Kā mēs iznīcinājām savu valsti 23

Silva Bendrāte. Autors: Mārtiņš Zilgalvis, F64
Raimonds Lejnieks - Puķe

 

2014.gada 1.janvāris ir eiro ieviešanas un otrās Latvijas Republikas likvidācijas datums. Kopš šī brīža Latvijas teritorija ir gandrīz pilnībā pievienota ES un tā faktiski ir kļuvusi par Eiropas Savienības Kapitālistisko Latvijas Republiku. Pilnīga Latvijas integrācija ES vēl nav notikusi, bet paredzams, ka šis process tiks pabeigts tuvāko 2-5 gadu laikā, tomēr galvenie patiesi neatkarīgas valsts atribūti Latvijai vairs nav.

 

Kopš PSRS un sociālistiskās sistēmas sagrāves Latvijas (kapitālistiskā) Republika jau pašos pirmsākumos bija butaforiska, no ārējiem (galvenokārt Rietumu) spēkiem atkarīga pseidovalstele, tomēr tai bija pietiekami daudzas formāli neatkarīgas valsts pazīmes, kas tās iedzīvotājiem deva teorētiskas un arī praktiskas iespējas izveidot patiesi neatkarīgu valsti.

 

Ja 1918.-1920.gadā Latvijā atradās pietiekami daudz zinošu un sevi upurēt gatavu cilvēku, kuriem izdevās izveidot savu valsti (tiesa gan, kroplu – kapitālistisku), tad 1990.-2014.gados nepieciešamais skaits noteiktas kvalitātes cilvēku neatradās un izdaudzinātā „neatkarība” palika uz papīra un praktiski izrādījās tikai efektīvs PR sauklis: cilvēku, vispirmāmkārtām krievu, apmuļķošanas līdzeklis. Par pirmo Latviju bija gatavi cīnīties un mirt daudzi latviski runājošie un viņi to arī darīja, bet otrās Latvijas aizstāvībai savas ērtās ikdienības komforta zonas robežas pārkāpa tik retais un arī tikai mazliet. Toties šo faktiskā patriotisma trūkumu aprobežotās un gļēvās latviski runājošo masas jo dikti kompensēja ar jaunajiem saimniekiem tīkamo un viņu visādi atbalstīto Padomju valsts, „krievu” un sociālistiskas sistēmas „tupu” lamāšanu.

 

„Neatkarīga Latvija” bija viena no galvenajām idejām ar kuru uz lūpām nacistiski orientētas aprindas ar lielu entuziasmu grāva Padomju Savienību. Tagad pēc fakta ir skaidri redzams, ka šis bija viltus sauklis. Prakse parādīja, ka latviski runājošiem nekāda neatkarīga Latvija nav vajadzīga. Prakse parādīja, ka latviski runājošajiem tāda neatkarīga Latvija ir pie vienas vietas. Prakse parādīja, ka latviski runājošajiem ir nospļauties uz neatkarīgu Latviju, ka viņi ir gatavi to apmainīt pret krāšņi iesaiņotas lētas desas šķēli un trulām izpriecām un ka viņi nav gatavi patiesi cīnīties par savu valsti. Toties iestāties vienalga kādos algotņos latviski runājošo vairums gan ir gatavi ar prieku. Pērkamu un aprobežotu bezprincipālu bezmugurkaulnieku bars – tāds ir ļoti bēdīgais eksperimenta „Latvija 1990-2014” secinājums, kurā ļoti gribētos kļūdīties.

Neatkarīga Latvija netika iznīcināta uzreiz. Tas notika lēnām un pakāpeniski. Ja par pirmajiem pēcpadomju gadiem cilvēki vēl var teikt, ka viņi nezināja, ka viņi tika apmānīti utt., tad turpmāk notiekošais ir atklāta un mērķtiecīga valsts iznīcināšana.

 

Sākumā tik iznīcināts un pa lēto izpārdots viss Padomju laiku  rūpniecības potenciāls (kurš nebija no mazajiem un izmantojot kuru Latvija varēja kļūt par patiešām plaukstošu valsti). Tāpat tika iznīcināti un izsaimniekoti kolhozi, kuri Padomju laikā nodrošināja ar pārtiku gana lielu daļu no Padomju valsts. Vērtīgāko daļu no izpostītā un sazagtā pa lētām naudām uzpirka skandināvu korporācijas un Latvija zaudēja savu ekonomisko neatkarību. Tā Latvijā sāka valdīt skandināvu bankas, mazumtirdzniecības ķēdes, komunikāciju uzņēmumi un citas „lielā brāļa” organizācijas. Un arī masveida Latvijas mežu izciršana turpinās „gādīgo aizbildņu” vadībā.

 

Drīzumā pēc „neatkarības” atgūšanas Latvijas atjaunoto likumdošanu sāka pielāgot ES standartiem. Par valsts teju galveno mērķi tika pasludināta iestāšanās ES (tas ir tikko „izcīnītās” neatkarības labprātīga atdošana). Sākumā to darīja klusiņām, publiski par to pārāk plaši nerunājot, bet, jo sekmīgāk likumdošana tika pielāgota un jo tuvāk nāca iestāšanās datumus, jo atklātāk par to tika runāts.  Visbeidzot Eiroreferenduma (par Latvijas iestāšanos ES) propagandas kampaņa aizsniedza katru un, neskatoties uz to, ka vairums no teiktā bija maldināšana un meli, galvenā doma par atteikšanos no iepriekš tik izdaudzinātās neatkarības idejas izskanēja pietiekami skaidri un skaļi.

 

Cilvēki par to nobalsoja. Un, lai gan ir pamats uzskatīt, ka referenduma rezultāti tika brutāli viltoti un reāli Latvija nobalsoja pret iestāšanos ES, tomēr tas, ka neatradās pietiekams cilvēku skaits, kuri būtu gatavi reāli cīnīties par savu valsti, ir neapstrīdams fakts.

 

Eiropas Savienībā Latvijas neatkarības graušana un visas sabiedrības iznīcināšana turpinājās ar jaunu sparu, arvien vairāk sašaurinot vietējās valsts varas iespējas, samudžinot likumdošanu, izspiežot vietējas izcelsmes produktus, idejas un risinājumus, slāpējot vietējo ražošanu, veicinot depopulāciju un realizējot arvien jaunas ES praktisko standartu ieviešanas reformas. Un to visu darīja (un turpina darīt) nevis iesūtīta ES okupācijas administrācija, bet gan vietējais latviski runājošu fašistu –  kleptomānu birokrātiskais slānis, kurš savas darbības piesedz ar nacionālu, asi antikrievisku un antipadomju retoriku. Kā pēdējais nozīmīgais šo nelietīgo noziedznieku veikums pret Latvijas valstiskumu ir pievienošanās ES fiskālās disciplīnas līgumam un  eiro ieviešana, kas vienlaicīgi ir arī kā pēdējā nagla neatkarīgas Latvijas zārkā.

 

Eiro ieviešana jo skaidri parādīja, ka Latvijas problēma nav tikai tās zaglīgajā, zemiskajā, stulbajā un nelietīgajā elitē, bet arī vairumā Latvijas cilvēkos un viņu spriestspējā. No vienas puses nacistiski orientēti lāpu gājieni pulcē tūkstošiem cilvēku un nacistiski orientētas partijas iegūst lielu daļu vēlētāju balsu, bet tai pat laikā nav neviena, kas pa īstam aizstāvētu kaut vai tikai savu nacionālo valsti no iznīcināšanas.

 

Valsts tiek iznīcināta, bet neviens neiziet ielās, neviens nededzina mašīnas, neviens netvarsta un neizrēķinās ar valsts nodevējiem, kuri neslēpjas, visiem ir zināmi un pat no tā nekautrējas. Viņi mierīgi braukā lepnos braucamrīkos un biezā slānī rēgojas TV ekrānos un „privātās dzīves” tipa lapelēs.  Nevienu nemulsina viņu meli. Visi zina, ka viņi melo, visi zina ka viņi ir nelieši un korumpanti, bet nekas nenotiek. Visiem viss ir vienalga, visi „domā pozitīvi” un turpina arvien dziļāk slīgt mēslu dūksnājā.  Un cilvēkus pat nemulsina tas, ka ir iznīcināta izglītības sistēma, ka bērni nepārtraukti un intensīvi tiek apstaroti ar lielām debilizējošas informācijas devām, ka augsti stāvošas pedofilijā pieķertas amatpersonas (tai skaitā 2 bijušie premjerministri !!!) paliek nesodītas un ka masveidā notiek nežēlīgi un ciniski amatpersonu noziegumi pret bērniem. Nākamais, kas mūs sagaida Eiropas Savienībā un kam pamazām pa kluso augsne jau tiek gatavota, ir obligāta bērnu apmācība seksuālās izvirtībās gan skolās, gan arī pat bērnudārzos (pirmā lakstīgala te ir t.s. ”viņķeles grāmatiņa”), prostitūcijas legalizācija, homoseksuālistu „laulību” legalizācija, vārdu „māte” un „tēvs” aizliegšana, aizstājot tos ar vārdiem „vecāks1” un „vecāks2” (lai „nediskriminētu” homoseksuālistu „ģimenes”), kā arī pedofilijas un incesta legalizācija.

 

Eiro ieviešanu (un Latvijas galīgu iznīcināšanu) veica ne tikai mazskaitlīgā pērkamā elite, bet to praktiski veica ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji, kuri pārprogrammēja programmas un iekārtas, pārlīmēja cenas, veidoja komunikāciju materiālus un veica citus sīkus tehniskus eiro ieviešanas darbiņus. Un neatradās neviens, kurš aicinātu uz pretestību eiro ieviešanai, kurš boikotētu eiro ieviešanu, kurš sabotētu to, kurš dedzinātu jaunos eiro un atteiktos tos izmantot vai kā savādāk pretotos savas valsts iznīcināšanai. Latviski runājošie kā aitas draudzīgā darbībā un bezdarbībā pieņēma pēdējā nozīmīgā savas valsts atribūta iznīcināšanu, tādējādi parādot sevi kā bezmugurkaula kalpa dvēselītes ar kurām var pilnībā nerēķināties.

 

Tai pat laikā uz iznīcinātās valsts kapa turpinās mēra laika dzīres, visapkārt rīb salūti un pūlis tiek barots ar salkanām pseidopatriotu pseidonacionālām runām, kuras pagaidām vēl tiek teiktas latviešu valodā. Bet cik ilgi vēl?! Ilgi vairs ne, kaut vai tādēļ, ka  šis teātris ir pārāk dārgs, neefektīvs un izšķērdīgs tik nožēlojami mazspēcīgai un mazskaitliskai publikai.

 

AVOTS: http://infoagentura.wordpress.com/2014/01/08/eiro-ieviesana-latvijas-likvidacija/

 

Komentāri (23)

W툰 22.04.2022. 07.58

… [Trackback]

[…] Here you will find 68848 more Info to that Topic: ir.lv/blogi-raksti/ka-mes-iznicinajam-savu-valsti/ […]

0
0
Atbildēt

0

Research 04.05.2020. 04.16

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: ir.lv/blogi-raksti/ka-mes-iznicinajam-savu-valsti/ […]

0
0
Atbildēt

0

halloween floor decals 27.12.2019. 04.11

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: ir.lv/blogi-raksti/ka-mes-iznicinajam-savu-valsti/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu