Svarīgi par Covid-19 (papildināta)

Pagaidām nav neviena komentāra

Uga Dumpis: Šī situācija var turpināties pusgadu un pat vairāk 1

Komentāri (1)

altinyildiz pirms minūtes

Šī situācija turpināsies vismaz 1,5 gadus, epidēmijai būtiski samazinoties vasarā un atjaunojoties rudenī. Cerams, ka tā tiks izstiepta garumā ilgi, un kaut praktiski ikviens būs ar vīrusu saskāries, medicīna nebūs pārslogota, kā tas šobrīd ir Itālijā un Spānijā. Par jaunākā medicīniskā personāla palīgiem būtu jāiesaista bez darba palikušie volontieri, jo aprūpē ārstu klātbūtne nav ļoti svarīga.
Vislielākās bažas raisa Krievija, kur vīruss no Ķīnas, ar kuru tai ir 4200 km. robeža, tika ievazāts vēl decembrī un joprojām epidēmija tiek noliegta, draudot ārstiem, kuri izplatīs ziņas par patieso stāvokli, ar represijām, ka miljons orku, palikuši bez medicīniskās aprūpes un pārtikas, izmisuma dzīti, var lauzties uz Eiropu. Ņemot vērā, ka viņi ir drauds visai ES, ir būtiski jāpastiprina robežas aizsardzība, to pārņemot labi ekipētiem NATO spēkiem.

0
0
Atbildēt

0

Krīzes laiks ir iespēja uzņēmumu attīstībai, ja nepazudīsim birokrātijas labirintos

Pagaidām nav neviena komentāra

Pieci veidi, kā valstij atbalstīt iedzīvotājus

Pagaidām nav neviena komentāra

Inga Muižniece, sociālā tālruņa Parunāsim? izveidotāja

Pagaidām nav neviena komentāra

Latviešu stāsti 2020. Vai elpot vēl varat?

Pagaidām nav neviena komentāra

Melnbalts

Pagaidām nav neviena komentāra

Lielais brālis nepalīdzēs

Pagaidām nav neviena komentāra

Nedrīkst ielaist vīrusu slimnīcās 12

Komentāri (12)

Sskaisle pirms 2 stundām

Lūk, dāma no Romas stāsta, ka tur gaiss kļuvis tīrs un dzidrs kā kalnos.

Arī Vides ministriju vada A/ Par – kāpēc žurnālisti šiem partijniekiem neuzdod jautājumu par absolūto haosu atkritumu dedzināšanā, kāpēc Rīgas ielās netiek vāktas sāļās smiltis, lai novērstu ielu smilšu vētras ?

+2
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle pirms minūtes

  Kas par stulbiem jautājumiem? Kremlis saviem projektiem: JV, JKP un Par(OIK), ir uzdevis padarīt Latviju par nevalsti.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Līksma Cirvele pirms 3 stundām

1. Medicīnas sistēmu iespējams sakārtot tikai tad, kad VISI LV dzīvojošie un strādājošie pieņems lēmumu makāt par to ar savu nodokļu artavu. Ministrs ir tikai cilvēks, kuram jāizlavierē starp politiku(vēlētāju izvēle vēlēšanu dienā) un nozari (vēlētāju vajadzības ikdienā). Diemžēl, bet mūsu politiķu lielākai daļai nav drosmes atklāti runāt ar saviem vēlētājiem par sabiedrībai svarīgiem, bet nepatīkamiem jautājumiem tai daļai, kas spējīga tikai prasīt, bet neprot un nevēlas ko arī dot. Bet tā ir skaļāka un pamanāmāka….
2. Lasot par notikumiem pasaulē, mani īpaši šokē Itālija, jo biju dzirdējusi par viņu ļoti, ļoti attīstīto veselības nozari, kurā pat ārvalstu ārstiem grūti iekļūt. Izrādās, mūsu nesakārtotā, noplicinātā, nolamātā sistēma šajos apstākļos ir krietni gatavāka ekstremāliem apstākļiem nekā lielvalstu sakārtotā un apmaksātā. Tātad, galvenais nav sistēma, bet cilvēki. Šis nu gan ir īstais brīdis lepoties ar mūsējiem – katru dienu un katrā solī! Pirmkārt jau, paliekot mājās, ja tas no mums tiek prasīts!
3. Man vienmēr ir patikusi Viņķeles kundze, jo viņa neliekuļo, bet ir no tiem drosmīgajiem politiķiem, kas nebaidās runāt atklāti par neērtiem jautājumiem. Milzīgs paldies viņai un visai komandai, kas nodrošina mums salīdzinoši drošu “patvērumu” no šīs pasaules krīzes. Es lepojos ar mūsu valdību kaut vai tāpēc, ka tā spējusi pabīdīt malā savas politiskās ambīcijas un priekšplānā nolikusi eksistenciālus jautājums. Tātad, tas nozīmē, ka par tiem iespējams vienoties un tie ir paši svarīgākie! Ja vien šo skaidro skatu politiķi un viņu vēlētāji spētu saglabāt ilgtermiņā un ikdienā!!!

+6
-3
Atbildēt

3

  Sskaisle > Līksma Cirvele pirms 3 stundām

  Viņķele priekš manis kļuva par zemisku pretīgu iznireleni tai brīdī , kad būdama Labklājības ministre paziņoja , ka pensionāri vispār pensiju nav pelnījuši, jo dzīvoja padomju laikos.

  Zemiskā mauka – bļedj – par kādu naudu viņa uzdzīvoja Ņujorkā ? Cik tūkstošus notrieca tur izklaidējoties?

  Ko par lētu naudu draugiem pārdod VNĪ – vai ne tās ēkas, tos obkektus, kurus cēla vai uzturēja padomju laiku pensionāri?

  Tos mežus, ko tagad nežēlīgi izcērt un atdod notriekšanai politiķiem LVM stādīju arī es- tai maukai nav kauns teikt, ka tik viņa kaut ko pelnījusi?

  Ko viņa politikā ir labu izdarojusi ? Ko ?!!! Cilvēkus apdirsusi un čekistu varas metodes atdzīvinājusi!!

  Izbeidziet reiz šo nenormālo maucību!

  Viena lieta darīt nespēj, otra lieta – cilvēkiem acīs spļaut – pat tie bomži dzērāji nav tādi maukas !

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Līksma Cirvele pirms 3 stundām

  Lasu, ka Vācijā ārkārtas stāvokli plāno pagarināt līdz 29.04. , savukārt viņķele gribot pagarināt uz trīs mēnešiem – tā iejutusies nācijas glābējas lomā, ka man spalva saceļas , cik ātri un vienkārši var notikt varas uzurpācija – žurnālistiem pa zobiem, tautai bada režīms un tautas varone viņķele gatava – svaigi cepta….

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Līksma Cirvele pirms minūtes

  Jādomā īpaši iepatikās, kad viņa izdomāja no latviešu bērndārzniekiem taisīt bezdzimuma organismus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle pirms 3 stundām

Piemēram, es baidos fotogrāfēt cilvēkus. Viena lieta, ka man nepatīk, ka sveši mani bildē, cita lieta – tagad ir datu aizsardzības likums.
Otrdien bildētos celtniekus un 25 maršruta busu nenobildēju, bet -šorīt -2.04. savā pagalmā nobildēju un nofilmēju 3 cilvēkus, kuri kopīgi , lai neteiktu rokās saķērušies lietoja alkoholu. N ē – muldu- lietoja kaut kādus dzērienus, es neredzēju, kas tās par pudelēm.
Tas notiek regulāri. Zvanu un ziņoju pašvaldības policijai. Saku, ka viņi te regulāri pulcējas. Man darbiniece skaidro, ka ja es gribot, lai RPP regulāri šo vietu kontrolējot – man esot jāraksta iesniegums.
Nu ne es varu uzrakstīt tādu, ne rakstīšu. Vai tiešām ārkārtas situācija nozīmē tikai apzinīgo pilsoņu izolāciju – neapzinīgo visatļautību un politiķu bezatbildību sakliedzot uz žurnālistiem?

Ar tādu viņķeles un grišina bezspēcību manas drošības izredzes ir apdraudētas.
Lieciet amatos strādāt spējīgus cilvēkus. Muldoņas jau tāpat ir pa pilnam

+3
-4
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle pirms 3 stundām

  Precizēju – rokās saķērušos celtniekus nenobildēju, nobijos. Tāpat 35.maršruta autobusu, kur šofera vieta nebija norobežota un viņam blakus kopā sēdēja divas sievietes – nenobildēju.

  Pārpildītus 3.autobusus es redzu regulāri, jo no rītiem eju nūjot.

  Rupji melo gan ministre, gan grišins, gan tas no rīgas domes. Sabtransportā viss norit pašplūsmā.

  Tad pasakiet godīgi, ka plāniņš ir tomēr no nabagiem atbrīvoties – jo kas brauc sabtransportā – politiķi, ķuži, grišini?

  Ar RPP pēdējoreiz runāju 28.03. – tad viņi man lika rakstīt iesniegumu.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle pirms 3 stundām

  25.maršruts

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle pirms 4 stundām

Ļoti smagas pārdomas pēc vakardienas Tieša runa raidījuma.

Vāja žurnālistika un čekistaini runātāji.
Piemēram, arī šajā intervijā Dumpis saka, ka salīdznājumā ar Lietuvu esam labākos rādītājos. Bet – Lietuvā taču dzīvo viens miljons vairāk kā Latvijā. Vai tik pārliecinoši vatam sevi slavināt uz Lietuvas fona?

Tad viņķeles uzbrukums Bojāram mani satricināja – riktīgs čekistains varneses belziens sabiedrībai tieši starp acīm!!!

Hei – partija A/ Par – ar kremli jau līgumu noslēdzāt jeb tikai vēl gatavojurties to darīt!

Ja mums ar veselības ministri būtu paveicies tāpat kā ar Dumpi vai Perevoščikovu- mūsu cerības būtu pamatotākas. Tagad tiešām – jādzied himna un jālūdz Dievpalīgs.

Skaidrs, ka Grišins ir Ķuža līdzvērtīgs tukšais bumbiņdirsējs, ka valsts policija savu darbu veikt nespēj , tāpēc Grižšnam bija jāmuld un viņķelei bija nesavaldīgi jākliedz. Bet fakts tāds ir, ka neesam visi godprātīgi un ka epidēmijas laikā pietiek ar vienu nelieti , lai mirtu miljoni. Un to var novērst atbildīgajiem pildot pienākumus, nevis muldot

+2
-5
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle pirms minūtes

  Hei – partija A/ Par – ar kremli jau līgumu noslēdzāt jeb tikai vēl gatavojurties to darīt!
  ——————–
  “inter dominum et servum nulla amicitia est”
  Līgumi tiek slēgti līdzīgo starpā, pakalpiņi pilda rīkojumus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2020. 08.07

Man tomēr ir baigi smagās pārdomas.
Nu viena lieta – nekur par to nerunā, bet ja ieminas – tad uzreiz ir kauninātāju bari, ka krīzes laikā par to neētiski runāt – tas ir mediķu atalgojums.
Ja Dumpis ir pasaules, vai vismaz Eiropas līmeņa mediķis, kāda ir viņa alga un kādi omes atstātie miljoni viņu vēl notur Latvijā.
Esmu diezgan enerģiska uz veselības pārbaudēm un realitāte ir tā, ka Latvijā labu speciālistu vairs nav. Nu nav !
Nestāstīšu savu pieredzi, bet atgādināšu par to panorāmā stāstīto gadījumu, kad nieru vēzi Latvijā nevarēja konstatēt pat ar labāko iespējamo aparatūru, kamēr Vācijas ārsti to ieraudzīja uzreiz.

Speciālistu neesamība medicīnā ir politiķu
Bezatbildība un noziegums. Tā bija viņķele, kura tv pateica, ka neredzot citu iespēju kā ievest no Ukrainas un Baltkrievijas – citiem vārdiem – ka nespēj sakārtot medicīnas sistēmu – to pateica viņķele un tā nu ir svēta patiesība – tāpēc tā mirstam kā nekur citur – ātri un klusi un daudz

+3
-4
Atbildēt

0