
-1
Atbildēt

4

  Roberts Gūtšmits > ilzep16 21.05.2011. 17.49

  >> generalis48

  Ģenerāli, tev neviens nekad nav teicis, ka tev piemīt kazarmu humors, stils un domāšana ? Sudrabas jauno tēlu jau ir atzinīgi novērtējuši daudzi ne-kazarmās dzīvojoši ļautiņi un viņu domas ir pilnīgi pretējas tavējām …

  P.S. 48 ir tavs dzimšanas gads ? … vai tik sen jau nav laiks pensijā, ko, veco kraķi ? … :)))

  0
  -7
  Atbildēt

  0

  ilzep16 > ilzep16 21.05.2011. 17.58

  Vienam patīk māte,otram meita,bet citam tikai kleita.Man nepatīk kleita…^^:(

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ilzep16 21.05.2011. 21.57

  Tev, kurmīt, jau nu arī, neskatoties uz skriešanu no vieniem brunčiem pie citiem, arī jau spēciņi sen vairs nav vakarējie:)) Kurš nu par tām smiltīm būtu runājis – vecais marazmātiķi:))

  +9
  -2
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > ilzep16 22.05.2011. 00.18

  to betijacelmale
  Kādi brunči? Tiem ir PLL jauniešu, kas caur savu dupsi cenšās izsisties augstākā līmenī, nodaļa.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 17.28

>> alias

Kas attiecas uz šo te – „patiesi gudra, inteliģenta sieviete” … Es viņu uzskatu un vienmēr esmu uzskatījis par izteiktu karjeristi. Labu profesionāli, bet tādu, kura tomēr iet valsts pārvaldē, lai strādātu sevis un tad tautas labā. Un tieši tādā secībā.
Dienas blogos noteikti var vēl atrast manu komentu pirms pāris gadiem par to, kā VK Sudrabas vadībā veiksmīgi ir apčakarējusi valsti vai jenotus vai abus kopā un laikā, kad valdība sēca par ierēdņu atalgojuma samazināšanu, SAVĀ kantorī to tieši otrādi – pat pamanījās palielināt ! Pie tam – to izdarīja likumīgā ceļā – ieviešot saviem darbiniekiem pozīciju „pabalsti”. Nebrīnīšos, ja dažam labam viņas darbiniekam šie pabalsti izrādījās lielāki par oficiālo algu … 🙂

Es viņu uzskatu par labu profesionāli, karjeristi, gudru un pieredzējušu ierēdni ar dzelzs iekšām. Kura nav uz mutes kritusi. Kura lieliski pārzina mūsu birokrātu virtuvi un tos mehānismus, ar kuriem tie ikdienā cenšas apčakarēt valsti. Kura aci nemirkšķinot ir gatava nolikt pie vietas JEBKURU šajā valstī, Šlesi, Lembi un Šķēli ieskaitot. Un ir to jau pierādījusi praksē. Kura nekad nepadosies spiedienam, kurai ir savs viedoklis un, kura šo savu viedokli ir gatava kompetenti paust. Un kura pavisam noteikti, ja būtu Premjers, netēlotu klāt neesošu memmītes dēliņu valdības sēdes laikā, kā to regulāri dara jenotu Plīša Lācis …

Viņa IR laba Valsts Kontroliere, VAR BŪT teicams Premjers un BŪS Lieliska Prezidente. Tieši viņa – „drēbi” lieliski pazīstošā varētu potenciāli kļūt par to Prezidentu, kurš beidzot izķemmē valsts pārvaldi un reformē to. Viņu birokrāti nevarēs aptīt ap pirkstu, kā to regulāri dara ar jenotu nejēgām. Jautājums ir – vai viņa to gribēs, vai pietiks spēka uzupurēties un lielā mērā – upurēt karjeru tautas labā. Jo tas nozīmēs niknu un bezkompromisa cīņu ar visiem attiecīgajiem riskiem. Tajā skaitā – podļankas, piemēram SAB, Knab un pārējo jenotu kontrolēto „specdienestu” izpildījumā. Kā mēs to jau redzējām storijā ar „NATO pielaidi”. Potenciāli Sudraba varētu tiešām būt cilvēks kuram ir KAPACITĀTE un KOMPETENCE, lai beidzot sāktu izvest valsti no šī purva, kurā grimstam jau 20 gadus …. Un tieši tāpēc viņa ir bīstama un pirmām kārtām – visnekompetentākajiem, visneprofesionālākajiem un melīgākajiem – jenotiem …

Un nobeigumā. Žetons viņai par frizūru un jauno imidžu! Tieši izskats laikam gan līdz šim bija galvenais mans „iebildums” pret viņas kandidatūru. Prezidents tomēr PREZENTĒ valsti.
Bet tagad – cepuri nost un visu cieņu !

+5
-10
Atbildēt

2

  austrisv > Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 19.54

  Vai vai, cik cēli, nu gluži kā no pionieru laika grāmatām.
  Smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 21.23

  …kurmīt…”Žetons viņai par frizūru un jauno imidžu!”…
  …runājot zvirbulēna vārdiem – nu, īstenākais mūsu tautas bāleliņš Tu esi!…patīk tiem tās frizūras, oi, patīk!…par frizūrām jau ir balsots – Gorbunovam arī bija dikti smuka…:))

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

ilzep16 21.05.2011. 17.27

to “alias” Jā,2010.gada oktobrī visi saprata,ka ZZS uzmetīs V.Nu tas laiks pienācis.Kaujas laukā krīt ierindnieki,ģenerāļi ^^ 🙂

+6
0
Atbildēt

7

  disassociative > ilzep16 21.05.2011. 17.37

  Vienotība pēc pēdējām vēlēšanām uzmeta visus savus vēlētājus. Cilvēkiem, kas par viņiem balsoja, ir kauns, ka viņi tā darīja. Tad varbūt ir pelnījuši, ka viņus pašus kāds uzmet?

  +3
  -10
  Atbildēt

  0

  ilzep16 > ilzep16 21.05.2011. 17.52

  Pēc kaujas visi ierindnieki domā,ka saņems ģenerāļa uzplečus 😉

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > ilzep16 21.05.2011. 19.05

  …alias…nerunā visu vārdā!…Tev neviens tādas tiesības nav piešķīris…:))

  +12
  0
  Atbildēt

  0

  Roberts Gūtšmits > ilzep16 21.05.2011. 19.17

  >> zanE

  Nu ka, nu ka, varbūt noorganizējam kādu socioloģisko aptauju par šo tēmu ? Faktiņš, ka šobrīd JENOTU valdībai ir viszemākie reitingi „ever”, kādi valdībai jebkad ir bijuši – pa pēc bankas Baltija un Parex uzsprāgsānas, tev neliekas pietiekams arguments ?? Tiešāmmmm ?? … :)))

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  austrisv > ilzep16 21.05.2011. 19.53

  Piekrītu Zanei, jo vaimanāt par it kā visu Vienotības vēlētāju vārdā ir vecs komunistu netikums. Visi nekad nevar būt vienādi- to nu gan vajadzētu atcerēties šiem tirliņu vaimanātājiem.

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > ilzep16 21.05.2011. 21.20

  ..kurmīt,nāc ārā!…raidījums “Dzīvnieku pasaule” sen kā beidzies…nezinu par aptauju veikšanu starp populārākajām dzīvnieku sugām, bet tad, kad būsi atkal virszemē…varbūt pasauli ieraudzīsi citām acīm…:))

  +7
  0
  Atbildēt

  0

  disassociative > ilzep16 21.05.2011. 21.24

  Prasta demagoģija. Ja argumentu nav, nosaucam oponentu par komunistu un uz priekšu. Valdības reitingi šobrīd ir extra zemi, sabiedrības uzticība politiķiem vēl zemāka. Vienotības reitingi strauji krīt. Un, piedodiet par secinājumu – paši vainīgi.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 17.20

>> alias
Jap. Tieši tā. Sudraba NAV jenotu kanditāte. Toties viņa visticamāk varētu būt pa prātam visiem pārējiem. Iepriekšējās vēlēšanās viņu JAU bīdīja saskaņieši, tagad viņa apliecināja, ka tai nav nekas pret zemniekiem … ar šiem abiem politiskajiem spēkiem JAU pietiek, lai Prezidentu ievēlētu. Un FAKTS, ka Šlesis pavisam nesen visai atzinīgi par viņu izteicās pēc ZAUDĒTĀ tiesas procesa arī ir dikti simptomātisks …

Kāpēc ārdās jenoti? Tāpēc, ka Sudrabai personīgi viņi ir dziļi antipātiski. Stāsts, kā savā laikā einītis savā tipiskajā stilā viņu – līdz tam augstu vērtētu speciālisti – izmeta no darba Finanšu ministrijā (pirms tam publiski nolejot ar dubļiem) laikam vēl ir pārāk dzīvs atmiņā. Un vai tikai dombrovskis nebija tas, KURAM to Sudrabas vietu toreiz vajadzēja priekš kāda sava ieliktnīša. Tas, ka pats no finansēm jēdza tikpat cik cūka no baleta, kā zināms, šos ļautiņus nepavisam neuztrauc. Viņi arī visu valsti un tautu ir gatavi rullēt „uz saulaino tāli” kaimiņa sūdu bedres rajonā – ka tik pašam tiek dota iespēja pie ruļļiem pastāvēt un no Siles pastrēbt … 🙂

Sudraba pavisam NOTEIKTI nedos jenotiem ar valsti vēlreiz paspēlēties, ja kļūs par Prezidenti. Tāpēc histērija.

+2
-14
Atbildēt

1

  bebiekste > Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 20.19

  Kurmīt, vai mums būtu jāsaprot, ka Sudrabas kundzes personā varam tikt pie prezidentes, kuras motivācija nokļūt šajā amatā ir vienkāršas atriebības jūtas?
  Varbūt Sudrabai ir arī “antipātijas” pret to tautas daļu, kas nobalsoja par V?

  +14
  0
  Atbildēt

  0

disassociative 21.05.2011. 16.43

Jā, nu Vienotība pamatīgi ārdās komentāros pie šī raksta. Patiesībā jau Vienotības politiskā kultūra nu jau ir pat zem ZSS, PLL un tamlīdzīgu partiju poltiskās kultūras līmeņa. Viens ēnu ekonomikas ministrs Kampars vien ir ko vērts!
Bet Sudraba ir patiesi gudra, inteliģenta sieviete un būtu lieliska valsts prezidente. Taisnība gan, ka tādā gadījumā nez vai Vienotība vēl kādreiz viņas prezidentūras laikā sastādītu valdību. Tāpēc jau arī Vienotība trako, izdzirdot Sudrabas vārdu.

+3
-11
Atbildēt

4

  austrisv > disassociative 21.05.2011. 17.18

  aliass, kā tad tā? Tu aizmirsi pašu galveno Sudrabas pašpasludināto īpašību: godprātība viņas samaitātajā izpratnē, ja jau smagos noziegumos apsūdzētais Lembergs būtu labs premjers.(ceru, ka ne Latvijai)

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  Roberts Gūtšmits > disassociative 21.05.2011. 17.34

  >> Bet

  1. mani vienkārši sajūsmina jenotu komentu GALVENAIS arguments – tas, ka viņa ir atļāvusies pateikt kādu labu vārdu par Lembi. Par to pašu, kurš sēž, starp citu tagad pie viena galda ar ēlerti, ar kuru viņa sveicinās un kopīgi dara darbu … ar to pašu ēlerti, kura GADIEM ir Lembi lamājusi tieši tiem vārdiem, kurus tagad te tu stulbi atkārto ? A savu smadzeņu nav ??
  2. Sudraba starp citu nepateica neko vairāk kā pati ēlerte – ka VAR strādāt ar Lembi kopā. Un, ka kā pašvaldības vadītājs viņš ir viens no labākajiem.

  Tev nešķiet, ka jūs visi esat vienkārši satriecoši liekuļi un divkoši ?

  Kas attiecas uz „pašpasludinātajām” īpašībām, tad „tiesiskie un godīgie” jau esat jūs. Un tieši „pašpasludināti”.
  Ko tad tagad ar pirkstu uz citiem rādi? Pēc visiem tiem meliem, ko jenoti pateikuši un cūcībām, ko sadarījuši, jums jau nu būtu vismazāk tiesību to tagad darīt. Jo tieši pateicoties jums tiesiskums un godīgums šajā zemē jau kļūst par lamu vārdu … :))

  +2
  -10
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 21.05.2011. 17.34

  Es neko neaizmirsu. Es nezinu, kas domāts ar samaitātu godprātību, bet Sudrabu tiešām uzskatu par godprātīgu cilvēku. Godprātīgu, gudru, inteliģentu un ļoti neērtu tiem, kas tēlo godīgu partiju, patiesībā tādi nebūdami.

  +1
  -11
  Atbildēt

  0

  bebiekste > disassociative 21.05.2011. 23.22

  >alias
  “…būtu lieliska valsts prezidente.”

  Tautas vēlēta prezidente ar profesionāļu valdību. Varbūt… Bet tas nevar notikt LR, kamēr nav mainīta valsts iekārta. Taču Sudraba nav aicinājusi to darīt, ne arī pati ir ko darījusi tai virzienā, ja neskaita imidža maiņu. Uz viņas daudzajiem “ja” (mani ievēlētu tauta uc.), man gribas atbildēt: “Žēl, ka Tev nav pelmeņu…”

  +8
  0
  Atbildēt

  0

ilzep16 21.05.2011. 16.38

Liekas,ka PLL,ZZS,SC,VL,TB/LLNK deputāti, par šobrīd vēl nepieteikto kandidāti, balsos, vadoties no kandidātes “valstiskā ieguldījuma” FM,”pareksā” un VK,kā arī aiz pateicības par uzticību kopīgiem ideāliem un atgūto iespēju atkal ilgstoši pielipt pie valsts naudas skapju trauslajām krūtīm ……..:(

+7
-1
Atbildēt

0

anita_brauna 21.05.2011. 15.40

Sudrabas kundze, jūs tikko zaudējāt uzticību to cilvēku acīs, kuriem tā vēl bija.

Neapstāsimies pie Lemberga kunga. Paņemsim par Finanšu ministru Laventa kungu, Ekonomikas ministrs mums varētu būt Kargina kungs, Tieslietu ministre varētu būt Tāleres kundze, Iekšlietu ministrs Vaškeviča kungs. Gan jau vieta atrastos arī Miķelsona kungam. Un uzreiz mēs visi dzīvotu fantastiskā valstī! wiiiiii

Uz neatgriešanos, Sudrabas kundze!

+16
0
Atbildēt

2

  austrisv > anita_brauna 21.05.2011. 17.15

  Manuprāt, mirušās Tāleres vietā par Tieslietu ministru vajadzētu likt Miķelsonu, tad visiem kuķuļņēmējiem būtu katra diena svētku diena1

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  anita_brauna > anita_brauna 21.05.2011. 18.16

  Vai tad mums maz zagļu tieslietu sistēmā? Miķelsonam ar to nozari sakars tikai kopš apcietināšanas.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

bebiekste 21.05.2011. 14.14

Sudraba ir lieliska valsts kontroliere. Cilvēks savā vietā. Bet tas vēl nenozīmē, ka var būt laba prezidente.
Mums latviešiem ir kritiķu vesels bars. Daudzi var redzēt, kas nav tā kā vajag. Bet tikai retajam varbūt ir nojausma, kas ir jādara.
Sudrabas veiksme bija atrasties amatā, kur varēja pilnīgi netraucēti norādīt uz nebūšanām. Taču ne reizes neesmu dzirdējis no viņas kaut vienu jēdzīgu ieteikumu.
Politiķi ne tādi un valdība ne tāda. Sudrabu pašu amatā laikam marsieši ielika. 😀

+11
-3
Atbildēt

0

Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 13.27

Pārlasīju komentus !?? …… :))))))))))) …
… vaīī-īī-iii … sen tā nebiju smējies !
Kāds lielisks agresīvā jenotu babiāta šķērsgriezums sanāca ! Cik lieliska ilustrācija lumpenizētajam lietusargu elektorātam ar izskalotajām smadzenītēm ! U kāda stariecoša disonanse – kā tie paši, kuri vēl pirms brīža Sudrabu slavēja tad, kad viņa raka ārā amatpersonu nesmukumus un cēla uz pjedestāla, kad viņa tiesājās ar Šlesi, tagad viņu nolej ar samazgām un cenšas par varītēm nomelnot !! Pēkšņi viss tas, ko viņa ir darījusi GADIEM, ir zaudējis jebkādu nozīmi, toties vienīgais būtiskais ir tas, ka Sudraba atļāvās dot mājienu, ka šī jenotu valdība realizē pretvalstisku politiku !! Ka Plīša Lācim tie „panākumi” tādi kakaini un „pūkainajam un baltajam” sen jau kā savus nesmukumus izdodas noslēpt tikai pateicoties dubultīgi biksiņās ieliktai pampersu kārtai …
Sudraba NAV tantuka no ielas. Pieļauju, ka viņa ir valstī VISINFORMĒTĀKAIS cilvēks, par to, kā un kas notiek valsts pārvaldē, kur un kādā veidā PATIESĪBĀ tiek tērēta valsts nauda un no SFV paņemtie miljardi … Ja ŠĀDS cilvēks pasaka, ka jenotu valdība ir nelieši, tad viņai ir pamats tā teikt. Tieši tāpēc arī šī histērija, tieši tāpēc šie uzbraucieni viņai, jenotu kontrolē esošo specdienestu kompromatu kaudzes, kontrolē esošo mediju samazgas … kurma gan patīk izdirdēt neglaimojošu patiesību par sevi … :)))

Viņas teiktais par Lembi? Atkal. Sudraba ZINA, ko runā. Un, ja, salīdzinot Lembi ar dombrovski/kamparu viņas izvēle ir par labu pirmajam, tas tikai liecina par to, ka Lembis tiešām kā saimnieks un politiķis ir labāks par šiem abiem kopoā ņemtiem … un to arī jenotu fani nevar viņai piedot …

P.S. Un. Pilnīgi noteikti, ja Sudraba kļūs par Prezidenti, jenotiem vairs nekas nespīd. Pavisam nespīd … :)))

+2
-12
Atbildēt

1

  andris902 > Roberts Gūtšmits 21.05.2011. 16.58

  ….grūti Tev, kurmīt!…bērnu dienu pasaku valstība pārņēmusi Tavu prātu un mīļākā dzīvnieka – jenota tēls Tev visu mūžu seko pa pēdām…smuks dzīvnieciņš – tāpēc Tava mīlestība saprotama!…tikai žēl, ka Tev šīs divas pasaules – dzīvnieku pasaule un cilvēku pasaule tā sajaukušās…arī pieauguši cilvēki mēdz saglabāt bērna prātu…bet tas izsauc līdzcietību…
  …pasveicini savus bērnu dienu draugus un – turpini mīlēt!…:))

  +11
  0
  Atbildēt

  0

raimonds_bossltd 21.05.2011. 11.46

Kamēr Latvija grimst aizvien dziļāk krievu fašisma purvā, Gruzija spērusi vēl vienu lielu soli mūsu mīļās planētas atkrievošanas virzienā:
http://www.newsru.com/world/21may2011/grt.html

+3
-1
Atbildēt

0

Sandra 21.05.2011. 10.56

Lai nu neviens neņem ļaunā, bet man Sudrabas kundze ir mūsu Mata Hari, pie kam liekulīga, viltīga un divkosīga. Žēl to korumpēto vai arī stulbo žurnālistu, kas jūsmo par viņu un Lembergu. Visa šo personu darbošanās valstij nav devusi ne kripatas labuma.’To, ka žurnalisti var kādu noēst līdz saknei, piedzīvojām ar Repši.Tagad grib izcelt tukšās mucas un valsts izzadzējus.

+12
-1
Atbildēt

0

austrisv 21.05.2011. 10.46

Ino!
Kas ir Grantiņš?
Drīzāk grostiņu, lai viss savējo rokās.

+1
-1
Atbildēt

2

  raimonds_bossltd > austrisv 21.05.2011. 11.15

  to Bet
  Gan komjaunietis, eironīdējs Grostiņš, gan slepkava Grantiņš, ir sociāli tuvie.

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  dro > austrisv 21.05.2011. 19.30

  Bet. Ceraukstes pagasta iedzīvotājs Ivars Grantiņš, kurš apcietināts aizdomās par savas 11 gadus vecās meitas Dainas noslepkavošanu, atzinies arī meitenes mātes Ingas Lomakinas un pazudušās jaunietes Janas Ribinskas slepkavībās. Abu sieviešu līķi, kas tika sadalīti vairākos gabalos, tika atrasti vakar dažādās vietās Bauskas rajonā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

dro 21.05.2011. 07.36

Galvenā valsts īpašuma “sargātāja” piedāvā MP amata vienam no lielākajiem /ne auguma ziņā/ valsts īpašuma izlaupītājam un tas saskaņā ar viņas sirdsapziņu!:))
Ko Sudraba redz Iekšlietu ministra amatā, varbūt Grantiņu?:))

+19
0
Atbildēt

0

oskaar 21.05.2011. 01.09

Cik saprotu tad Sudrabas kundzei ir pilnīgi vienalga, kāda starptautiskā reputācija ir Lembergam; ir vai nav iņš piekabatojis miljonus Latvijas nodokļu maksātāju naudas- ka tikai labs menedžeris?
Es itin labi varu saprast kaut kādus “parastos” ļaudis, kuri neinteresējas par Lemberga naudām, bet tikai redz “smuki sakopto” Ventspili- un tādēļ vēlētos viņu redzēt MP krēslā (nu- es pats arī sevi nebūt nepieskaitu pie “neparastiem”, tikai par Lembegu balsot kaut kā negribētu).
Bet ko sabiedrībai nākotnē sološu spētu piedāvāt Lembergs, teiksim, MP krēslā? Cik noprotu, tad līdz šim viņš ir spējis tikai sekmīgi uzsēsties kādai naudas plūsmai, no kuras “nosūcis” savās kabatās itin lielu daļu. Vai tāds būtu uzskatāms par “efektīvu menedžeri”?
Un izskatās, ka tās naudas plūsmas, uz kurām Lembergs sākumā uzsēdās, tagad jau ir apsīkušas, laikam pat viņa paša negausības rezultātā.
Vai kādam ir kaut kādas šaubas par Lemberga diktatorisko vadības stilu?… To taču, šķiet, par labu un pareizu esam atzīst arī viņš pats. Nu re- un tādu par labu esam atbalsta Sudrabas kundze. Manuprāt, nožēlojami.

+16
0
Atbildēt

1

  Signija Aizpuriete > oskaar 21.05.2011. 10.59

  —–
  Solīt? ‘Kā var nesolīt’!?-šis leģendārais teiciens jau var palīdzēt apjēgt ‘Lemberga fenomenu’ un Sudrabas izteikumus.Ja politiķis netika sola, bet arī spēj ko reālu izpildīt, tad var iegūt stabilu pamatu zem kājām (pilsoņu/vēlētāju atbalstu). Ja ir tikai tukši solījumi un/vai negatīvs rezultāts, tad nu ‘lido’ politiķis….
  ‘Nasing spešal’, jeb vienkāršas likumsakarības (objektīvi likumi).

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

jeers 21.05.2011. 00.48

Tikai vienu nesaprotu. Ja Sudrabu ievēlēs, vai Nacionālās drošības padomes sēdes turpmāk notiks bez prezidenta? Tas tiešām būtu interesants precedents. Varbūt tad parādīsies kāds cits drošības forums, kur tiks apspriesti prezidentes intīmās dzīves tie sīkumi, kas var apdraudēt valsts drošību. Šobrīd jau šie sīkumi kādu laiku nonākuši ir uz ielas un visās nozīmīgākās sabiedriskās organizācijās. No otras puses jaunkundzes sponsori nebūtu pret ja Latvijā nebūtu neviena drošības foruma, kurā varētu apspriest NATO informāciju. Ja godīgi – man kā šīs valsts pilsonim ir pazemojoši, ka šī dāmīte vispār tiktāl nonāk. Protams arī esošais nav nekāds labais prezidents, tās aploksnes jau nekur nepaliks. Tomēr ja izvēle ir starp aplokšņu dakteri vai neskaidru lojalitāti, izvēlētos pirmo.

+20
0
Atbildēt

0

lebronj2356 20.05.2011. 23.34

Būšu rupjš – figu tev un visiem pārējiem pakalpiņiem(lai arī kam tie pakalpotu) arī !

+6
0
Atbildēt

0

bebiekste 20.05.2011. 23.31

Ir gan Sudrabai ar Lembergu kaut kas kopīgs – abi ir mūžīgie kandidāti.

+8
0
Atbildēt

0

Ilziiiic 20.05.2011. 22.18

vēl tikai tā nodomāju par Sudrabas deklarēto ētikas un morāles vadlīniju valsts pārvaldē….
interesanti būtu uzzināt – kā vārdā tas viss? slava, nauda, amats, kādas bailes vai vienkārši morāla maucība…..?

nekad neticiet cilvēkiem ar šaurām un šaudīgām acīm, ja tā nav rases iezīme……

+14
-2
Atbildēt

3

  austrisv > Ilziiiic 20.05.2011. 22.37

  Patiesi par acīm Sudrabai tās līdzīgas Emsim. Abiem vājprātīgs skatiens skatiens kā kobrai.

  +12
  -4
  Atbildēt

  0

  Irena Cirule > Ilziiiic 20.05.2011. 22.56

  Kur jūs bildē šauras acis redzat?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  austrisv > Ilziiiic 21.05.2011. 10.44

  Kur teicu, ka acis ir šauras. acis drīzāk ir stindzinošas, ja upuris ir noskatīts!

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

aguslens 20.05.2011. 21.23

Tagad skaidrs, kāpēc VK ir skaļi paziņojumi un nekādi reāli rezultāti. Bet anekdote gan iznākusi labā … gandrīz vai sit pušu hūtes ilgas pēc karu laupījumiem.

+19
0
Atbildēt

9

  Signija Aizpuriete > aguslens 20.05.2011. 22.08

  —–
  Rezultāti nav tiem, kas jau trešo gadu izskata Lemberga lietu.
  Par rezultātu labāk spriest pēc plānotā/sasniegtā – Valsts Kontrolei jau nav Staļinlaika troiku pilnvaras (atklāt,izskatīt un lemt),tai savi uzdevumi,sava vieta sistēmā (post-padomju):
  Misija – sekmēt…..; Vīzija – palīdzēt….; Uzdevumi-….’
  http://www.lrvk.gov.lv/index.php?id=567

  +3
  -4
  Atbildēt

  0

  andris902 > aguslens 20.05.2011. 22.44

  …edge_indran…

  …”Misija – sekmēt…..; Vīzija – palīdzēt…”….kā tas izpaužas?…notikušu faktu konstatācijā?…vai vari paskaidrot, ko dara VK Sudrabas personā valdības un MK sēdēs?…sēž un knibina nagus?…kādi ir VK priekšlikumi apspriežamo jautājumu kontekstā?…esi dzirdējis, kurus priekšlikumus nelietīgie valdības pārstāvji noraidījuši?…Parexa pārņemšanas sēdē klusām izslīdēja pa durvīm, jo grūti bija sēdēt uz diviem beņķiem?…risku novēršana?…kur tad ir VK milzīgais ieguldījums?…

  +13
  0
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > aguslens 20.05.2011. 23.35

  ——
  Ejiet ciemos,rakstiet iesniegumu un/vai kometārus internetā – izbaudiet demokrātijas labumus (vārda brīvība) visā pilnībā!

  Amatpersonu pieņemšanas laiki
  Valsts kontroliere Inguna Sudraba,
  Pirmā revīzijas departamenta direktore Ieva Braunfelde,
  Otrā revīzijas departamenta direktore Dace Nulle
  ……
  apmeklētājus pieņem katru pirmdienu no plkst. 15:00 līdz 17:00.
  Lūdzam apmeklējumu pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 67017500
  http://www.lrvk.gov.lv/index.php?id=2214

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

  andris902 > aguslens 21.05.2011. 00.30

  …edge_indran…te, nu bij’!!!…arī no tā paša kantora?…:))
  …es uzstādīju vienkāršus jautājumus…bet Tu man pieņemšanas laikus!…
  skaļi paziņojumi tikai popularitātes celšanai…bet vīzijas un misijas – katram individuāli???…:))

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > aguslens 21.05.2011. 10.48

  —–
  Es vienkārši atbildu – piedāvājot baudīt reālās demokrātijas labumus, lai apjēgtu cēloņus (sistēmu), nevis apspriestu sekas (personālijas).
  Neviens cilvēks un neviena sistēma nebūs ideāla, tā kā – pasmaidiet!
  http://www.youtube.com/watch?v=SyNfNLpd0v0&feature=related

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > aguslens 21.05.2011. 14.47

  Nav, nav no tās pašas iestādes, bet ar Sudrabtanti atbalstošo vēstniecību gan saistība jūtama. Gan dzimstības regulējumā, gan Putina TF reklamējot, jūtama norāde uz austrumkaimiņvalsti, kā uz īstenas demokrātijas un atdarināšanas vērtu priekšzīmi.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  andris902 > aguslens 21.05.2011. 20.14

  …edge_indran…oi, oi, oi!…kā Tu iedomājies sistēmu bez personālijām?…tā ir cieši saistīta!…un sudrabtante tajā ir iekšā līdz matu galiem!…kāpēc nav kaismīgās reakcijas pirms iestājušās sekas?…klusējot noskatīties, lai tiktu pieņemti, viņasprāt, aplami lēmumi – tas jau ir noziedzīgi!…bet varbūt apzināti? – lai darbiņš neaptrūktos, lai būtu par ko atskaitīties, iesniegt pārskatus, kritizēt, kratīt ar pirkstu…tie taču esot viņas galvenie uzdevumi…bet kā tad paliek ar risku novēršanu?…ar misiju?…ar vīziju?…galvenais – skaisti izskatīties? cīnīties ar “tautas ienaidniekiem” un uzdoties par tautas godaprātu un sirdsapziņu?…

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > aguslens 22.05.2011. 09.39

  —-
  Lūgums pārlasīt komentārus uzmanīgāk:”Neviens cilvēks un neviena sistēma nebūs ideāla, tā kā – pasmaidiet!”.
  Es personīgi vēlreiz un vēlreiz noskatījos Rīgā dzimušā aktiera A.Raikina humora pilnā TV uzveduma ‘Cilvēki un manekeni’ fragmentu ‘Sūkņi’. Padomju sistēmas ”kampēju brālība” (Valsts Kontrole kā institūcija no 1940.-1991.g. nedarbojās)nebij’ tik varena kā šodien,toties kalpoja par neizsīkstošu anekdošu radīšanas avotu dzīvesprieka uzturēšanai.
  Šodien Latvijā mēs visi esam savām rokām un galvām izveidotajā ne-ideālajā sistēmā (post-padomju),taču pat tādā pastāv izvēles brīvība: būt par cilvēku-personību vai cilvēku-manekenu.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > aguslens 22.05.2011. 14.08

  …edge_indran…atgriezīsimies pie ne/uzmanīgi rakstītu komentāru apspriešanas?…:))

  edge_indran —–
  “Es vienkārši atbildu – piedāvājot baudīt reālās demokrātijas labumus, lai apjēgtu cēloņus (sistēmu), nevis apspriestu sekas (personālijas).” ….???
  21.may 10:48

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Aivars Krauklis 20.05.2011. 21.20

“…redzu daudz kopīga…” – tiešām kopkameru?! Nekas neiznāks, likums neļauj.

+15
0
Atbildēt

0

reksa 20.05.2011. 20.44

Vai tiešām Sudrabai “nav iebildumu, ja Ventspils mērs Aivars Lembergs ieņemtu ministru prezidenta amatu”?

Vai tā ir narkōtiku iedarbība vai arī ārsti ir izrakstījuši nepareizas zāles?

+37
0
Atbildēt

0

Līga Lētiņa 20.05.2011. 20.41

drosmīga. reti kurš to varētu atļauties. noņemu cepuri. bet Sudrabai nespīd. tagadējajiem deputātiem – lupatām un plānā galdiņa urbējiem vajadzīgs pēc sava ģīmja un līdzības. zatlers ir atbistoša kandidatūra.

+3
-11
Atbildēt

16

  disassociative > Līga Lētiņa 20.05.2011. 20.59

  Precīzi.

  +2
  -10
  Atbildēt

  0

  andris902 > Līga Lētiņa 20.05.2011. 21.17

  …ko Jūs, puiši!…visi, kas izgājuši Parex skolu – ir savējie!…sudrabtante tak tur pat teicamnieku kārtā bija ieskaitīta…:))

  +20
  0
  Atbildēt

  0

  Signija Aizpuriete > Līga Lētiņa 20.05.2011. 21.58

  —-
  Kāda skola – drīzāk ”kampēju brālība” (sk.pietiek.com par Bērziņu).
  Starp citu,esot tāds atbilstības/adekvātības likums:’Cilvēki, kas kļūst par varas nesējiem, par vadītājiem iestādēs – ir adekvāti/atbilstoši situācijai.
  Ja vēlaties,lai ģeniāls cilvēks vadītu valsti (kļūtu par prezidentu), pašai sociālajai sistēmai jābūt izveidotai tā, lai ģēnijs var darboties/izpausties’ (A.Zinovjevs ‘Postpadomju sistēma’/Лекция Александра Зиновьева Постсоветизм).

  +7
  -3
  Atbildēt

  0

  austrisv > Līga Lētiņa 20.05.2011. 22.34

  Meli ir tie, ka Sudraba TV3 “nekā personīga” paziņoja, ka ar Stepašinu tikusies tikai vienu reizi Jaunajā vilnī. Tie ir meli, ja neskaita to, ka sižētā tika arī parādīts, kā Sudraba no Rīgas lidostas tērpusies kažokā kārtējo reizi sagaida Stepašinu, kurš parādās liostas durvīs. jautājums vienīgi, vai Sudraba uz Jauno vilni jūlijā devās kažokā????

  +18
  0
  Atbildēt

  0

  garausiitis > Līga Lētiņa 21.05.2011. 00.06

  Bet – Sudrabtante tak ar uz Sočiem atpūsties ar labāk brauc , nekā uz Turciju vai Spāniju .

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > Līga Lētiņa 21.05.2011. 08.53

  Bet, Jums neapnīk tik nekaunīgi fantazēt?… Noskatieties, lūdzu, vēlreiz Nekā Personīga sižetu: http://www.tv3play.lv/play/247079/ par „signāliem ko devuši Latvijas specdienesti”. Nevienā teikumā Sudraba neko tādu, kā jūs šeit apgalvojiet nav paziņojusi! Kurš tad te tagad melo?! Variet nocitēt precīzi teikumu, kur Sudraba ko tādu būtu teikusi? Uz priekšu, lūdzu..

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  garausiitis > Līga Lētiņa 21.05.2011. 09.35

  Bet – nu vispār Sudraba nav uzsvērusi,ka ar Stepašinu tikusies tikai vienu reizi, bet interesanta gan ir viņas versija , ko NP viņa stāsta par attiecībām ar Stepašinu ( uzsverot,ka tās ir tikai tīri profesionālas ) , kaut gan 2009. gadā Sudraba ,so lietu komentēja sekojoši – ” Savukārt valsts kontroliere I.Sudraba Neatkarīgajai norādījusi vien, ka viņa uz šo pasākumu devusies pēc laba drauga ielūguma, kurš atlidojis uz vienu dienu.” Te ar iespējamā putrošanās ( mazi meliņi ) saistībā kurš tad viņu īsti ielūdzis uz JV – vēstniecība kā minēts NP vai labais draugs, kas ieradies uz vienu dienu.

  +10
  0
  Atbildēt

  0

  austrisv > Līga Lētiņa 21.05.2011. 10.24

  Jā, tev pilnīga taisnība, jo viņa esot bijusi arī atpūsties pie Baikāla ezera kopā ar savu čekas draudziņu. Viņa esot kā apmāta no ši čekista.

  +5
  -3
  Atbildēt

  0

  austrisv > Līga Lētiņa 21.05.2011. 10.39

  Sižetā, taču Sudraba runā tikai, ka tikusies ar Stepašku par godu R. Paulam.
  Pārējais, viņai tāpat kā Lembim, ir politisks pasūtījums. Viņa sevi pasludina par godprātības iemiesojumu, lai gan tikusies paslepen ar savu Stepašinu. kauns par meliem, tad vismaz būtu uzrakstījusi uz papīra, ko katru reizi saka.
  Kas attiecas uz mani, tad es sevi nepasludinu par godprātības un patiesības sludinātāju un netiekos ar mūsu valstij naidīgām valsts amatpersonām.
  Sudraba ir sataisījusies uz prezidenta amatu, bet ja viņa dabus šo saeimas balsojumu, kas nav izslēgts otrajā kārtā, tad tāpat viņa izgāzīsies ne tikai Latvijas mērogā kopā ar savu guru lembi, bet visu patiešām demokrātisko valstu priekšā. Un to viņai no tīras sirds novēlu, jo nav viņa ne godprātīga, kā sevi pašpasludinājusi. Lai to saka citi, bet ne pati, jo tas jau ir skaidri redzams, ka krēsls viņai ir no kremļa pasūtīts. To jau apliecina kaut vai TV3 sižēts, kur pat Urbis daudznozīmīgi smaida, jo teikt neko nevar!

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > Līga Lētiņa 21.05.2011. 10.41

  „Stepašins Zatleru pasveicina no Medvedeva”
  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/226332-stepasins_zatleru_pasveicina_no_medvedeva

  LETA 2008. g. 22. decembrī „…šodien Zatlers tikās ar Stepašinu un Latvijas valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu, lai pārrunātu Valsts kontroles un Krievijas Revīzijas palātas gada laikā paveiktā kopīgā darba rezultātus.”
  +++

  Bet. Tātad, katram gadījumam atkārtošu savu jautājumu. Kad un kur Sudraba ir melojusi, kā jūs to pirmīt apgalvojāt, ka tikusies ar Stepašinu tikai vienu reizi?

  Savu bābisko skaudību(?) un sakāpinātās emocijas par jaunām frizūrām, „draudzības trijstūriem” ar stepašiniem, vešņakoviem, primakoviem vai šarikoviem paturiet pie sevis. Lūdzu, miniet tikai konkrētus faktus un citātus. Jūs klaji apvainojiet populāru un sabiedrībā cienītu cilvēku melos. Variet atbildēt? Vai arī, turpiniet vien vaukšķēt neadekvātā un šmurgulīgā domubiedra ombros stilā..

  P.S.
  Par čekistiem runājot.. atceraties taču, kurš pie rociņas izveda Vairu Vīķi visas Latvijas priekšā [TV studijā] un kādu mācību iestādi Maskavā (tolaik, latvieša, Arvīda Janoviča Pelšes vārdā nosauktā ielā) šis politiķis savulaik ir absolvējis. Simboliski, vai ne?

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > Līga Lētiņa 21.05.2011. 11.05

  to klusais
  Sočos mierīgā gaisotnē iespējams tikties ar saviem kuratoriem un nebaidoties no CIP, MI6 un, HVZ vēl kā, apspriest Latvijas likvidēšanas plānus. Sočos nav jāuztraucās par tautiešu, skauģu un nelabvēļu, pievērsto uzmanību.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Līga Lētiņa 21.05.2011. 17.13

  > kuzmičam
  Ne es par šo tēmu uzsāku, bet ja jau tev šķiet, ka “”bābiska skaudība” ir spēcīgs dzinulis, varu tev piekrist.
  :))
  It sevišķi – attiecībā uz apspriežamo personu, pret kuru nejūtu nekādu cieņu, atvaino.
  :))
  Cik briesmīgi netaisns ir bijis liktenis pret Sudrabas kundzi, kam nepalaimējās piedzimt ar tādu ārieni Latvijā, kas pārpilna ar skaistām sievietēm. Tā arī palikusi – nepieprasīta, “”bābiski skaudīga” un viegli manipulējama. Tas bēdīgi.

  +10
  -1
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > Līga Lētiņa 21.05.2011. 23.00

  Betijai

  Es lielisku jūtu jūsu ironiju.. Bet tomēr, progress ir acīmredzams (kaut vai sudrabtantes vietā Sudrabas kundze) un galvenais – šoreiz nav naida. Pat līdzjūtība un iecietība, kā izrādās jums nav sveša (pat, ja mazliet uzspēlēta, bet ziniet taču ko spēlēt).

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Līga Lētiņa 21.05.2011. 23.46

  Tas gan neatbilst interneta komentāru etiķetei, bet, ja jums tīk, varu “uz jūs”. Tas gan nemazinās manu attieksmi pret apskatāmo personāžu un viņas slavas dziesmām smagos noziegumos apsūdzētājam.
  Kas attiecas uz viņas ārieni un imidžu, tad tur var līdzēt tikai ķirurga nazis. Ko darīt ar ierastām neglītām grimasēm – patiešām nezinu.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > Līga Lētiņa 22.05.2011. 00.32

  Betij

  Par jūsu joku „neatbilst interneta komentāru etiķetei” (kur apguvāt?) uzklikšķināju plusiņu.

  Komentējot neskaitāmās zobgalības pat nomainīto frizūru.. nu un tad? Cilvēks (sieviete) ir pacenties (nu beidzot) un parūpējies par sevi un savu ārējo izskatu. Bet sanāca taču! Tas ir tikai normāli, pareizi un labi, cilvēcīgi un saprotami. Kas gan te būtu nosodāms?

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > Līga Lētiņa 22.05.2011. 00.54

  Varu jums, kā sieviete, apgalvot, ka cilvēks jau sen cenšas un tērpi nemaz tik traģiski bezgaumīgi nav. Kas attiecas uz ārieni – to labot grūti arī pie pieklājīga budžeta. To tēmu aizsākāt jūs par “sievišķīgu skaudību”. Pēc manām domām – tā nu reiz ir lieta, par ko kundzi nevar apskaust, var pažēlot.
  Manas pretenzijas pret personāžu ir izklāstītas augstāk un arī daudzkārt pirms tam un nekāda sakara ar viņas ārieni tām nav.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

Janka, Janic 20.05.2011. 20.29

Sudrabas jaunkundze ir biku sagaajusi kreijaa , bet to var saprast , ieteicu apmekleet psihologu , jaunkundzeem tajaa vecumaa ir jaabuut ļoti uzmaniigaam uz izteiktiem komplimentiem , nevajag jau uzreiz jozt uz matu salonu…

+17
-2
Atbildēt

0

disassociative 20.05.2011. 20.19

Nu, Sudraba savu reputāciju ir sagrāvusi tikai Vienotības fanu uztverē. Citās auditorijās tikai cēlusi. Un Vienotības fanu šobrīd ir kādi varbūt 10 procenti, iespējams, ka pēc Vienotības vienotajiem gājieniem pat krietni mazāk. Padomājiet par to, ir vērts.

+3
-27
Atbildēt

16

  Signija Aizpuriete > disassociative 20.05.2011. 20.26

  —–
  Lai tev vismaz viens kārtīgs sponsors būtu Briselē un Vašingtonā, tad par kādu ”fanu” procentu Latvijā nebūs jāsatraucās!

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 20.05.2011. 20.29

  Bet varbūt Vienotībai ir laiks beidzot atvērt acis un reāli pārdomāt, kāpēc atbalsts tik ļoti sarucis. Varbūt vienkārši savas rindas jāpatīra? Varbūt vairāk ar cilvēkiem jārunā? Tā teikt, jānolaižas līdz sabiedrības uzrunāšanai? 90% vēlētāju acīs Sudrabas autoritāte un atbalsts viņai ir tikai auguši.

  +3
  -16
  Atbildēt

  0

  andris902 > disassociative 20.05.2011. 20.31

  …alias…Tu lasi tikai savus komentārus?…:))

  +13
  -1
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 20.05.2011. 20.33

  Nē, es regulāri lasu visus komentārus pie mani interesējošiem rakstiem un mani patiesi pārsteidz Vienotības fanu aklums. Tā vietā, lai paskatītos uz lietām reāli, ir emocijas, apgalvojumi. Kā sektantiem.

  +1
  -12
  Atbildēt

  0

  andris902 > disassociative 20.05.2011. 20.36

  …alias…dienas.lv komentētāju auditorija Tev izrādījās par zemu lidojumam?…tad jau tomēr – būsi divreiz pārlasījis tikai savus komentārus…:))

  +11
  -2
  Atbildēt

  0

  Ilziiiic > disassociative 20.05.2011. 20.37


  nekad neesmu balsojis par JL vai Vienotību, taču redzot “zagļa likumā” piekritēju rosības, pārņem izmisums. nezinu, ko darīt, izjust dziļu kaunu vai naidu par piederību tautai, kura savā pārsvarā līdera vietā vēlas cilvēku par kura kriminālo pagātni pat neviens nešaubās.
  ja sašustam par netaisnību, taču vēlamies pašus negodīgākos, tad kādēļ sašustam?

  +27
  0
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > disassociative 20.05.2011. 20.53

  ..90% vēlētāju acīs Sudrabas autoritāte un atbalsts viņai ir ..
  _____________________________

  90%centīgā aizrautība ar Poķomkina sādžām?Seļavi.

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  tetrapack > disassociative 20.05.2011. 20.54

  “kādi varbūt 10 procenti”
  “90% vēlētāju acīs Sudrabas autoritāte un atbalsts viņai ir tikai auguši”

  Interesanta ķēdīte, no sākuma parādās “kādi varbūt 10 procenti” vai “pat krietni mazāk”, kas vēl ir “Vienotības fani”, pēc tam jau automātiski kā fakts izriet secinājums, ka visi, kas par Vienotību nefano, savukārt fano par Sudrabu, un, re, Sudraba jau tikusi pie 90% vēlētāju atbalsta. No pakaļas izvilkta statistika padara tavu viedokli divtik spēcīgu!

  +24
  0
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 20.05.2011. 20.58

  Es gan reiz balsoju par Jauno Laiku. Godīgi cerēju, ka patiesi mainīsies politiskā kultūra Latvijā. Lika pagaidīt! Galvenais bija tikt pie varas un tad jau arī viss pārējais nāk līdzi. Ieskaitot zirnekļu cīņas ambīciju apmierināšanai.
  Starp citu, ja šobrīd būtu Saeimas vēlēšanas, pārliecinoši latviešu auditorijā uzvarētu ZZS un krievu auditorijā SC. Sudrabu atbalsta abi – gan ZZS, gan SC. Un viņu elektorāts arī.

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  andris902 > disassociative 20.05.2011. 21.34

  …alias…kādi 90%???…pārmaiņas pēc varētu palasīt arī citus datus, ne tikai savus rakstāmgabalus:

  …SKDS aprīļa aptauja rāda, ka no aptaujātajiem pilsoņiem par piemērotāko Valsts prezidenta amatam 34,6% norādījuši Valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu…
  …Vērtējot pēc aptaujāto elektorālās izvēles, aprīlī Sudrabu iepretim Zatleram izvēlējušies pilsoņi, kuri vēlēšanās balsotu par SC (43,4% pret 21,9%) un par ZZS (37,5% pret 31,7%)….
  …Salīdzinot SKDS aprīļa un februāra pētījumu datus, redzams, ka no 11,8% uz 21,8% pieaudzis to pilsoņu skaits, kuri uzskata, ka ne Zatlers, ne Sudraba nav iespējamie piemērotākie kandidāti Valsts prezidenta amatam.

  …un pagaidīsim aptauju rezultātus pēc šodienas sudrabtantes atklāsmēm…:))

  …un vēl kāda sīka nianse – mēģini atcerēties, cik no balstiesīgajiem balsoja par ZZS un SC un izrēķini, cik liels ir pilsoņu atbalsts sudrabtantei…:))

  +11
  0
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 20.05.2011. 21.46

  Bija nevis ir. Ja vēlēšanas būtu rīt, būtu pavisam cits salikums. Diemžēl būtu. ZZS + SC, diemžēl, būtu ļoti, ļoti pārliecinošs vairākums.

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  piziks > disassociative 20.05.2011. 22.50

  Alias, ko Vienotība var cilvēkiem pateikt, kā uzrunāt?

  0
  -8
  Atbildēt

  0

  anita_meistere > disassociative 21.05.2011. 10.51

  zēl, ka cilvēki…ka cilvēku, kas prokreivisks, uzreiz mets SC rindās, bet visus tos, kas negrib krievu ienāksānu politika – vienotībā. mums tā visa valsts sadalīta. ir SC un V projekti…vini būvē ceļu uz eiropu, otri uz krevi čuhņu…vieni iet 18. pie piminekļa..otri 9. martā svin izvarotāju un okupantu svētkus. utt utt utt.
  vai es gribu kartējā krieva (kas Sudraba viennozīmīgi ir)nonaksānu mūsu valsts Latvijas prezidenta? nē…un ši īemesla dēl mani nevajag mest ne pie V ne pie VL atbalstitāju pulciņa

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > disassociative 21.05.2011. 13.31

  Neticu, ka 90% fano par Dombrovsku un Bukanu Potjomkina sādžu Vējziedi. Varbūt kāds var argumentēti pierādīt, ka fano? 🙂

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > disassociative 21.05.2011. 15.57

  …slims esi?…kāds šai tēmai sakars ar Vējziediem?…

  0
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > disassociative 21.05.2011. 18.02

  Stipri tiešs sakars, iespējams: praktiskie darbi, rezultāti — spēju un talantu apliecinājums. Lembergam Ventspils — gan uzceltā, gan neuzceltā/aizblēdītā un nokļūdotā daļa. Šķēlem = Ulbroka, no kuras šis aizmuka, ne beņķīti publisku par savu naudu neatstājis un īrēti Mākoņi, kur paslēpties. VD kā “ekonomistam” un finansistam Vējziedi: čaumalas, kur sagrūsta i sava nauda, i ģimenes daļas kredīti… 🙂

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Mārtiņš Ozoliņš 20.05.2011. 19.39

Likās pro-krieviska, tomēr principā saprātīga! Labu darbu dara, ir akna Šlesi iesūdzēt par goda aizskaršanu – jauki. Bet šitas – sagraut savu gadiem ilgi veidoto reputāciju – vai arī es kautko putruoju

+36
-3
Atbildēt

3

  oskaar > Mārtiņš Ozoliņš 21.05.2011. 03.20

  Vai tad Sudraba grauj savu reputāciju? Tikai pievienojas tam kasviņuzina kādas aptaujas vairākuma baram, kuri vēlētos redzēt Lembergu pie galvenajiem Latvijas vadības kloķiem. Ja tās aptaujas rezultāti tik tiešām atspoguļo lielākās Latvijas vēlētāju daļas viedokli- tad viņa, no politiskā skatupunkta viedokļa raugoties, visu dara pareizi.
  Varbūt tikai mūsu- te salasījušos dažu ideālistu- viedoklis ir tāds, ka viņa grauj savu reputāciju? Un šis mūsu viedoklis Latvijā šobrīd nenosaka neko.

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

  anita_meistere > Mārtiņš Ozoliņš 21.05.2011. 10.47

  kādu reputāciju??? daudz muldētājas, nekā nedarītājas reputāciju???? nosauc kaut vienu pēdējos gadu Sudrabas sasniegumu. konkrēti. nenosauksi….jo tādu nav. VK ir pilnīgi nulles autoritāte, katrs pagastvecis var ši iestādi nosaukt par nekompetentu un pasūtīt 3 majas tālāk..jo zin, ka reālas darbības nesekos.

  pie tāda visparēja bardaka valstī, runāt par Valsts Kontroles labo slavu un reputāciju???? tu ko pīpē???

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  celt gaismā, ka izšķiesti miljoni – tā jau gluži reāla darbība. Mums jau te ekskluzīvi, ka vismaz cenšas savu darbu darīt. Ka tālāk nestrādā citas institūcijas – kur tur viņas vaina? Popularitāti publikā – kas diezgan liela – jau viņa tieši tā ir ieguvusi – “godīga, nebaidās celt gaismā ietekmīgo noziegumus” 🙂

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Ilziiiic 20.05.2011. 19.36

ak, nu tad beidzot!
citādi jau domāju, cik tad ilgi nespēs izvēlēties, “kurās kamanās nu lekt”.
tik klaja vēlme bijusi iet uz visu banku un nepazaudēt nevainadziņu par ātru, atsakoties no iepriekšējiem piedāvājumiem (slinkums meklēt citātus ar atteikumu argumentāciju), ka tagad nākas ēst mazā pundura mēslus un no tiem ziepju burbuļus pūst. nu tādu grotesku no šīs personas gaidīju, bet ne tik primitīvā formā.

laikam jau pasacījumam taisnība būs – klusēšana zelts, runāšana Sudrabs!
Ar labu nakti, Sudrabas jaunkundz, neviens Tevi…. negrib

+26
0
Atbildēt

1

simpsons 20.05.2011. 19.35

Nu jau tā gribas būt uzmanības centrā, ka runā muļķības. Žēl, agrāk bija normāls cilvēks.

+9
-2
Atbildēt

2

  ilmisimo > simpsons 20.05.2011. 20.48

  ..agrāk bija normāls cilvēks.
  ________________________________
  kad tas bija?

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > simpsons 20.05.2011. 23.18

  Normālam cilvēkam Lembergs kā piemērs būt nevar.
  Ne no šā, ne no tā sāk murgot tikai pie akūtām psihozēm, tā ka tā viņai nav konstatēta, tad agrāk vienkārši neradās izdevība nodemonstrēt savu stulbumu un “augstos” ētikas standartus.

  +18
  -1
  Atbildēt

  0

andris902 20.05.2011. 19.18

…melīga, varaskāra un kā izrādās – arī aprobežota persona…vai pēc šādiem izteikumiem vēl kādam palikusi cerība uz objektīvismu viņas darbībā?…lai nesarunātu rupjības, palikšu pie – apvītusī narcise!…

+45
-5
Atbildēt

32

  piziks > andris902 20.05.2011. 19.50

  ZanE… :)Melīga? He-he…, ko ta Sudraba samelojusi?

  +5
  -13
  Atbildēt

  0

  disassociative > andris902 20.05.2011. 20.10

  Man ar tāds pats jautājums – ko ta Sudraba ir samelojusi?

  +4
  -12
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 20.05.2011. 20.28

  …paseko cītīgāk sudrabtantes pēdējā laika izpausmēm!…cilvēks, kurš apsvēris katru savu soli, lai nesagrautu savu imidžu – atsakoties no premjerministra amata ieņemšanas, jo apzinājās, ka būs jāpieņem nepopulāri lēmumi un tā var zaudēt Baltās Mātes tēlu…tagad katru dienu piedāvājās kā prieka meita, maina savu tēlu un vairs nebaidās riskēt, taču nepārtraukti atgādina, ka neviens viņu nav uzrunājis…šodien atļaujās izteikumus, kādi normāli domājošam cilvēkam liek šausmās saķert galvu…
  …Tu gribi teikt, ka šāda rīcība ir adekvāta, ja viņa savas kandidatūras atbalstam jau nebūtu saņēmusi konkrētu partiju atbalstu?…nav šī narcise patiesa!…tikpat melīga, kā viņas allaž kritizētie…

  +29
  -2
  Atbildēt

  0

  disassociative > andris902 20.05.2011. 20.32

  Emocijas, emocijas, emocijas…. A kur fakti? Ja kāds saka, ka otrs melo, ir jābūt pierādījumiem. Adekvāta vai neadekvāta rīcība, ir vērts padomāt. Šis paziņojums ir adekvāta tirgošanās. Un ar ko Zatlers labāks? Lai dabūtu PLL balsis, pēkšņi pret homīšiem.

  +6
  -13
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > andris902 20.05.2011. 20.47

  ..Lai dabūtu PLL balsis, pēkšņi pret homīšiem. ..
  ___________________________________________
  Nezvērs!

  –tikai – kas Jums tā par leksiku?

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > andris902 20.05.2011. 20.49

  ZanE, Tu izteici savu viedokli, sniedzi raksturojumu: O.K., demokrātiski. Tomēr teici “melīga”: tad nu gribas iznāt, ko, kam un kad viņa ir melojusi?

  +2
  -7
  Atbildēt

  0

  buchamona > andris902 20.05.2011. 22.17

  Sudraba visu savu prezidentes kandidātes priekšvēlēšanas kampaņu būvē uz meliem. Sākot ar paziņojumu, ka nevēlas kļūt par prezidenti un beidzot ar publisku apgalvojumu, ka Dombrovskis ved Latviju pretī bankrotam.

  +25
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 20.05.2011. 22.26

  …Optiskais Tēmekli…

  …”Paši bīstamākie meli – nedaudz sagrozīta patiesība.” /Lihtenbergs/

  +14
  -1
  Atbildēt

  0

  disassociative > andris902 20.05.2011. 22.29

  Garām. Reālus faktus, lūdzu.

  +2
  -12
  Atbildēt

  0

  buchamona > andris902 20.05.2011. 22.40

  Tu gribi faktus? – lūdzu: “….”Nevēlos kļūt par prezidentu tagad, kad valsts vadītāju izvēl Saeima. Ja tas notiktu, iznāktu, ka es nododu valsti un atbalstu valdību. Tas ir nepieņemami manai sirdsapziņai, maniem principiem…”

  Šinī teikumā viņa gan neizslēdz to, ka vēlētos kļūt par prezidenti, gan apgalvo to, ka Dombrovskis ir tāds nelietis, kādu otru LR savā pastāvēšanas laikā nav pieredzējusi.

  +20
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > andris902 20.05.2011. 22.48

  Ja Sudraba domā, ka Dombrovskis ir nelietis, kopš kura laika tāda domāšana ir fakts, — par viedokli to varētu saukt droši.

  +2
  -9
  Atbildēt

  0

  buchamona > andris902 20.05.2011. 22.52

  Un, vai tad tas, ka viņai ir šāds viedoklis, nav fakts, kurš raksturo, kas ir Sudraba? 🙂

  +23
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 20.05.2011. 23.00

  …riņķī apkārt…”Nevēlos kļūt par prezidentu tagad, kad valsts vadītāju izvēl Saeima. Ja tas notiktu, iznāktu, ka es nododu valsti un atbalstu valdību. Tas ir nepieņemami manai sirdsapziņai, maniem principiem…”

  …šis cilvēks ir bīstams Prezidenta amatā,jo nesaprot pat jēdzienu “valsts”…ar šo teikumu viņa liek noprast, ka valdība ir pretvalstisks veidojums, faktiski – ienaidnieks pret ko jācīnās…tai pat laikā izceļot Lemberga saimnieciskumu un darba stilu…
  ….te vairs nevar runāt par objektivitāti arī savu tiešo pienākumu pildīšanā…

  +30
  -2
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 20.05.2011. 23.04

  Beidzat, ja tāda līmeņa amatpersona var stādīt Lembergu kā piemēru,, tā ir diagnoze gan šai amatpersonai, gan šai valstij.
  Šī it kā nav muļķa tantiņa ar puķēm, bet, domāšanas līmenis neatšķiras.
  Tas ir briesmīgi, it sevišķi, skatoties no normālās valstīs dzīvojošo cilvēku viedokļa, bet mēs jau tā visa tā pieraduši, ka pat sevišķi nebrīnamies.
  Par kādu tur politisko ētiku utt. vispār nerunāšu.
  Tiktāl esam pēc 20 gadiem neatkarības, totāla degradācija visur, mums ienaidniekus nevajag, paši sev ienaidnieki, paši sevi iznīcināsim.

  +30
  -3
  Atbildēt

  0

  buchamona > andris902 20.05.2011. 23.37

  Zane – Varu tikai piekrist

  +12
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > andris902 21.05.2011. 00.43

  >Dzeris
  “Šī it kā nav muļķa tantiņa ar puķēm, bet, domāšanas līmenis neatšķiras.”
  Atšķiras gan – ja tantiņu varam saukt par vientiesi – kā tā vecenīte ar žagariņiem ķecera sārtam, tad Sudraba ir daudz bīstamāka, jo savu mērķu sasniegšanai nevairīsies draudzēties ne tikai ar valsts nozadzējiem, bet, pieļauju, arī ar valsts ienaidniekiem.

  +26
  -1
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 21.05.2011. 08.55

  Jā, tev taisnība, pat nezinu, kas ir sliktāks – ja Sudraba patiešām tā domā, vai ja viņa tikai tā runā, lai izpelnītos Lemberga atbalstu.
  Abos gadījumos tas ir nepiedodami, un viņai tādā amatā nav jāatrodas.
  Kaut arī, no otras puses – mums tādā pat līmenī nu jau vairākums amatpersonu un politiķu, tad ko brīnīties par Sudrabu.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  austrisv > andris902 21.05.2011. 10.50

  Tā esot sieviete kura bieži ir mainījusi mazos draudziņus. Vai tāda var var būt valsts prezidente, bez kārtīgas ģimenes un bērniem. Kāds paraugs viņa var būt mūsu valsts iedzīvotājiem?

  +9
  -7
  Atbildēt

  0

  raimonds_bossltd > andris902 21.05.2011. 10.54

  to betijacelmale
  Domāšanas līmenis atšķirās būtiski. Ja prātu izkūkojušais Kurzemes tantuks redz Lembergā Latvijas glābēju, tad Sudraba, labi apzinoties, ko tas mūdzis jau ir nodarījis, saskata viņā instrumentu ātrākai Latvijas nonākšanai atpakaļ parašas apkampienos, par ko sapņo viņai mīļais profašistiskais-neostaļinistiskais radio Baltkom klausītājs.

  +15
  -2
  Atbildēt

  0

  runivs > andris902 21.05.2011. 11.28

  Patiešām neticami- Valsts kontroliere, kas publiski nosodījusi ikvienu, kas izšķērdējis kaut santīmu no valsts vai pašvaldību budžeta, pēkšņi savā varas kārē ir ar mieru nominēt par valdības vadītāju personu, kas kopā ar saviem satelītiem 20 gadu laikā nozadzis valsti!
  Patiešām veselam saprātam neticami, nav jau vientiesīgā puķu tantiņa no ventiņu puses…

  +29
  -1
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > andris902 21.05.2011. 11.51

  to Bet. Krieviem labs teiciens, manuprāt, ļoti piemērots jūsu komentāram: «Кто о чем, а вшивый о бане»

  P.S.
  Lasot šos “adekvātos vienotības karsējmeiteņu pulciņa” komentārus, ik reizi pārliecinos par teiciena patiesumu, ka “Latvieša mīļākais ēdiens ir cits latvietis..” te nekādi krievi un čekisti vairs nav vajadzīgi..

  +2
  -14
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 21.05.2011. 12.37

  Un kāds būtu “adekvāts komentārs”?
  Ka Lembergs par piemēru jāņem visiem, ne tikai Sudrabai?
  Ka tas ir normāli – aizgūtnēm slavēt cilvēku, kurš, nešaubīgi, ir nodarījis Latvijai milzīgus zaudējumus, un, uz kura rokām, iespējams. ir arī asinis?
  Nu nokomentē, kā to izprot PLL un Lembega “karsējzēni”?
  Un kāds te sakars – “latvietis latvietim”?
  Latvietis nav nekāda induļģence pret muļķību un noziedzīgu rīcību.

  +18
  -1
  Atbildēt

  0

  piziks > andris902 21.05.2011. 13.15

  ZanE, ZanE… 🙂 “… viņa liek noprast, ka valdība ir pretvalstisks veidojums, faktiski – ienaidnieks pret ko jācīnās…”

  Un kas tur aplams, — ne jau viņa vienīgā redz, ka šī valdība ir vairāk pretvalstisks nekā valstisks veidojums. Ja premjers Dombrovskis un viņa kordebalets būtu valstiski, vai profesors Hadsons, kurš godīgi un precīzi noraksturoja Zviedrijas valdības un Zviedrijas banku/pensijfondu lomu Latvijas banksterēšanā, tiktu nomainīts Andersu Aslundu, ar kuru kopā Valdiņš D. uzrakstījis grāmatu par tēmu “kā Latvija krīzi pārvarēja”?! Vai Tu, ZanE, tici, ka krīze jau pārvarēta. Stulbi un nekaunīgi reketieriskās gāzes un degvielu akcīzes pilnā mērā LR ekonomikas ietekmēšanā vēl sevi nav parādījušas! Elektronodokļa izdomāšana, visu elektropatērētāju un galvenā ražotāja “Latvenergo” brutāla aplaupīšana, atņemot 100% peļņas pērn un 95% šogad! To rīcību pirmās lielās sekas mēs ieraudzīsim tikai nākamgad ap šo laiku! Par pērnās ziemas siltumu iedzīvotāju parādi sasnieguši jau Ls 100 milj. un nav vairs reālu cerību, ka vasara būs tik gara, lai tos apmaksātu līdz nākamajai apkures sezonai…

  Vai iepriekš minētais ir VD rīcības valstiskums un atbildība, jeb tomēr beazatbildība vai kompetences trūkums, vai =/IR abi kopā?

  Papildus: žurnālā IR palasi, lūdzu, Sanitas Jembergs granātmetamo gabalu par ārvalstu investoru argumentiem un raksturojumu Ekonomikas policijai!
  Kad izlasīsi, vai turpināsi auklēt premjeriņu VD kā Jēzuliņu un cerēt, ka pareizi viņš dfarīja, kad pērnruden rupji pasūtīja zviedru finansu ministru Anderšu Borgu, noraujot vizīti, kas, iespējams, bija valstiski vajadzīga, bet Vienotībai traucējoša, jo Vienotības vagoniņiem bija bail, ka Valdiņš būs aizņemts un visus V vilciena vagoniņus Saeimā var neievilkt, ja darīs savu tiešo premjera darbu? … 🙂

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > andris902 21.05.2011. 14.58

  Nesaprotu, kuzmič, kāpēc nelietīgs latvietis vai latviete būtu kam mīļāks/a par tādu pašu krievu, žīdu vai nēģeri? Kāpēc kādam viņš/viņa būtu jāmīl?

  +9
  0
  Atbildēt

  0

  ivetao2007 > andris902 21.05.2011. 15.10

  Tas, ka Inguna Sudraba patiesībā atbalsta šarlatānu, ko te precīzi īsumā raksturojis DZERIS, tad man viņu – spiesta lieta – jāpiekaita tām reņģu sivām, kuras karās kaklā lemnergam. Cerot, ka kāds santīms atleks no viņa sazagtajiem un Latvijas aifīrētajiem miljoniem. Latvija ir kā Zimbambvwe kur ķeizars sēž zelta tronī un rij kaviāru, bet pavalstnieki guļ mēslos un cieš badu. Pieskaroties mēslam Inguna aptraipījusi savu balto jaunavības kleitu. Inguna Sudraba ir līdzatbildīga ka šādi Latvijas kaupēni vēl var plātītiews un nav aiz drošām restēm.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 21.05.2011. 17.24

  …Optiskais Tēmekli…vari turpināt sēdēt savos ierakumos un nolikt tur blakus arī sudrabtanti…kamēr Jūs abi nesapratīsiet, kas ir valsts un raudzīsieties uz visiem, kā uz ienaidniekiem…dalīt “galviņas” viņējos un mūsējos…Jūsu pasaulē nekas nemainīsies!…
  …zini, man pat ļauns prieciņš, ka baltais gulbis, par kādu vislaik sevi taisījusi sudrabtante, ir pārvērties prastā zosī…šī intervija bija žilbinoša un īstajā brīdī!…:))

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  piziks > andris902 21.05.2011. 17.57

  ZanE, tā nu gan =/IR demagoģija, piesaucot manam komentam blakus Sudrabtanti:

  “… raudzīsieties uz visiem, kā uz ienaidniekiem…dalīt “galviņas” viņējos un mūsējos…Jūsu pasaulē nekas nemainīsies!…” Patoss, ZanE, Tavs šoreiz kā lauku komunista bērēs zampoļitam, bet es labprāta palasītu argumentus par VD valstiskumu manis pieminētajās jomās, kamēr argumentu nav: ar tādiem draugiem — kā VD — ienaidnieki nav nepieciešami. Nu saņemies, lūdzu, un iemet kādu prognozīti par kādām LR situācijām šā gada beigās, nākamgad ap šolaiku: kad ekonomiku būs ietekmējušas attiecīgās akcīzes un elektronodoklis, — pastāsti, ko labi valstisku tie būs ar VD svētību padarījuši! 🙂

  Man pietiek ar to, ka Sudrabtante bija “Parex”-ā, — vai kāds var nosaukt kādu godigu cilvēku, kurš strādājis Pareksa augšgalā. (Ilgi godīgs bija ģenerālprokurors Skrastiņš, iegāja Pareksā — vai spēja palikt godīgs, nezinu. Publiski nav sablamējies, cik nu klausos, Gatis Kokins.)

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 21.05.2011. 19.56

  zanE:
  …zini, man pat ļauns prieciņš, ka baltais gulbis, par kādu vislaik sevi taisījusi sudrabtante, ir pārvērties prastā zosī…šī intervija bija žilbinoša un īstajā brīdī!…:))
  ———————————————————-
  Nelaime tā, ka par zosi viņa pārvērtusies mazākuma acīs, vairākuma acīs viņa turpina palikt par gulbi, tikai, vēl baltāku.
  Un, ja būtu tautas vēlēts prezidents, viņai būtu ļoti reālas izredzes, it sevišķi, ņemot vērā to, ka par viņu balsotu arī liela daļa krievvalodīgo.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 21.05.2011. 21.03

  …Dzeri…nebūs tautas lielākajai daļai – vairs nebūs!…kādreiz esmu šeit dabūjusi pamatīgu sutu, kad uzdrošinājos kritizēt galveno valsts kontrolieri…nu eiforija, kā redzu, pamazām izgaist…paseko pārējos portālos cilvēku atsauksmēm un kā viedokļi mainījušies pēdējos gados…bet pēc šīs jūsmas par Lembergu – arī atlikušajiem Sudrabas apjūsmotājiem ir iespļauts taisni ģīmī…aptaujas?…vai man Tev vajadzētu atgādināt, kā tās tiek veiktas un kas notiek ar iegūtajiem datiem?…

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  viesturs_vistins > andris902 21.05.2011. 22.46

  to dzeris49

  Nesapratu jūsu otro jautājumu… vai jums būtu izlicies, ka es te apjūsmoju Lembergu?

  Jūs objektīvu kritiku (šoreiz, jāatzīst, pat pelnītu), varbūt, pat visai nežēlīgu (par ārējo izskatu ģimenes [ne]stāvokli, čomošanos ar krievu kolēģiem u.t.t.), protiet atšķirt no klajas apmelošanas, neslēpta naida(!), ne ar vienu faktu neapstiprinātiem apvainojumiem, ka redziet „bieži ir mainījusi mazos draudziņus”? Tā es atšķiru adekvātos komentārus no otrādiem.

  PLL un ZZS karsējzēnu domas vaicājiet Lemberga „vingrotājiem” un viņa koalīcijas partneru puišeļiem, kuriem viņš ir „uzrāpies plecos” un izbrien visus sūdus (nepopulāros lēmumus) kājas nesasmērējis.. Man ar tiem pederastiem, zagļiem un komuņagām (© ombros) nav nekādas darīšanas, ar resno Urbi arī ne.

  Par latvietis – latvietim savu domu paskaidrošu, kā piemēru minot vēl vienu komentāru, šoreiz pie raksta „Bērziņš apsver iespēju…”: „…arī interesanti, jo arī esot piestrādājis čekā. Vismaz esmu to dzirdējusi.”

  Es nezinu absolūti neko par šo deputātu Bērziņu, pat domāju un pieļauju, ka savā laikā sašmulējies būs pietiekoši.. Bet arī viņš tajos komentāros burtiski, lai arī virtuālā vidē tika nomētāts ar akmeņiem un izkārnījumiem.. Un pārējie šie „apmētātāji” saklabina tik plusiņus, lieliski apzinoties, ka tie ir meli, bet tie taču ir savējie, labie meli.. Ja?

  Arī melu un naida vairošana nav attaisnojama, pat ja jums būtu uz rokām šāda indulgence. Tāds ir mans adekvātais komentārs.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 21.05.2011. 23.24

  to Kuzmich – nu, zināt, internets paliek internets, pie tā piekļūst dažādi cilvēki, tāpēc, pats par sevi saprotams, gadās arī nekorekti komentāri, un plusus par tādiem arī liek attiecīgi cilvēki, nesaprotu, kāpēc jūs tas tā pārsteidz.
  Un šeit jau nu nav tā vieta, kur tādi būtu sevišķi daudz, un galīgi nav tā vieta, kur tiek kurināts naids.
  Reizēm viss notiek emocionāli, bet, tas viss ir saprotami, šeit jau cilvēki arī nāk izteikt savu subjektīvo attieksmi, šī nav vieta dziļi analītiskiem komentāriem no neitralām pozīcijām, kaut, gadās arī tādi, tāpēc galīgi neredzu, par ko te īpaši būtu jāšausminās.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > andris902 21.05.2011. 23.32

  to zanE – nu, kaut tā būtu, kaut arī, man šķiet, ka vairākums Lemberga, “stingrās rokas”, Sudrabas atbalstītāju internetā nesēž, bet, informāciju smeļas no Neatkarīgās, LNT, utt.
  Kaut vai paskaties, cik salīdzinoši mazs atbalsts visos portālos ZZS salīdzinot ar V, bet, vēlēšanās viņi saņem gandrīz tikpat balsis, kā V.
  Te jau, tomēr, atrodas salīdzinoši informētāka, un tāpēc spriestspējīgāka sabiedrības daļa.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: