“Vienotība” un PLL izvirza Zatleru 22

Komentāri (22)

ltvpanorama 19.05.2011. 16.23

Māris – dzīvs piemērs tam kas notiek ja regulari dauza ar galvu pa grīdas flīzēm fanātiķu saietos..nelien svešā baznīcā ar savu bībeli āpsi..un vispār Mīli savu tuvāko…

+1
0
Atbildēt

0

Sanšains 19.05.2011. 15.14

Pārfrāzējot Aivaru Ozoliņu (“Latviešu «fašisti» un krievu «okupanti» apvienojas cīņai pret valdību”) –
Šķīsti godīgie un atvērti jūtošie “jenotgrāmatveži” apvienojas ar oligarhiem un sektantiskajiem “buldozeriem” un “krāniem”. Hm, pasaki, kas tavi domubiedri…:)

Un ar kādu nolūku apvienojas? Ar nolūku iznerrot nabaga zvērudārza tirliņu un beidzot galīgi noskaidrot viņa fundamentālo jautājumu “kas es esmu?”.:)

0
-3
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 19.05.2011. 11.10

to puika
Dzīvo un mokās, lai tikai izskatītos normāli, toties neviens tos nesauc par brunču medniekiem, kā varošus, mīlošus un mīlētus: Repši, Gulbi, Parādnieku u.c..

+2
-1
Atbildēt

0

mxblack 19.05.2011. 11.03

Kāda gan Šleseram ir darīšana kā kurš dzīvo, kādus kreklus valkā un vai pirms ēšanas nomazgā rokas? Bet nakad jau nav trūcis Pasaules lāpītāju kuri grib noteikt kā tajā kuram dzīvot. Manuprāt šādi cilvēki paši ļoti tuvu stāv savam nosodīto lokam un tas padara dzīvas viņu fantāzijas par šo tēmu, tik dzīvas, ka tiem pašiem kļūst nelabi no sevis, no savas iztēles un nu tie publiski “baro mencas”, kā pirmo reizi esot uz jūras viļņos. Man visa tā šo pseidokristiešu muldēšana drīzāk atgādina cenšanos visiem parādīt ka viņi nav tādi kā tie ar tām novirzēm un ka tos visus ir jānogalina, vai jāpārbūvē. Bet kur tad paliek Dievs, kur paliek Dieva griba un valdīšana? Pēc šitiem iznāk ka viņi ir tie dievi, kuri Dieva vārdā nosaka kā cilvēkiem šeit ir jādzīvo. Iznāk, ka tieši šie pseidokristieši paši stāv vistālāk no Dieva, kā senie krustneši.

+3
-1
Atbildēt

0

marčiks 19.05.2011. 10.47

Kārtējā ciniskā prezidenta “vēlēšanu” lohotrona kārta. Sektantu uznāciens.

Pirmkārt, ja Šleseram tiešām “viendzimuma partnerattiecību” jautājums ir tik svarīgs, ka aizēno valsts budžetu, ārpolitiku, enerģētisko politiku u.c. lietas, par kurām it kā īpašu domstarpību ar Zatleru neesot, tad “Buldozers” ir ar steigu jāved uz “kapitālo remontu” Tvaika ielā.

Otrkārt, skaidrs, ka “pederasti” ir tikai kārtējās blēņas, iegansts un iespēja pozicionēties. Šī nav pirmā reize, kad Zatlers izsaka atbalstu viendzimuma pāru tiesību sakārtošanai, sk. interviju NRA 2008.gadā, īsi pirms Draudzības dienām. Turklāt, ja šis jautājums Šleseram / pārējiem PLL sektantiem būtu TIK svarīgs, viņi to nešaubīgi būtu pajautājuši Zatleram jau tikšanās laikā, nevis tagad būtu pēkšņā “šokā”.

Lai nu kā, nedomāju, ka PLL kaut ko īpaši izšķirs šajās vēlēšanās – kā hūtainis rietumkrastā teiks, tā arī būs.

+6
-1
Atbildēt

1

  Sanšains > marčiks 19.05.2011. 15.28

  ja Šleseram tiešām “viendzimuma partnerattiecību” jautājums ir tik svarīgs, ka aizēno valsts budžetu, ārpolitiku, enerģētisko politiku u.c. lietas
  =================================
  Savulaik Ēlertei & Co (“Iras” komandas kodolam) bija tieši tāda paša indeve:
  “viendzimuma partnerattiecību” jautājums bija tik svarīgs, ka tam tika pakļauta gan “Dienas” reputācija, gan attiecīgi tās iespaids uz ļaužu prātiem, no kuriem daudzi tika aizbaidīti ar šķebīgi uzbāzīgo pediņu reklamēšanu. Tik ļoti, ka bizness pat sāka klibot un redaktrisei nācās aiziet.

  Galu galā – kā filmā “homo.lv” atzīmē Arta Ģiga, “Dienas” pārmērīgā centība būtībā izraisīja-iesāka pretpediņu aktivitātes.:)

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

austrisv 19.05.2011. 10.24

Tam, ka PLL balsos par Zatleru, neticu!!!
Manuprāt Zalāna petīcija par Zatleru, kā prezidenta kandidātu, ir tikai māņu gājiens, jo PLL balsos par Sudrabu, jo , manuprāt, tas jau pasen aizkulisēs ir saskaņots ar kremli un kremļa pakalpiņiem Latvijā.
Viņi izvirza Zatleru tāpēc, lai pēc nebalsošanas, jo tā ir aizklāta, atkal paziņotu melojot, ka viņi lūk ir izvirzījuši Zatleru, bet nebalsotāji ir Vienotības deputāti. Vai tad nu par velti izlaista pīle, ka uz prezidenta amatu cielējot Āboltiņa! ha, priekš muļķiem. Loģisks cilvēks te visu var labi vērot un saprast, ko kurš darīs, bet kurš melo ar Savicka pieskatīšanu.
Un Šleseraizteikumi jau to rāda un izmuldas.

+5
0
Atbildēt

0

bebiekste 19.05.2011. 10.17

Kas nu kuram dabisks…
Nedomāju, ka gejiem kopdzīve ar sievieti būtu dabiska. 😀

+5
-2
Atbildēt

0

mary75 19.05.2011. 10.12

Tev šķiet, ka Latvija ir kas līdzīgs Irānai, un tai jādzīvo pēc reliģiskām dogmām?
Latvija ir sekulāra valsts, reliģija no valsts šeit ir nodalīta pēc Satversmes.
Neviens neliedz ticīgajiem dzīvot pēc saviem likumiem, bet, tiem nav jāuzspiež tas pārējiem.
Un ne jau tie īsti ticīgie te lielākie seks. minoritāšu apkarotāji, parasti tie ir visaprobežotākie neveiksminieki un latentie homoseksualisti, kam reliģija ir tikai izkārtne, un vēl visu veidu populisti.
Kā tur bija ar tiem katoļu mācītājiem, kas no kanceles sludināja vienu, tai pat laikā, daudzi bija pedofīli?

+6
-3
Atbildēt

0

mxblack 19.05.2011. 10.12

Klauni ir bijuši un būs, bez tiem būtu skumji. Bet ja kāds sāk klaunus ņemt nopietni, tad tam steidzīgi ir jāiet pie daktera. Diemžēl pie mums tos ļoti bieži ņem nopietni un par tiem arī balso vēlēšanās, tāpat kā par mūžīgi izsalkušajiem, lai tie varētu labi saēsties no valdības siles mūsu maksātos nodokļus.

+2
0
Atbildēt

0

mary75 19.05.2011. 10.03

“Kristietis Šleseris” – neskan mazliet komiski?
Kriestietim jādzīvo, kā kristietim, nevis tikai jābļauj skaļāk par visiem.
Kaut kāda šizofrēnija – pats piesaka Zatleri kā savas partijas prezidenta kandidātu, un pats piedraud par to nebalsot.
Nu bet PLL tas raksturīgi.
Lemberga ZZS skaidri pateica, ka par Zatleri nebalsos, bet, savu kandidātu neizvirza, tātad, jau ir “prezidents nulle”, ko izvirzīt otrā kārtā.
Gan jau ar SC un PLL kopīgais scenārijs izstrādāts.
Ja Zatleri neievēl pirmā kārtā, tad sāksies interesantākais un pretīgākais.

+5
-2
Atbildēt

3

  Ilze Nagla > mary75 19.05.2011. 10.18

  Tie “kristieši”, kas bļauj skaļāk, ir sektanti. Joprojām atceros Šleseru ar mikrofonu rokās arēnā, un pacēlājs viņu ceļ debesīs.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  mary75 > mary75 19.05.2011. 10.27

  Par to jau arī saku, sektanti uzdodas par kriestiešiem, bet, tradicionālie kristieši pat neprotestē.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  ilmisimo > mary75 19.05.2011. 10.30

  Kaut kāda šizofrēnija – pats piesaka Zatleri kā savas partijas prezidenta kandidātu, un pats piedraud par to nebalso
  ————————————————
  Tirgus.Balsuos par tuo, kas vairāk suolīs.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

cas123 19.05.2011. 10.02

“26 Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko.
27 Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos.
28 Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas.” (Rom.1:26-28)

es arī tādu ultimātu uzstādītu..

+2
-11
Atbildēt

0

raimonds_bossltd 19.05.2011. 09.56

Ķeriet zagli, iekliedzās zaglis.

+5
0
Atbildēt

0

ekmanis 19.05.2011. 09.39

Dies’ vien zin, kur Šlesers samācījies izteikt šādu ultimātu.

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam