Dzīve finanšu pratības trūkumā – nomākta un stresa pilna

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Ir jāciena skolotāju brīvais laiks!

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Podkāsts nr.98: Pienākums vakcinēties. NA dīvainais atbalsts kažokzvēru audzētājiem. Vēlēšanu pārsteigums Krievijā

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Guna Zariņa: Labs stāsts reizēm ir vērtīgāks par patiesību 1

Komentāri (1)

Sskaisle 23.09.2021. 18.02

Jā, meliem mēdz būt arī dzīvības cena.

Par mūsu valsti tas tā ir 100%. Tik daudzu mirušo dzīvības ir uz politiķu un ierēdņu sirdsapziņām.

https://www.la.lv/vija-beinerte-kapec-vini-tik-ilgi-ir-mums-melojusi

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Iepakojuma apsaimniekošanā jāsāk ievērot visas likumdošanas normas

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Pasaciņas

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Gatavi mācīties. Bet ne attālināti 2

Komentāri (2)

Sskaisle 25.09.2021. 06.45

Sabiedrība neko nezin par kompetenču izglītību. Kas tā ir, kāda tā ir.
Piemēram, skolotājam sociālo zinību stundā jāskaidro jēdziens – taisnīgums sabiedrībā. Ko skolotāji par to stāsta,runā.
Ko stāsta krievvalodīgie skolotāji krievvalodīgiem bērniem, kuru vecākiem latvieši ir sliktie fašisti….un ne tikai…

Un vēl – tracina tās runas,ka trūkst psihoterapeiti, psihiatri. Mans brālis – augstas klases speciālists gribēja atgriezties Latvijā. Bet – neatrada darbu. Viss,ko viņam piedāvāja bija braukāt pa vairākiem novadiem un sniegt konsultācijas.

Atšķirībā no Dr Gruntmaņa, viņam nebija jāpārceļas atpakaļ uz Zviedriju, viņš vienkārši nolēma palikt Zviedrijā.

Jo visticamāk,ka tiem pašiem psihoterapeitiem ,psihiatriem lieka konkurence vienkārši nav vajadzīga,bet VM aizņemta ar naudas izmantošanas shēmām, kāda tur sabiedrības veselība

Nu tā kaut kā…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.09.2021. 06.36

Es tiešām esmu laimīga,ka nestrādāju skolā. Godīgi – es nespētu to slodzi izturēt.

Bet. Manas pārdomas.
Kādā augusta dienā savā dzimtajā pusē man bija sarunāts tikties ar paziņu,kura ir sociālā darbiniece. Tikties norunājām pie jauniešu centra,kurā viņai bija jāsatiek kāds jaunietis.
Kad tur aizgāju, centra durvis un logi bija vaļā. Nolēmu ieiet un pārliecināties,vai paziņa jau nav uz vietas.
Iegāju un man atklājās tāds skats – pie liela galda sēdēja skolotāja un spēlēja kārtis ar kādiem 5-6 bērniem. Manu sveicienu neviens neatņēma. Teicu otrreiz labdien, neviens neatņēma sveicienu. Skotāja gaidīja,ko es teikšu un es paskaidroju,kas esmu un ko vēlos.
Savukārt no galda pa kreisi ādas dīvānā bija izlaidušās divas pusaudzes ar telefoniem rokās. Viena no meitenēm superīsos bruncīšos,tādos,kas tik tkko nosedz biksītes, gulēja uz paša stūra, kājas iepletusi. Tā meitenes izaicinošā poza man momentā iesita galvā domu – pedofīlu sapnis.
Spēlētāji turpināja spēli un es devos laukā.
Paziņai – soc.darbiniecei pēc tam stāstu ,ka man neatņēma sveicienu, vispār normāli neatbildēja,ka laikam esmu tomēr vecāka kā jūtos,ja domāju kategorijās – kā nepiedienīga poza.
Soc. darbiniece man saka,ka tā ir norma – nesveicināties. Elementāras cilvēciskas attiecību normas ir beigušās , nomirušas dabīgā nāvē.
Arī es to esmu novērojusi un tam piekrītu. Meklēju darbu. Eju uz intervijām.
Baida un šausmina cilvēciskais trulums – ne sveicieni, ne smaidi, par jokiem un smiekliem varu nesapņot. Nesen ieeju ārsta kabinetā. Saku labdien. Klusums. Par reģistratūru,kur sēž vairākas dāmas un nereaģē uz manu sveicienu jau sen vairs nebrīnos.

Kaut kā prātā , atmiņā ir tas, ka ārzemēs , labajās ārzemēs tā situācija ir daudz labāka. Piemēram, esmu viesnīcā, eju uz brokastīm , man pretī nāk 12- 14 gadīgs puisis un saka, good morning madam. No pārsteiguma man mute vaļā. Bet tāda uzreiz priecīgāka un smaidīgāka kļuvu. Piedomāju,lai es pati sveicinātu.

Manuprāt, nesveicināšanās Latvijā ir sekas tiem procesiem,ko sauc par sabiedrības noslāņošanos- tā liekulība, tā divkosība un sabiedrības atsvešināšanās. Cilvēkam no cilvēka, no kultūras no valsts. Un ka bērni, jaunieši ir daļa no tā procesa un paši no tā cieš. Un smagi cieš.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Mēs darām šodien 5

Komentāri (5)

Urga 25.09.2021. 09.06

Mati ceļas stāvus par LTV1. Vakardienas Kultūršoks (jau n-tais raidījums par Koncertzāli vienos vārtos). Secinu – acīmredzot, Ziņu redakcijā ir kādi spēki AB dambja bīdīšanai, ja sameklēts A.Kronbergs, kas gatavs atkal visu sākt no jauna un Arhitektu Savienības ekspertu lēmumu neņemt galvā (cik laika tas prasīja, cik izmaksāja?). Raidījuma vadītāja, kas nomainījusi G.Gaidamāviču, vaino ministriju novilcināšanā – vai tā nav klaja demagoģija? Rīgas Dome gatava lēmumam par Kongresu namu un gaida. Pats A.Sīlis atzina, ka AB dambis ir ļoti dārgs variants. Globālās sasilšanas un dabas katastrofu laikā celsim Daugavā tāpēc, ka D.Melbārde un aizkulišu spēlētāji tā izlēmuši?
Tālāk: Panorāma ar pompu ziņo par Saversmes tiesneses vēlēšanu aizkulisēm. Piekrītu lasītam komentāram tviterī:
“Interesanti, ka abas deputātes zvanu atsakās komentēt, lai gan tieši viņas sarunājušās ar prezidentu. To komentē J.Pūce. Faktiski mēs neuuzinām, ko VP teicis. Bet sabiedriskā televīzija pēc sarunas ar Pūci un vēl kādiem vārdā nenosauktiem avotiem veido interpretētu ziņu.”
Vai A/ Par gadījumā neizvirzīja Ņikuļcevu, varbūt ko jaucu, bet, vai viņa savulaik nebija Saskaņas advokāte valodu jautājumos un aizstāvējusi A.Lembergu Eiropas Cilvēktiesību tiesā pret Latviju?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 24.09.2021. 08.39

Ka Latvija ir korumpēta sabiedrība, neviens nešaubās. Visi to zin.

Lūk, lsm.lv raksta par prezidentu Levitu,kurš nepaslinkoju un zvanīja no NYC uz Rīgu,lai aizliktu labu vārdu par savu darbinieci – Kucinu, lai tā tiktu pavisam labā amatā ST.
Tā ir tā pati Kucina,kura intīmā mīlnieku pozā bija saķērusies ar prezidentu Levitu Jūrmalas koncertzālē pzgājušajā vai pat aizpagājušā vasarā. Foto pauda abu mīlnieku ilgas vienam pēc otra.
Protams, nekā jauna zem saules. Ikdiena.

Bet – vai uz ST ir jāiet caur gultu? Vai Latvijai ST vajag iekārojamu, skaistu sievieti, vai godīgu cilvēku, kam uzticēt lemšanu par valsti un sabiedrību?

Interesanti – nenormāli intetesanti, kā tas viss beigsies.

Tikpat slikti kā Levita rūpe par Kucinu, smird IR = tišheizeres rūpe par brekti. Smird pēc korupcijas, pēc negodīguma, netaisnīguma, pēc alkatības .

Svitenē ir unikāla , dievišķīgi skaista muižas ēka. Bet ne tikai – tā ir piepildīta ar dievišķu auru – bērnu mākslas skolu,kuru vada Īra Rozentāle. Par to IR nekad nerakstīs, tāpat kā Levitu nekad nav interesējis tiesu sistēmas godīgums un taisnīgums.

Tādas tās lietiņas. Labi,ka saule spīd..Nu vismaz prieku par to nevar ne atņemt, ne apdirst…

0
0
Atbildēt

0

Rasa 23.09.2021. 11.20

Man apskatot mākslinieka nesen aprunāto darbu, likās, ka mākslai šinī vietā jāturpinās un mazie eņģelīši, dēmoniņi vai kas, vienkārši jāsamīļo, jāsasilda – jāsaģērbj. Plikumi modē tikai instagramā…, kailums ir tik ātri ievainojams… un tāpēc ikviens vēlētos būt mazliet pasargāts nevis izlikts publiskai apskatei, un ja pēc Džemmas ņemam, jābūt attīstībai tālāk.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2021. 10.32

Es nesen saņēmu lielu kasti – dāvanu no draugiem ārzemēs, kuriem biju žēlojusies, ka ir grūti dabūt grāmatas lasīšanai. Kaste pilna ar grāmatām angļu valodā. Pat neviens maziņš šokolādes gabaliņš nebija ielikts. Par ko man pirmajā mirklī bija žēl.

Bet – kad ņemu laukā tās grāmatas vienu pēc otras, man elpa rāvās ciet no sajūsmas. Makjavelli, Solžeņicins, Sartrs, Džeims Džoiss, Steinbeks utt.utjprj , tad krimiķi un bestselleri, kuru visus autorus nezinu. Un – visas kā viena tās grāmatas mīlstos vākos, lai izdevējam lēti izdot, pircējam izdevīgi , lai nopirkt, lai tauta lasa, lai tauta izglītojas.

Kā ir pie mums – čekistu laiki nav beigušies. Luk, Luīza un Ferdinands NT- nu sasodīts, tišheizre, ja roka cēlās aizstāvēt brekti, tad uzrakstiet, cik nodokļu maksātājiem izmaksā ielūgumi – bezmaksas uz pirmizrādēm NT . Tie treknie pārrijušies , pārkorumpētie politķi un viņu kalpi, tad nepietiek ar algas paaugstinājumiem, vēl viņiem par katru cenu vajag bezmaksas mākslu – to smalko.

Vai tā repšes brēkšana, ka netika amatā VKKF. Sasodīts, kā neviens no tiem ļiteraturščikiem, kas trekni dzivo uz mūsu rēķina, pat neiepīkstās par nbenormālo nabadzību bibliotēkās.

Kučinskis, izcirtis Marsa parku, tagad tēlo uztruakumu , ka kremlis nu cels Latvijā pieminekļus un nodarbosies ar propagandu . Stulbums, tās bibliotēkas ar padlaiku saturu, tā tautas lamāšana par stulbeņiem un vienlaicīgi uzdzīvošana uz tautas rēķina, ir jau tāds arguments kremlim, ka viņiem nav jāizdod ne eirocents kaut kādai propagandai.

Nu izdodiet tādas grāmatas, kuras pašvaldības var nopirkt un ielikt bibliotēkās, kuras cilvēki var nopirkt un izglitoties, nevis apzodziet mūs un tad stāvus dzeniet zemē par kretīniem saukdami.

Paši tādi esiet !!!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2021. 08.38

Nu jā… tvnet iesāku lasīt Reošu Gundegas lamas, svēto sašutumu,ka tagad katrs var atļauties viedokli.
Jeb tulkojumā – katrs var iedrošināties apšaubīt mākslinieku , vispār radošo cilvēku izredzētību un privilēģijas.

Žurnālisti ciešā lokā blīvējas ap brekti, ap korupciju mākslā. Galu galā, tāpat nodokļus nemaksāja ( nezinu kas un cik ir mainījies ar jauno reformu) , savējos sit – jāatbalsta.

Tas ir zemiski, tas ir pretīgi – tas izskaidro to,kāpēc esam korumpētākā valsts un attiecīgi nabadzīgākā un attiecīgi visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē.

Brēciet un kliedziet ,cik gribiet – barojiet savus korumpantus,savas privilēģijas baroties un trekni dzīvot no mirstošajiem un sevi aizstāvēt nespējīgiem

Kreml8s priecājas – cik viegli un lēti ir pirkt radošos un cik viegli un lēti ir sist krustā par muļķiem pārējos….

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Ir iesaka

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Radars pasaulē

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: