Maizīti neievēlēja, iespējams, izmeklēšanas dēļ

20

Komentāri (20)

Agnese Lûse 19.04.2010. 01.46

Tas tikai pierāda ka Lembergs ar citiem savas sugas oligarhiem Latviju pārvēšs par mazo Sicīliju,nožēlojami ,bet fakts !
Kā pretierocis tam visam, ir tikai kvalitatīva žurnālistika :)
Tapēc no sirds vēli panākumus IR :)))

+1
0
Atbildēt

0

gberzins 18.04.2010. 10.27

Šitie “Tautas kalpi” saprot, ka rudenī beigsies viņu imunitāte pret tiesvedībām un izmeklēšanām un tad ļoti liela daļa var nokļūt uz apsūdzēto sola. Lai izvairītos no tā, vajadzīgs “mīksts” ģenerālprokurors. Tāpēc Maizīti izsvilpa!

+2
0
Atbildēt

0

ieva_antons 18.04.2010. 08.15

Kā esat ieciklējušies uz Lembergu un Škēli, tā neredzat, ka Maizīti uzmeta ne jau tie, kam bija brīvais balsojums, bet solītāji no Vienotības tipa S.Kalniete, E.Repše .Ja var melot tautai, kāpēc nevarētu arī citos balsojumos.

+1
-5
Atbildēt

0

trine 17.04.2010. 23.54

“Stipendiātu” ēna (dāmakla zobens)pār visu Saeimu. KNAB pieklusināts – tas pats izdosies ari ar Prokuratūru.

+2
-1
Atbildēt

0

andrisskrastins 17.04.2010. 23.30

valdis_krastins: visskumjākais, ka acīmredzami melojošie to uzskata par nepieciešamu, lai izdzīvotu. Trula, dzīvnieciska, materiālistiska dzīve. Domāju, ka gadsimtiem ilgušās latviešu nabadzības sekas. Kādreiz piegriežas darīt pareizi. Paskaties, kas notiek apkārt – pārkāpjam satiksmes noteikumus, jo mēs tā gribam. Nemaksājam, jo redziet neredzam jēgu. Neejam uz vēlēšanām, jo neredzam tūlītēju atdevi. Mums šī valsts nav vajadzīga, ja tā nedod pabalstu, iespēju uzkačāt milzīgu algu vai ieriktēties siltā vietā.

+5
0
Atbildēt

0

Nauris Sadovskis 17.04.2010. 21.08

Veseli 13 tautas kalpi atklāti un bezkaunīgi melo saviem vēlētājiem! te pat vairs nav svarīgs balsojums par vai pret Maizīti (vienmēr varētu skaidrot savu viedokli un balsojumu), bet gan tas, ka melīgie deputāti acīmredzot uzskata mūs par aunu baru, ko var muļķot, kā vien ienāk prātā. Tā ir īsta traģēdija, šī Saeimas sasaukuma pilnīgs krahs, jo ēna tgad mesta pāri visiem 100. Kā lai tic, ka tālākie lēmumi nebūs melīgi! Gribot negribot jāapskauž poļi – viņi var ar godu apbedīt godīgu prezidentu, bet mums jādzīvo tālāk ar bezgožiem parlamentā. Tas ir Islandes vulkāna izvirdums Latvijā, un smacīgs pelnu mākonis ietinis mūs neatgriezeniski. Kauns un negods. Pārkāptas visas robežas. Vēl vairāk tad, ja melots aiz bailēm vai mantkārības.Katrā normālā valstī meļiem būtu jāpamet parlaments, bet pie mums?….Braucam bezdibenī,

+6
-1
Atbildēt

1

  Pēterītis > Nauris Sadovskis 18.04.2010. 19.22

  Tikai būsim godīgi. 14 meļi bija tikai starpt tiem, kuri apgalvoja, ka balsojuši par Maizīti. Melis noteikti nebija Brigmanis un arī citi, kuri atteicās atbildēt vai netika aptaujāti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

terauds123 17.04.2010. 19.41

man šaja sakarā ienaca prāta ķecerīgi vienkārša doma, ka Lembis gan jau kaut kur kādus dokumentus par stipendiātiem un ne tikai ir noglabājis un solījis laist gaisā, ja šo ietupinās, aiz kā visa skāde un šāds pārsteidzošs balsojums, arī riecienam tāpat kaut kas varētu seifā glabāties..mūsu gadienā pats galvenais ir pārraut šo omertas loku..atrast kādu, kas sāk runāt un tad būs lavīna..neesmu es tik pesimistisks jautājumā par nākamo vēlēšanu iznākumu, bet Vienotībai ir jāsaprot ka ” tā neatnāks, ja Tu mājās saldi krāc” ..ir jācīnās..varbūt pat ar viņu metodēm..kā, piemēram, Ģirts Kristovskis – aizvēra tak reiz buldozera melīgo pāksti tiešajā ēterā :)

+8
0
Atbildēt

1

  dmitrijsk > terauds123 18.04.2010. 12.50

  I.B.
  Pamazām, bet ĻOTI LĒNI Latvija atkopjas. Bet, iespējams, sagrūs VALDOŠO NOZIEDZNIEKU rīcības rezultātā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

andrejs_kirsis 17.04.2010. 19.03

Ja pareizi atceros, daži prokurori esot Maizītim prasījuši:”Kas ar mums būs pēc tam?” Hūte esot atriebīgs…

+5
0
Atbildēt

0

andris902 17.04.2010. 16.24

Nebeidz pārsteigt komentētāju domāšanas (vai saprašanas) seklums.” Persona Maizītis” notikušajā ir otršķirīgs. Vai tiešām ļautiņi nespēj saprast, ka viņu ievēlētie tautas kalpi ir vienkārši trīcošas lupatas, kuri baidās, raustās, tricinās, neuzdrošinās, slēpjās, locās, bēguļo….. no kā? No kā šī nožēlojamā meļu varza baidās? No savu partiju sponsoriem? No “stipendiju” uzsaucējiem? No kā? Viņiem būtu jābaidās no sava vēlētāja, kurš vēlēšanās viņa uzvārdu svītros no vēlēšanu biļetena! Bet….nē , tas viņiem ne bailes, ne atbildības smagumu neuzliek! Tad rodas jautājums – kā intereses viņi pārstāv Latvijas Republikas Saeimā?
Ja arī šie nožēlojamie meļi lasa komentārus interneta portālos…. viņi var būt gandarīti…. jo tik daudz plebeju ir sajūsmā par viņu darbošanos, ka mainīt kaut ko šai Dieva dotajā zemītē – vienkārši nav vajadzīgs….. Skumji…..

+20
0
Atbildēt

1

  agaras > andris902 17.04.2010. 18.08

  to ka mūsu deputāti jau sen nekam neder, manuprāt, mēs zinām. bet šobrīd ir runa par to, vai izdosies saglabāt jebkādu tiesiskuma izpausmes. maizītis bija diez gan stingra figūra, pateicoties kurai notika darbs. protams, ļoti svarīgs ir arī KNAB un policijas darbs, bet bez spēcīga, neuzpērkama ģenerālprokuroa nekas nenotiks. bet tas jau ir tikai mans, nabaga seklā komentētāja viedoklis.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

mary75 17.04.2010. 14.05

Sāk atkal pārņemt zināma bezpalīdzības sajūta, kā laikā, kad TP un pārējie tās politmafiju atbalstošie satelīti cīnijās pret Loskutovu un KNAB, sagraudama iestādi, kura deva cerības, ka šinī valstī, tomēr, ir iespējams cīnīties ar korupciju arī samērā augstā līmenī, pat starp tiesnešiem.
Iespaids, ka kas līdzīgs notiks arī ar prokuratūru.
Un, ja pēc vēlēšanām mūs gaida koalīcija no SC, ZZS, un dažādām atliekām no TP un LPP zem jebkāda karoga, bet, ar to pašu ideoloģiju, un Vienotību opozīcijā, kā te raksta Ozoliņš, tad vispār pārņem bezceris.

+22
-1
Atbildēt

1

  Pēterītis > mary75 17.04.2010. 19.10

  Bet kā ar iespēju cīnīties ar korupciju arī augstā līmenī starp prokuroriem? Kur ir garantija, ka ar prokuratūru kautkas nav noticis vēl pirms KNAB? Loskutovs zina vairāk un nepieņēma Maizīša piedāvājumu iet strādāt Prokuratūrā.
  Vai nepieļaujat domu, ka daži deputāti arī zināja kautko vairāk un godprātīgi nobalsoja pret Maizīti? Slepenība, bezatbildība un nekontrolēta vara, kas Prokuratūrai dota likumā, ir provocējoša situācija. Ne valti Vaznis to salīdzināja ar situāciju VDK.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

Pēterītis 17.04.2010. 13.43

Tikai ne Kalniņu. Likumu pārkāpumu piesedzējs augstākajā līmenī. No publiskajā telpā nonākušajām lietām var minēt komisija vadību, kura nekonstatēja likuma pārkāpumu Jūrmalas virsprokurores glābšanā, lai noslēptu dalību kukuļņemšanā.

+8
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam