VIDEO: Lasies prom! 2

Visiem, kurus “besī” 2020.gads, ir laiks tam teikt: “Lasies prom!”. Noskatieties!

Šis gads mums daudzko mācījis un mēs to noteikti neaizmirsīsim.

Jaukus Ziemassvētkus un veselīgu jauno, 2021. gadu vēlē Ir komanda!

Dziesmas autors — Mikus & Zelta caunas.

Zīmējumi — Ernests Kļaviņš.

Komentāri (2)

QAnon 17.01.2021. 13.40

Vārda brīvība a’la Soross, Streips, Kariņš.
Pēc tam, kad YouTube, Twitter un Facebook izvērsa bezprecedenta naida kampaņu pret ASV Rīcības Prezidentu, Trampa kungu, bet Twitter vispār nobloķēja viņa kontus, krietnie amerikāņi un daudzi pasaules iedzīvotāji pārgāja uz Parler, kā rezultātā Twitter vienā rāvienā pazaudēja 5 miljardus savas kapitalizācijas.
ASV komunistu, sociālo parazītu, korumpantu un sodomītu partijas trieciennieki, Sorosa un kremļa algotie “Antifa” un BLM (Black lazy monkeys) izteica nepārprotamus nāves draudus Parler dibinātājam un ģenerāldirektoram Džonam Matze un viņa ģimenei, kā rezultātā viņi spiesti slēpties.
Daudzi teiks, ka Twitter ir privāts uzņēmums un tas, aizstāvot sabiedrības mazākuma (lasi: padibeņu), intereses var sniegt, vai atteikt savus pakalpojumus, kam grib. Svēta patiesība, pat to esmu gatavs iet kaujā. Esmu arī gatavs, aizstāvot sabiedrības vairākuma: kristiešu un tradicionālo vērtību piekritēju, intereses, cīnīties par to, lai pārtikas veikali pārstātu apkalpot fiziskos, garīgos un morālos invalīdus: fekāliju stumdītājus, zarnu un citu infekciju perēkļus un izplatītājus. Covid 19 epidēmija beidzot ir iemācījusi pieaugušos mazgāt rokas, bet mazi bērni veikalā ar rokām aiztiek letes un plauktus un pēc tam var iebāzt rokas mutē un saķert, piemēram, neārstējamo C hepatītu, par ko veikalu varētu izvazāt pa tiesām un izputināt.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 11.01.2021. 17.01

Kā teica publicists Aleksandrs Ņevrozovs: “Hieronīms Boss un Pīters Brēgels pasteidzās par agru nomirt, jo šodienas Krievijā viņi, pat nepiepūlot fantāziju, varētu gleznot savus nemirstīgos darbus pēc natūras, bet 21. gadā visādu kropļu asortiments vēl tikai paplašināsies”. Visa 20. gadā iesētā pretīguma sēkla uzdīgs, stādi strauji augs un nesīs augļus 21. gadā
Ko tur par Krieviju? Ja ASV Baltā namā nonāks ASV ģem-parķijas komunisti, BLM(Black lazy monkeys), korumpanti un pederasti, tad Krievija vēl liksies tā nekas, jo tur pat pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušam rusistam, nebūtu varējusi ienākt prātā doma, piedāvāt bērniem no 8 gadu vecuma pašiem sev izvēlēties dzimumu un to vecākiem likt tiem gādāt hormonālos preperātus, bet atteikšanās gadījumā, atņemt vecāku tiesības, kā solīja vecuma plānprātības pārņemtais Baidens, vai atteikties no radniecības terminoloģijas: māte, tēvs, brālis, māsa, dēls, meita, kā aicināja nolādētā vājprātīgā kuce, Pelosi.
Ja ienaidniekam ASV būs izdevies neostaļiniskais valsts apvērsums, tad labāk lai ir Pilsoņu karš, kurā intelektuāli attīstītie krietnie amerikāņi noteikti gūs uzvaru pār marodieriem, vandāļiem, sociāliem, parazītiem, nelegāļiem, cilvēku nīdējiem un citiem pederastiem, jo bez cīņas normālie cilvēki zaudēs visu: brīvību, mantu, bērnus, savu senču piemiņu un gadsimtos būvēto valsti, kuru pārņems Ķīna. Pat pāris miljonu kritušo, būs nieks, salīdzinot ar upuru skaitu, ko ieplānojuši Maskavas un Pekinas nopirktā piektā kolona.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu