Nauzeru ģimene, sagatavoja Latvijai sirsnīgu apsveikumu svētkos

Būt par savu valsti, nevis pret citām. Tā ir Nauzeru ģimenei — Rūdolfam, Ričardam un Lindai — būtiska vērtība. Foto — Jānis Leščinskis
Marija Leskavniece

Drosme! Tā Linda Nauzere nešaubīgi atbild uz jautājumu, kas viņas piecgadīgā puisēna Ričarda izjusti deklamētajā Tālavas taurētājā tik ļoti aizkustinājis latviešus. Ja mazs puisītis var iemācīties tik garu dzejoli un noskaitīt to citu cilvēku priekšā, tātad es arī varu! «Drosme ir īpašība, kuras latviešiem bieži pietrūkst,» saka Linda. 18. novembra vakarā viņa Facebook ievietoja video, kurā Ričards no galvas skaita visus četrpadsmit Rūdolfa Blaumaņa balādes pantus. Un «skaita» pat nebūtu īstais vārds. Ričards dzejoli izdzīvo no sirds. Pie slavenākajām rindām — «Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods!» pat sparīgi piesit kāju pie zemes. Video sociālajā tīklā noskatījušies 213 tūkstoši cilvēku, vairāk nekā seši tūkstoši ar to dalījušies. Lindas ierakstam ir arī gandrīz 400 komentāru. Tos mamma skaļi lasījusi priekšā Ričardam, kurš pats lasīt vēl tikai mācās. Lai puika zina, cik ļoti viņš iepriecinājis citus.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu