Jānis Kreičmanis, Gada komiķis 2021

Jānis Kreičmanis par Comedy Latvia Gada komiķi 2021 atzīts pirmajā gada joka apbalvošanas ceremonijā Grābeklis. Foto no personīgā arhīva
Marija Leskavniece

Pirmdienas rītā uz Jāņa rokas vēl nav nodzisis špikeris, ko pierakstījis pirms sestdienas uzstāšanās VEF Kultūras pilī. Tur 8. janvārī notika pirmā gada joka apbalvošanas ceremonija Grābeklis. Jānis tajā atzīts par labāko starp apvienības Comedy Latvia komiķiem, bet par gada joka autoru kronēts viņa kolēģis Kalvis Troska. «Beidzot pārspēju Rūdolfu Kugrēnu,» smejas Jānis. Skatītāju balsojumā Kugrēns bijis viņam priekšā, bet iekšējā balsojumā uzvarēja Jānis. Gada komiķi izraudzījās balsojuma kopvērtējumā. Kolēģi izcēla Jāņa izaugsmi pēdējā gada laikā. Balvas saņemšanu kārtīgi nosvinējuši, tāpēc svētdiena bijusi grūtāka. Bet jau pirmdien viņš ir atpakaļ ierindā — Jānis strādā par programmētāju IT uzņēmumā, turklāt pēc mūsu sarunas ieplānojis arī doties pēc balstvakcīnas.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu